Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 DeathMatch / Несправедлив бан - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 DeathMatch
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Несправедлив бан
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Vankataaa_95
Fri Mar 30 2012, 20:09
Регистриран потребител #6336
Регистриран: Wed Mar 28 2012, 20:45
съобщения: 8
~~~~~~Faster~~~~~ написа ...

Марихуана аз ти бях направил веднъж демо обаче ми казаха че си чист и не съм правил повече


Знам , че сте го чували много пъти и то повечето са били лъжи , но аз наистина не уважавам играенето с хак , понякога наистина ми връзва и то доста късметлииски , но не съм хак , да кажем по-скоро лъкер , ако не се лъжа има сървари за играчи с хак , аз не искам да развалям ничия игра , а и също така играя за удоволствие , не виждам каква тръпка може да получи човек с измама. Много се паля заради този бан , защото наистина много ми харесва веригата на Ro-Ni , а не искам някъкав админ да ме банва , защото не му изнася , че има играчи по-добри от него
Най-отгоре
~~~~~~Faster~~~~~
Sat Mar 31 2012, 17:43
Гост
И аз обичам тази верига от сървари много и ти съчувствам единственият начин по който можеш да докажеш,че не си играл с хак е да дадеш демото от деня в който си банат и админите сами ще решат как стоят нещата обикновено сурвара си прави автоматично демо което улеснява нещата ако не си играл от тогава във веригата на ро ни просто прегледай strike папката и намери демото
Най-отгоре
l0r
Sat Mar 31 2012, 17:46

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Бързия чети преди да пишеш човека вече си е дал демо.
Най-отгоре
Vankataaa_95
Sat Mar 31 2012, 17:47
Регистриран потребител #6336
Регистриран: Wed Mar 28 2012, 20:45
съобщения: 8
~~~~~~Faster~~~~~ написа ...

И аз обичам тази верига от сървари много и ти съчувствам единственият начин по който можеш да докажеш,че не си играл с хак е да дадеш демото от деня в който си банат и админите сами ще решат как стоят нещата обикновено сурвара си прави автоматично демо което улеснява нещата ако не си играл от тогава във веригата на ро ни просто прегледай strike папката и намери демото


Аз го качих демото , дори в демото се вижда в чата как админа ми пише някакви простотии и ми казва , че ме е предопредил и изписва , че съм баннат , а не знам за какво ме е предопредил като не съм хак :X Виж на някои от отговорите ми има демото , искам по-бързо да ми се маха бана , че да играя , админа се е оказал момиче , а тя не влиза в сървара , нещото , което куца в тази верига е , че баннването не е прави както трябва , като се банне някой , задължен е админа да качи дема , а не играча ..
Най-отгоре
l0r
Sat Mar 31 2012, 17:49

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Vankataaa_95 написа ...

~~~~~~Faster~~~~~ написа ...

И аз обичам тази верига от сървари много и ти съчувствам единственият начин по който можеш да докажеш,че не си играл с хак е да дадеш демото от деня в който си банат и админите сами ще решат как стоят нещата обикновено сурвара си прави автоматично демо което улеснява нещата ако не си играл от тогава във веригата на ро ни просто прегледай strike папката и намери демото


Аз го качих демото , дори в демото се вижда в чата как админа ми пише някакви простотии и ми казва , че ме е предопредил и изписва , че съм баннат , а не знам за какво ме е предопредил като не съм хак :X Виж на някои от отговорите ми има демото , искам по-бързо да ми се маха бана , че да играя , админа се е оказал момиче , а тя не влиза в сървара , нещото , което куца в тази верига е , че баннването не е прави както трябва , като се банне някой , задължен е админа да качи дема , а не играча ..



И двамата сте задължени!!!
Бан-а е премахнат. Извинявам се, за отнетото ти време.



[ Редактирано Sat Mar 31 2012, 18:19 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System