Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / Продължение на Бан от Ignatov - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Продължение на Бан от Ignatov
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
das
Tue Jun 19 2012, 11:49
Регистриран потребител #3829
Регистриран: Thu May 20 2010, 00:24
съобщения: 67
lisko написа ...

Ми той беше гагнат


Гагнат е за едно , баннат е за друго :]
Най-отгоре
Ignatov
Tue Jun 19 2012, 18:14
Nejˈmaʁ
Регистриран потребител #6426
Регистриран: Tue Apr 24 2012, 00:46
Град: Плевен
съобщения: 29
Момче, пиши направо, каква ти е целта на занятието. Кое не можа да разбереш, има си и индивидуална преценка на админите. Също така трябва да ти стане ясно, че аз глупости в сървъра не търпя, + това не съм те баннал перм, още малко ще ревнеш? Наглостта ти да обиждаш обаче се пренесе и във форума. Значи от както ти не си с права, си една изритана "мишка"
Най-отгоре
z_i_k_o
Wed Jun 20 2012, 00:00
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Неймарчо, не съм на 13 години, да ми пука дали съм с права. Аз правата съм ги ползвал по правилен начин. Само, че за "бавен" и "зле" не съм банвал, па било то и за 1 мин. Осъзнай се малко, това че в игра имаш "права" не значи, че в склада на Вивапласт имаш...
Най-отгоре
Myxaxa
Wed Jun 20 2012, 14:56
Myxaxa
Регистриран потребител #5247
Регистриран: Thu Aug 11 2011, 11:41
Град: Бургас
съобщения: 199
Ай стига сте са джафкали момчета..губите си времето в безсмислени спорове.
Най-отгоре
Ignatov
Wed Jun 20 2012, 18:28
Nejˈmaʁ
Регистриран потребител #6426
Регистриран: Tue Apr 24 2012, 00:46
Град: Плевен
съобщения: 29
z_i_k_o написа ...

Неймарчо, не съм на 13 години, да ми пука дали съм с права. Аз правата съм ги ползвал по правилен начин. Само, че за "бавен" и "зле" не съм банвал, па било то и за 1 мин. Осъзнай се малко, това че в игра имаш "права" не значи, че в склада на Вивапласт имаш...


"Осъзнай се малко, това че в игра имаш "права" не значи, че в склада на Вивапласт имаш..."
Аз също не съм на 13 години, видях те колко правилно си ползваше правата, имаше твоите приятели и другите.
Какво общо има правата ми в сървъра, с работата ми в живота. Не съм шеф като теб, но изкарвам 3 пъти повече от тебе. Позволявам си много повече неща от тебе, също така не лъжа из сървъра колко п*тки съм е*ал и т.н.
Това говори само по себе си, колко деградирала личност си, отделно се опитваш да се изтъкнеш в сървъра пред другите, защото в реалния живот ти си смачкван още от малък.Нито аз, нито който и да е било от сървъра(предполагам), не е виновен ,че ти от малък си бил чантоноска и закуско-копувач на класа..

Върви в друг сървър да се правиш на големец, да обиждаш по тънкия начин и след това да се жалваш.
Аз на теб не съм ти казвал никога, бавен, зле, бот, овчар и т.н., нито пък на някой друг, следователно докато съм админ това няма да стане. На никой не му е приятно, да влезне за по 1 час в сървъра на ден и да почнат да го обиждат ,и псуват.
Най-отгоре
WaRnInG
Wed Jun 20 2012, 19:22
Регистриран потребител #4939
Регистриран: Fri Jun 03 2011, 13:30
съобщения: 1
Ignatov ти си мишле не се обаждай
Зико на същото мнение съм за тоя
Най-отгоре
BreathTaker
Wed Jun 20 2012, 20:00

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Айде стига сте спорили... Като искате да се обижате и карате правете го на лично или в skype.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System