Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Недъга* БАН - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Недъга* БАН
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
LaN
Thu Jul 01 2010, 10:27
Гост
ник на Админа - ice
ето и снимка снимка: link
Немога да разбра за какво искате права като неможете да разпознаете един хакер,чакам мнение от главния админ ,администратор не некви дето немогат да разпознаят един уаллер от един играч.
link на което уш съм хак ехо?!
При положение,че има соунд вие "не&&&&" ме банвате,за уалл .Първо научете как се играе после научете, как да разпознавате хакер,а чак после искайте права !
Не че няма,аз къде да плай просто искам да ми бъде махнат бана заЩОТО е без причина на демото нищо не виждам,ако бях с хак нямаше да умра , оня накрая нямаше да ме убие?!
Моля в темата да пишат само администратори,да не я локнете,чакам мнение от някой,който може да играе.Явно сте свикнал само на ламери да играете и когато видите някой по-добър той е хак разбира се Как се нервия от такива като вас "ла&&&&"

[ Редактирано Thu Jul 01 2010, 10:29 ]
Най-отгоре
Billie
Thu Jul 01 2010, 10:38
Franklin
Регистриран потребител #1474
Регистриран: Wed Apr 22 2009, 15:44
съобщения: 291
Абе колко сървъра се оплакаха, че си хак... идиот колко теми ще правиш...
Най-отгоре
t0bl3ro_BG
Thu Jul 01 2010, 13:13
Гост
Баннете го това дете и му сложете ИП то в листип да неможе да влиза в сървърите и като ги спирате. Чист хакер си е. Няма смисъл да му пишете повече.Локнете темата и го баннете и от сайта даже.

[ Редактирано Thu Jul 01 2010, 13:13 ]
Най-отгоре
LaN
Thu Jul 01 2010, 13:23
Гост
Казах да не ми пишете в темата ,а вие и това не уважихте.
Това,че вие сте някакви "протА" не ме прави хакер
Ако играех с хак щях да зная всеки,така че спрете да ми пишете в темата?!
Най-отгоре
t0bl3ro_BG
Thu Jul 01 2010, 13:45
Гост
Хаха нужно ли е да ги стреляш през стените, аз сега мога да вляза с хак и да направа 40 фрага и като ми правят демо да се крия както ти правиш ?
Най-отгоре
The Effect
Thu Jul 01 2010, 14:00
Гост
LaN... Хак братле и тва си е .. стига си ревал. Заключвайте темата... Ако го видя ще му телгя config-a
Най-отгоре
LaN
Thu Jul 01 2010, 14:22
Гост
Моля спрете да ми пишете в темата, май не разбрахте,когато се научите да играете тогава можете да искате каквото и да било,а вие неможете.
Искам мнение от главните администратори или поне от някой който наистина разбира ,а не от някакви "прота" като вас!
Че ми писна,аз мога да вляза по всяко време,защото съм със динамично ип,така или иначе не ми се играе има къде да играя,но просто искам справделивост,защото ми писна от такива като вас.
Моля мнение от главните админи....
Най-отгоре
aboutme
Thu Jul 01 2010, 15:26
Гост
Нагъл си и си хак.Демото се вижда прекрасно и много добре знаем , че като има спектатори го караш на принципа спри/пусни , за това няма и да ти се маха бана поне от мен , ако някой друг има зор , няма да му преча.

И ако направим трета тема свързана с нагалта ти и неприятна личност ще се погрижа да си търсиш и нов форум да избиваш комплекси.

[ Редактирано Thu Jul 01 2010, 15:29 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System