Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / отново - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
soak
Fri Sep 04 2009, 18:35
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Охх, еми ако аз започна да влизам по-често в HnS? Та вие ще напълните форума с оплаквания от мене.. Не виждам какъв е проблема при тях, но виждам какъв е проблема притебе. И аз не бих си спестил 3-те секунди за които ще те гагна заради това. Независимо дали обидата е била отправена къмм админ или към обикновен играч, ти пак щеше да бъдеш GAG-нат!
Най-отгоре
Уебсайт
aboutme
Fri Sep 04 2009, 18:37
Гост
Фенче , незнам с колко мозъчен капаците разполагаш , ама всичките ти постове подсказват , че не е особено голям.За това спри да отговаряш с два реда , на развален български.Има снимка как за пореден път ме провокираш , която ЕДНОЗНАЧНО сочи , че ти си вионовният , това е ОЧЕВАДНО , незнам колко несъобразителен и втрещен трябва да си за да настоваш да ми бъдат взети правата за постъпка , която е кординирана с правилата на сървъра.За пореден път ще те помоля да спреш да занимаваш съпорта с твоите темички плод на слабоумие и безделие.
Най-отгоре
fena01
Fri Sep 04 2009, 18:38
Гост
ами човек ако ти кажа че го казвах на мои фр в сервера за 1 от моя град а не на играч кажи де ок ела играи хнс нп тъкмно ще видиш кви некадърни амдини сте избрали но това си е ваше решение!1!!!

и ако несте забравили колко е зле тоя вижте тука link
и незнам кои му е малко капцитета на мозака ама всеки случаи несам аз и те помолих ако нямам какво да кажеш неспами !

[ Редактирано Fri Sep 04 2009, 18:42 ]
Най-отгоре
soak
Fri Sep 04 2009, 18:41
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
fena01 написа ...

ами човек ако ти кажа че го казвах на мои фр в сервера за 1 от моя град а не на играч кажи де ок ела играи хнс нп тъкмно ще видиш кви некадърни амдини сте избрали но това си е ваше решение!1!!!

Момче ако искаш обиждай твои близък роднина в сървъра, няма никакво значение! Обидата си е обида, а в тези сървъри това не се толерира!
Най-отгоре
Уебсайт
fena01
Fri Sep 04 2009, 18:43
Гост
добре какво искаш сега да снимам 2312312 играчи които псуват в сервера да има 10 админа и нито 1 с гаг това ли искаш кажи ми!:?!!
Най-отгоре
Tony.
Fri Sep 04 2009, 18:43
Гост
а бе я са стегнете малко ко са праите тука на някакви ... дигате тука панаири ти сам предостави доказателстжо че си обидил вапросния админ ко са праите ся на ударени аз сам съгласен с абаут ме не може тука да псувате и т.н. тука сме да играем и да се забавляваме не да са псуваме и обиждаме
Най-отгоре
fena01
Fri Sep 04 2009, 18:45
Гост
Tony. написа ...

а бе я са стегнете малко ко са праите тука на някакви ... дигате тука панаири ти сам предостави доказателстжо че си обидил вапросния админ ко са праите ся на ударени аз сам съгласен с абаут ме не може тука да псувате и т.н. тука сме да играем и да се забавляваме не да са псуваме и обиждаме

и аз сам на това мнение искам да играя но адмна просто м ипречи !!!! сменя карата когато му скимне гагва за нищо гъде е заавленотео !
Най-отгоре
Tony.
Fri Sep 04 2009, 18:52
Гост
а бе ся спамя зарад тебе виж се само ти сам предоставяш доказателство че си виновен главен ти го казва че не си прав и пак продължаваш като ти пречи някои disconect и готово аз сам на тоя принцип според мене на тебе ще ти е много полезен слагаите ключ че като гледам ако продължава така може и да не и излезе края на тази тема
Най-отгоре
foRmaL
Fri Sep 04 2009, 20:08
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
fena01, първо се научи да пишеш, а след това критикувай когото и да е!
Най-отгоре
fena01
Fri Sep 04 2009, 20:11
Гост
оф заклучвауте темата неми пука че админите си прават квото искат ли че немогат да преценят какво трябва да се направи аз повече неискам да сезаниавам с никои
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System