Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Surf / Хакери - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Surf
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Хакери
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
MMG
Fri Dec 24 2010, 00:09
Striker
Регистриран потребител #4291
Регистриран: Tue Aug 03 2010, 21:22
Град:
съобщения: 102
DeathLess написа ...

Unbelievable написа ...

mirko123 написа ...

оправете си сърварите пълни са с хакери и в същтото време има недостик на админи преди седмици пуснах тема за хакер които е редовен играч и до сега не съм го виждал без хак а вижте какъв отговор получих "защтото трябва да има постояно един админ с права за бан онлайн в сървара. ??? Ще кажа нещо което Soak го каза преди време вие какво искате да седим по цял ден в серверите а вие да си ходите по кафета и по гаджета ??" трябжа да има постояно админи защтото има хакери и това им е работата на админите а не да си ходят по кафета и по каджета затова си гледаите работата "контролираите хакерите"


Ей Мирко и админите са хора ся извинявай много ама никой няма да кисне по цял ден заради цс...
Ти добре ли си?!!!


Охоо аз постоянно съм в сървара (Ghost Mod) стига тати да не ми се скара и да ме изгони иначе гледам максимално да стоя он-лайн...ако не ми каже нищо цял ден съм пред компютъра и ако има проблеми (специялно за Ghost Mod) драскайте по скайпа и влизам

Skype : damn_im_good_96

Edit: офф божеее какво обърках....изтрийте ми предишния пост сори ...


Изтрий си го сам. А за мирко мога само да кажа, че си има анти hack система и преди играх много сърф и хората които са с хак сичките ги слагаха в банлиста по начина който ти обясни крисо. Кво ревеш...
Най-отгоре
Уебсайт
mirko123
Fri Dec 24 2010, 00:52
Гост
Unbelievable явно антихака нестава и админите като са хора и немогат да си свуршат сами работата да си разширят колектива защото за мен е нередно толкова популярни сървари като ro-ni да са пълни с хакери и да нямат админи не приемаите това като някакав скрит намек защтото ако ме направите админ на 2 мин ще ми махнете правата защтото щте сам нарушил някое правило но никога невлизам с хак и ненавиждам хакерите
PsIx0 написа ...

аз предлагам мирко да го направите админ в всички survari ... ще ги исчисти да знаете няма да има HACKERI но и играчи няма да има наи вероятно ..

да си гледа работата защото никого не го интересуват безмислените му коментари
Най-отгоре
I'm Perfection!
Fri Dec 24 2010, 08:18
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Unbelievable написа ...

mirko123 написа ...

оправете си сърварите пълни са с хакери и в същтото време има недостик на админи преди седмици пуснах тема за хакер които е редовен играч и до сега не съм го виждал без хак а вижте какъв отговор получих "защтото трябва да има постояно един админ с права за бан онлайн в сървара. ??? Ще кажа нещо което Soak го каза преди време вие какво искате да седим по цял ден в серверите а вие да си ходите по кафета и по гаджета ??" трябжа да има постояно админи защтото има хакери и това им е работата на админите а не да си ходят по кафета и по каджета затова си гледаите работата "контролираите хакерите"


Ей Мирко и админите са хора ся извинявай много ама никой няма да кисне по цял ден заради цс...
Ти добре ли си?!!!

Eййй разбирач стига спами..и пиши тъпи постове а
Най-отгоре
mirko123
Fri Dec 24 2010, 10:56
Гост
Kpuc0 нау4и се да пишеш и не измисляй нови думу защото това показва колко си нискоинтелигентен и научи какво значи спам
Най-отгоре
MMG
Fri Dec 24 2010, 12:34
Striker
Регистриран потребител #4291
Регистриран: Tue Aug 03 2010, 21:22
Град:
съобщения: 102
mirko123 написа ...

Kpuc0 нау4и се да пишеш и не измисляй нови думу защото това показва колко си нискоинтелигентен и научи какво значи спам


Мирко нямам нищо против теб...НО...Казваш на крисо да не си измисля нови постове и че е нискоинтелигентен, а допускаш по 10 грешки в 5 думи.Извинявай много ама си нагъл мойто момче.Изкал да бъде админ.. Първо се научи да пишеш. Ако става дума дали си прав Да донякъде, но като те гледам НЕ СТАВАШ.(за админ)
Най-отгоре
Уебсайт
mirko123
Fri Dec 24 2010, 13:22
Гост
Unbelievable написа ...

mirko123 написа ...

Kpuc0 нау4и се да пишеш и не измисляй нови думу защото това показва колко си нискоинтелигентен и научи какво значи спам


Мирко нямам нищо против теб...НО...Казваш на крисо да не си измисля нови постове и че е нискоинтелигентен, а допускаш по 10 грешки в 5 думи.Извинявай много ама си нагъл мойто момче.Изкал да бъде админ.. Първо се научи да пишеш. Ако става дума дали си прав Да донякъде, но като те гледам НЕ СТАВАШ.(за админ)

правя много грешки защото пиша с фонетика а ми е малко трудно и неми трябва да ставам админ това го казах и незнам от къде ти е хрумнало това просто намекнах, че няма достатъчно админи в сърварите което е вярно и ти си го приел се едно че предлагам себе си и ето "демо" как ме килва хака сужелявам за кила в мариото от моя страна но и те до преди чакалеха вътре link за ИП то му нещо ми се е бъгнал ЦС немога да правя скрийнове, ако някои има предлжение как да го оправя да каже, "hahahahaha 89.253.132.249 "
Най-отгоре
mirko123
Sun Dec 26 2010, 22:47
Гост
докога да чакам онзи някои да го бан?
Най-отгоре
I'm Perfection!
Mon Dec 27 2010, 09:19
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
mirko123 написа ...



Мирко,Мирко ти си тежък случай.
Най-отгоре
NightRipper
Mon Dec 27 2010, 12:22
Yes, you are banned!
Регистриран потребител #4438
Регистриран: Fri Aug 27 2010, 16:43
съобщения: 411
Unbelievable написа ...

DeathLess написа ...

Unbelievable написа ...

mirko123 написа ...

оправете си сърварите пълни са с хакери и в същтото време има недостик на админи преди седмици пуснах тема за хакер които е редовен играч и до сега не съм го виждал без хак а вижте какъв отговор получих "защтото трябва да има постояно един админ с права за бан онлайн в сървара. ??? Ще кажа нещо което Soak го каза преди време вие какво искате да седим по цял ден в серверите а вие да си ходите по кафета и по гаджета ??" трябжа да има постояно админи защтото има хакери и това им е работата на админите а не да си ходят по кафета и по каджета затова си гледаите работата "контролираите хакерите"


Ей Мирко и админите са хора ся извинявай много ама никой няма да кисне по цял ден заради цс...
Ти добре ли си?!!!


Охоо аз постоянно съм в сървара (Ghost Mod) стига тати да не ми се скара и да ме изгони иначе гледам максимално да стоя он-лайн...ако не ми каже нищо цял ден съм пред компютъра и ако има проблеми (специялно за Ghost Mod) драскайте по скайпа и влизам

Skype : damn_im_good_96

Edit: офф божеее какво обърках....изтрийте ми предишния пост сори ...


Изтрий си го сам. А за мирко мога само да кажа, че си има анти hack система и преди играх много сърф и хората които са с хак сичките ги слагаха в банлиста по начина който ти обясни крисо. Кво ревеш...


Как ?
Най-отгоре
Уебсайт
calvin
Fri Apr 29 2011, 13:49
Регистриран потребител #4798
Регистриран: Fri Apr 29 2011, 13:22
съобщения: 3
искам да се оплача от админ на сърф сървара. Вчера си играя аз излизам си вечерта сътринта пробвам да влезна и ми пише че съм баннат провам в другите сървари и там така. Искам да ми се отговори защо съм баннат в описанието в конзолата пише некви хакови но аз съм напълно против . [AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin Spawn
[AMXBANS] You have 6 days , 9 hours , 50 minutes and 13 seconds left on your ban.
[AMXBANS] Banned nick : a
[AMXBANS] Reason : ' Wallhack + Aimbot '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ link
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 212.233.222.17 '
[AMXBANS] ========================================

[ Редактирано Fri Apr 29 2011, 13:49 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System