Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / ... НАПРАВЕТЕ НЕЩО ПО ВАПРОСА!!! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
... НАПРАВЕТЕ НЕЩО ПО ВАПРОСА!!!
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
cs-4o4o
Thu Mar 05 2009, 21:06
Гост
Бих искал да се обърна към Mitev с една идея. Който е съгласен с това което ще кажа нека пише и нека накараме Mitev да отдели времето от например един ден и да влезе в сърварите под ник който само той си знае и да се убеди сам. Mitev моите уважения по-малък съм от теб и неискам да ти давам съвети или ъкъл, но направи нещо. Аз играя само WAR3, от около 5 месеца и от началото досега не съм виждал такова нещо. Преди нямаше място да вляза в WAR3 играех DeathRun докато се освободи място, а сега по 13-14 човека в сървара. Хората бягат... Направи нещо. Предварително благодаря за обърнатото внимание.
Най-отгоре
WHITE_POWER
Thu Mar 05 2009, 21:07
Гост
GreeNGobliNn написа ...

Абе мани бе тея 90% от админите са Фекалий не може да прай мизерии аз да го слай и той да ме банне ! Да оставиме че през 5 мин дават вотемап ! Днес има поне 20 вотемапа от обяд до сега !!


поправка: 20 вотмапа за aim_scout
Най-отгоре
Mitev
Thu Mar 05 2009, 21:11
Let`s Rock !!!

Регистриран потребител #4
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 18:11
Град: Шумен / България
съобщения: 232
Здравейте и от мен! скоро не съм се появявал. лошото че идвам пак с лошо, просто вече найстина виждам че хората не заслужават доверие.
марихуана неска на 17 човека смени мапа, лично видях , няма да давам доказателства, просто няма смисъл
после като го го предупредих , пак смениха, нямам думи.

банваха дарк сизе(може да бъркам точни ника, два пъти му махах бана !), гледал не гледал , айде

КУРВЕНСКА РАБОТА
лошото е че дадох още 380 лева за още една машина, а мислех да не го правя

марихуана без право на вотемап ! За другия дето играеше до него , ще изровя лога да видя точно какво направи и той и за него наказание.

не се приемат заблежки оплаквания.


всеки пост след този да бъде изтриван, при нужда наказание. НИЕ НЕ СМЕ ПЪДАРИ , с нищо не сме заслужили това отношение. старшите админи. при най малкото провинение на админ. искам час и дата на събитието , аз сам ще дам доказателства и наказания.

L 03/05/2009 - 12:42:30: [adminvote.amxx] Vote: "MaPuXyAHa<160><>" vote map (map "aim_scout")

най малко 20 пъти !!!!


лека вечер !

[ Редактирано Thu Mar 05 2009, 21:30 ]
Най-отгоре
Уебсайт
GreeNGobliNn
Thu Mar 05 2009, 21:16
Гост
Той банна и мен щото го слай защото правеше мизерии !
Най-отгоре
aTuJla
Thu Mar 05 2009, 23:40
aTuJla
Регистриран потребител #425
Регистриран: Tue Mar 04 2008, 22:30
съобщения: 232
старшите админи. при най малкото провинение на админ. искам час и дата на събитието , аз сам ще дам доказателства и наказания.




браво много ми хареса
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System