Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Screens - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
cs-4o4o
Fri Mar 06 2009, 15:34
Гост
Отново пиша аз. Mitev, в по-преден пост отностно проблема с админите бях писал, че ще направя скрийнове и ще ги постна тук. Е, направих го. Това е малка част, но все пак като за начало е добре сабрано за един ден. Имам молба към всички които са главни админи да преглеждат и да НЕ изтриват тази тема. Отделям всеки ден доста време за игра и ако това безумие с админите продължи ще направя доста скрийнове....та само главните да преглеждат от време на време за какво става въпрос тука.
Така сега по същество. Първо искам да се извиня на всички които по един или друг начин ще се почувстват обидени от тези скрийнове. Второ относно това което беше писал Mitev в предната тема, че иска да има дата и час на скийна. Е, аз нямам дати нито часове. Надявам се главните администратори да ми се доверят и да повярват на това което пиша към всеки линк. А ако не вярват.... Нищо повече немога да направя. Ето и скрийновете
1. link времето е между 1:30м-2:00м
2. link това е след 10мин игра.
3. link админ слайва админ....
4. link админ гагва админ
5. link заинтерисоваността на y6uT
6. link гаг без причина
7. link тук аз зех гаг защото питах защо го е гагнал без причина.
8. link na y6uT отново не му пука
9. link MaPuXyaHa кзва на всички да не се качат на мапа и евала наистина им слага наказания ама той ......
10. link тук сме на italy където марихуана отново беше на мапа и ме уби. Дори се вижда къде е - леко му се подават ръката и главата над бялата стена.
11. link Tuk warning разпорежда да не играем със щитове (предварително се извинявам ако е забранено)
Най-отгоре
DSGL
Fri Mar 06 2009, 15:47
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
хаха браво добра работа да видим какво ще кажат шефовете
Най-отгоре
screamer
Fri Mar 06 2009, 16:00
Гост
аз лично съм съгласен с 6,7,8 за другите нестават (МОЕ МНЕНИЕ)Защото човек треа да докажеш че тая работа не е на 1 човек треа да докажеш че е масово тфа значи да чакаш удобния момент и да фанеш на 1 скреен 2-3 нарушения , а така ти показваш по 1 не казвам че не вярвам просто така треа но това ще го решат главните админи аз само изразявам мнение !

b.t.w мисля че една тема "демота на хакери"няма да навреди на форума итам да се слагат скрееновете демотата и тем подобни смисъл по прегледно ще изглежда и няма да е разхвърляно из целия форум скреенове и т.н. !
Най-отгоре
cs-4o4o
Sat Mar 07 2009, 22:13
Гост
3-та тема пускам и отново нито един админ не е постнал нещо. Ако имате някакъв заговор срещу мен кажете поне да не хабя нерви да пиша.
Най-отгоре
Rage*
Sun Mar 08 2009, 01:59
Гост
аз и за 7 не съм много сигурен кажи ми и на мене: ГАГНИ МЕ ДЕ - и аз ще те гагна!!! МНОГО ЯСНО! Доброволно си искаш гага! А И ГО ПРОВОКИРАШ! В 1 имаше нещо интересно 96 XP и 5 и 8 другите не са в кой знае какви нарушения! А до щитовете: ПО - ДОБРЕ е да не го ползвате! Принципно НЕ Е РАЗРЕШЕН, въпреки че не е блокиран! АЗ ЛИЧНО ОСТАВЯМ ХОРАТА, но много други няма да ви оставят! Ест. и аз съм се изнервял на хора с Шитове и съм ги слапвал Айде с МИР

[ Редактирано Sun Mar 08 2009, 02:00 ]
Най-отгоре
JODA
Sun Mar 08 2009, 02:19
JODA

Регистриран потребител #192
Регистриран: Sun Jan 06 2008, 18:20
съобщения: 130
4o4ko-потрай още месец и нещо
нещата ще се променят-КОРЕННО!!!
Най-отгоре
aTuJla
Sun Mar 08 2009, 03:59
aTuJla
Регистриран потребител #425
Регистриран: Tue Mar 04 2008, 22:30
съобщения: 232
хах да не се прибираш вече аз така я разбирам тая промяна
Най-отгоре
Battleman
Sun Mar 08 2009, 14:54

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Шитовете не са забранени. Щом не са забранени от restrict-a, значи са разрешени. Друга е работата, че не знаете слабостта на щитовете...
Най-отгоре
GreeNGobliNn
Sun Mar 08 2009, 17:16
Гост
Незнам тоя warninig кашон проблем ! Заради него сам махнал поне 30 гага и то на фрта ! и то не ги гаг за 2h аз мин 24h един го беше гаг за 4 дена !
Най-отгоре
BuUndU
Sun Mar 08 2009, 17:25
Marilyn Manson

Регистриран потребител #1161
Регистриран: Mon Mar 02 2009, 21:14
съобщения: 364
Брутално!
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System