Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter Strike 1.6 Ghost / Защо в Гоуст мода няма хора ? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter Strike 1.6 Ghost
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Защо в Гоуст мода няма хора ?
Отиди на страница  1 [2] 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Battleman
Sat Jun 02 2012, 23:14

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
iPlay оправиха ли си проблема с SoftMode бъга?
Най-отгоре
NightRipper
Sun Jun 03 2012, 00:00
Yes, you are banned!
Регистриран потребител #4438
Регистриран: Fri Aug 27 2010, 16:43
съобщения: 411
Не са оправили проблема с този бъг, но вие го оправихте в нашия сървър, за което ви поздравявам!

В iPlay има най-различни плъгини, които карат играчите да влизат в сървъра - най-различни гъзарийки, като например VIP система, чрез която си закупувате превилегии с повече кръв, гранати и прочие, както и /shop меню, от което е възможно да се закупи +Speed, Low Gravity и т.н. (няма да изброявам много неща, разбрахте какво имам предвид) Тези неща са интересни и карат играчите да влизат в сървъра.

Лично на мен нашия сървър повече ми харесва, защото е изчистен от такива работи и играта е нормална, обаче от време на време трябва да слагате по някое ново нещо, което ще привлича играчите да идват и да го "пробват" като с "пробването" ще започнат да влизат редовно в сървъра.

Също така забелязах, че сървърите ни са изчезнали от CS-BG.info, може би това е една от по-големите причини да няма играчи.
Най-отгоре
Уебсайт
PsIx0
Sun Jun 03 2012, 00:04
PsIx0
Регистриран потребител #6465
Регистриран: Sun May 13 2012, 15:01
Град: Dupnica
съобщения: 135
абе един JailBreak мн ще понапълни сърварите според мен ... не знам да има БГ сървар с тоя мод ...
Най-отгоре
laykata®
Sun Jun 03 2012, 00:08
Spam will never die
Регистриран потребител #6141
Регистриран: Tue Jan 31 2012, 20:09
съобщения: 138
NightRipper написа ...

Не са оправили проблема с този бъг, но вие го оправихте в нашия сървър, за което ви поздравявам!

В iPlay има най-различни плъгини, които карат играчите да влизат в сървъра - най-различни гъзарийки, като например VIP система, чрез която си закупувате превилегии с повече кръв, гранати и прочие, както и /shop меню, от което е възможно да се закупи +Speed, Low Gravity и т.н. (няма да изброявам много неща, разбрахте какво имам предвид) Тези неща са интересни и карат играчите да влизат в сървъра.

Лично на мен нашия сървър повече ми харесва, защото е изчистен от такива работи и играта е нормална, обаче от време на време трябва да слагате по някое ново нещо, което ще привлича играчите да идват и да го "пробват" като с "пробването" ще започнат да влизат редовно в сървъра.

Също така забелязах, че сървърите ни са изчезнали от CS-BG.info, може би това е една от по-големите причини да няма играчи.




Да прав си рипер (отново !) Т'ва с випа идва по - яко на играчите от колкото смс админа ..Като добавихте нови мапове сървъра беше фулл !

Се още не късно да се направи нещо може пак да е пълен със малко усилия
Най-отгоре
dijkstra
Sun Jun 03 2012, 00:36
Регистриран потребител #5174
Регистриран: Thu Jul 28 2011, 14:06
съобщения: 73
Точно това с "гъзарийките" е пълната шитня!!! Играта трябва да е равностойна!!! Не някво нообче да ми праща цял ден смс-си и да има по 50к лайф и да не може никой да го убие, или пък с гравитита да ми хвърчи в космоса, или да върви все едно със спийд хак!! Всички играчи трябва да имат еднакви привилегии за да става играта!!!
Най-отгоре
zazsad
Sun Jun 03 2012, 01:36
Martin
Регистриран потребител #6528
Регистриран: Sat Jun 02 2012, 13:40
съобщения: 10
Точно така дрога ! Бтв те в иплей ми се правиха на много добри...днеска викнах директа в рони и на нула го бих ! :Д
Най-отгоре
l0r
Sun Jun 03 2012, 01:49

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Не искам повече да виждам сравнения с други вериги....
Те си гледат своето - ние си гледаме нашето...
Те си берат грижа за техните сървъри - ние си берем грижа за нашите...



Относно всичко останало - всеки може да пише в разделите на сървърите, относно идеи, промени и т.н


[ Редактирано Sun Jun 03 2012, 01:59 ]
Най-отгоре
IrritanT
Sun Jun 03 2012, 02:38
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
1. Много интересни постове. Не искате да става пълно с "гъзарийки", но в същото време искате да се слагат неща, които променят геймплей и т.н.
2. Щом искате нещо да се добави към сървъра пуснете тема с предложение. Най-новата тема е за /resetscore, което едва ли ще напълни сървъра ако се сложи. Няма как да стане да се сложи нещо ако напишете "трябва да се обновява от време на време", защото това с нищо не помага на главните. В момента JODA се е заел със сървърите, също така Battle ще го направи след като свърши с админите, Митев прави каквото може, когато има време, сигурен съм, че и другите админи като Dist, t0kera и т.н. не седят да си чешат... Имам предвид, че в момента има кой да обърне внимание на предложенията ви... стига да има какво да предложите.
Най-отгоре
laykata®
Sun Jun 03 2012, 02:57
Spam will never die
Регистриран потребител #6141
Регистриран: Tue Jan 31 2012, 20:09
съобщения: 138
PsIx0 написа ...

абе един JailBreak мн ще понапълни сърварите според мен ... не знам да има БГ сървар с тоя мод ...



Има и той е фулл ... Веригата на която сравняваме гхоста на ро-ни и ...Няма съмнение че ро-ни е една от най-добрите вериги в България !! Няма никъде другаде такъв хубав вар3 сървър ! Може всички сървъри на ро-ни да са най-добрите на България ,но те имат едно предимство пред нас ...Те имат ресурс а ние за жалост нямаме
Най-отгоре
Watch me!
Sun Jun 03 2012, 09:21
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
съгласен съм със всичките ви коментари по тази тема.И аз много искам да стане пак на-добрия гоуст мод.Много удобряжам мненията на Дрогтта и на рипера.Много добре беше тази тема да се земе на прадвид защото изведнъж ни избягаха играчите.И последно искам да кажа че аз играя последните 2 дена в iplay и там всеки 2-ри е ВИП.Дори всеки 1 от iplay казва че в ро-ни мода е много по-добър от iplay.Те ми казват 4е няма хора и затова не играят в ро-ни
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System