Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / Hide'n'Seek :) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Hide'n'Seek :)
Отиди на страница  1 2 [3] 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
RuL3Zz
Sun Aug 30 2009, 02:50
Гост
Пич само щи кажа че ти леко си назад с нещата в сървара пишеш само kz_legal_setings 0 (нещо такова беше не помня точно как) и може да пускаш дев гравитации и какво ли не маи сам малко по напред от теб а
Най-отгоре
foRmaL
Sun Aug 30 2009, 04:46
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
Бе не виждам какъв е проблема да го направиш, а ние да го оценим и коментираме-?
Най-отгоре
Bs.socrazy_
Sun Aug 30 2009, 16:02
Гост
"Пич само щи кажа че ти леко си назад с нещата в сървара пишеш само kz_legal_setings 0 (нещо такова беше не помня точно как) и може да пускаш дев гравитации и какво ли не маи сам малко по напред от теб а"
Сам го казваш аз за 1-ви път чувам за тоя легал и т.н... Абе мисли каквото искаш не можеш да ми развалиш настроението с коментарите ти И да ви се похваля имен иман ден днес

[ Редактирано Sun Aug 30 2009, 16:03 ]
Най-отгоре
exeqtR?
Mon Aug 31 2009, 15:36
Гост
RuL3Zz знаеме че си добър не се притеснявай стига се перчи ... ти какво видя че има човек който е добър и не е от BRT и веднага реши че е с скриптове гравитации и т.н.Какво си мислиш че ти си най-добрия и няма по силен от теб ли или BRT сте велики ... имате самочувствие без покритие само това мога да ти кажа.Найстина си добър това не мога да го отреча но и socrazy_ не е слаб

П.С:Браво socrazy_ ще се радвам да направиш клипа
Най-отгоре
RuL3Zz
Mon Aug 31 2009, 18:21
Гост
не е казвам само от по предишния ми пост че ми напраи впечетление пак до колко не сме наи велики мисля че поне в БГ сме ... няа да споря

Най-отгоре
exeqtR?
Mon Aug 31 2009, 19:40
Гост
Ето RuL3Zz виждаш ли мислиш че сте най-велики от БГ ... откаде да знаеш че сте най-велики бате има ги секви изроди дето не играят в Виртуал и Ро-ни дето никога не си ги виждал и са много по добри от теб както и мен ... Мисля че малко трябва да спрете с самочувствието и да престанете да се перчите в сърверите ТИ найстина си добър и то много добър гледам ти клиповете и искам и аз да стана толкова добър някой ден но не с твоето самочувстие както и на всички от BRT без Анто ( Collision ) тва е от мен и майче темата може да се локва ние го напраихме в спор и се отклонихме Rullz не се сърди и такива но тва е моето мнение
Най-отгоре
RuL3Zz
Tue Sep 01 2009, 01:10
Гост
Ми да ти кажа честно досега БРТ не сме падали
Най-отгоре
-=[Pr0luX]=-
Tue Sep 01 2009, 01:38
Гост
оф аре задръж си коментарите най-добрите сте и толкоз ае стига спам говорете по темата
Най-отгоре
Bs.socrazy_
Wed Sep 02 2009, 13:34
Гост
Мерси много exeqtR Вмомента още работя по клипа няма да е кой знае какво, ще има демо в началото как играя (ама то е 5 сек. ) Ще има трикове на 6 мапа и отделно edge bug, bhop, и boost. Амм.. Rlzz като си толко добър ти и клана ти защо не направихте вие клип за ро-ни ??? Нали много се хвалиш, нали си от много време тука.. Аз играя в ро-ни от 2 седмици и ето сега правя hns клип за сайта .. Нещо да кажеш?
Най-отгоре
Bs.socrazy_
Fri Sep 04 2009, 22:52
Гост
Така, Тази вечер пуснах final movie-to /за 1-ви път правя клип с ефекти моля пропуснете коментарите за: качество и тъпи ефекти../ link Моля, админите да си кажат мнението за да знам да добавям и надписи като; Ro.Ni Precent и така..

[ Редактирано Fri Sep 04 2009, 23:09 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System