Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / sdafdfadfa - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
ASFff
Thu Sep 06 2012, 13:40
Регистриран потребител #6773
Регистриран: Thu Sep 06 2012, 13:24
съобщения: 3
dhsdfgasdfgsedg

[ Редактирано Thu Sep 06 2012, 23:44 ]
Най-отгоре
ei,mishki
Thu Sep 06 2012, 13:54
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
и не е само това. бях репортнал на admin за това, че си е давал пасса на други играчи и са злоупотребявали и те (информацията идва от играч в хнс-то, не съм виждал такова нещо аз). държи се така сякаш е шеф на другите админи в хнс. в другата тема докладвам и за "тропане" на хнс-то, препоръчване на друго. има и заплашвания и какви ли още не. мисля, че психо като прочете темата ще потвърди това онова, понеже май е ставал свидетел на някой от тях.

Най-отгоре
Уебсайт
Battleman
Thu Sep 06 2012, 14:08

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
На кого е махал банове?
Най-отгоре
reD sHocK*;]
Thu Sep 06 2012, 15:14
I'm gonna shock you !
Регистриран потребител #6307
Регистриран: Tue Mar 20 2012, 18:51
съобщения: 314
Аз разбрах, че е махал банове на no skillz..
Най-отгоре
ASFff
Thu Sep 06 2012, 17:20
Регистриран потребител #6773
Регистриран: Thu Sep 06 2012, 13:24
съобщения: 3
sdfgsdfgdefsgfdsg

[ Редактирано Thu Sep 06 2012, 23:44 ]
Най-отгоре
Myxaxa
Thu Sep 06 2012, 21:34
Myxaxa
Регистриран потребител #5247
Регистриран: Thu Aug 11 2011, 11:41
Град: Бургас
съобщения: 199
Направи си нов профил за такава глупост ? Това се нариче ебавка над някой който си мисли,че мноо знае.Всички си мислят,че no skillz ми е някакъв мн близък и едва ли не му премахвам секи един бан и го защитавам пред другите.Това не е така,на снимката обсъждахме това,че някой в сървъра (не помня кой) започнал да обсъжда,че съм му махал бановете,а истината е,че no skillz съм го банвал и гагвал ЛИЧНО аз,като бановете или са изтекли или ип-то му се е сменяло.И сега на разбирачите ще обясня за пасса ми Вие сте някакви бавноразвиващи типове,които не забелязвате,че като станете прекалено нахалнички относно думи и фрази за мен аз ви гагвам,банвам и прочее.Това е нормално,но аз паса не съм го давал на никого,освен на PsIxO (който всъщност е с същите флагове като моите) и то не друго,а за да може да накаже някого,когато се напише psixo или нш такова и той не е в състояние да смени ника си на админски.Това беше стара работа,когато имаше доста нахални играчи които ползваха никовете faith! ; psixo ; и никовете на останалите админи с разминавания на букви (по този начин не ги киква за липсваща админ парола,защото ника им фактически не е админския).И така,започнахте ме,чакам ви демотата на всички
Послепис (ПС) : Снимал си само това,което ти е удобно,защото и аз и но скиллз знаем какво се случва след като той обиди (за бавноразвиващите интриганти-гагвам го ) Успехи с нацакването пичаги.

[ Редактирано Thu Sep 06 2012, 21:35 ]
Най-отгоре
PsIx0
Thu Sep 06 2012, 22:00
PsIx0
Регистриран потребител #6465
Регистриран: Sun May 13 2012, 15:01
Град: Dupnica
съобщения: 135
Точно така муха ми беше дал паса преди като нямах права и само той беше админ , буквално никой не се занимаваше с сървара ... според мен дори и да е вярно това че той е махал банове , което е трудно да се повярва защото той има права в амх банс няма и от месец , муха е човека на който не трябва да се зимат правата , НЕ ПРАВЕТЕ ТАЗИ ГРЕШКА ! ! !

[ Редактирано Thu Sep 06 2012, 22:02 ]
Най-отгоре
ei,mishki
Thu Sep 06 2012, 22:42
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
PsIx0 написа ...

Точно така муха ми беше дал паса преди като нямах права и само той беше админ [/b]

Най-отгоре
Уебсайт
PsIx0
Thu Sep 06 2012, 22:55
PsIx0
Регистриран потребител #6465
Регистриран: Sun May 13 2012, 15:01
Град: Dupnica
съобщения: 135
и какво ? то нямаше други админи в тоя сървар сички си правехте каквото искате кой дев кои кзх ... псувахте калнехте ... аиде моляте фуб ... набележили сте го сега момчето и ше натискате до последно , тои най-много заслужава от всички да има права недеи да се припираш моляте , ако още един добър админ изгубуи тоя сървар на какво ше стане ...
Най-отгоре
Myxaxa
Thu Sep 06 2012, 23:21
Myxaxa
Регистриран потребител #5247
Регистриран: Thu Aug 11 2011, 11:41
Град: Бургас
съобщения: 199
Не толерирам ходещи бъбреци да ми се месят в работата,към която никой друг няма оплаквания.Наказвам хакерите,гагвам който псува,независимо мой познат или непознат за мен играч (по празници даже ви оставям да си лафите на харабията,но без да прекалявате).Прекалено толерантен съм бил към вас,и ми се качихте на главата.След като няма редовни админи и САМО АЗ влизам 3 седмици подред,си дадох паролата на PsIxO (в който СЪМ СИГУРЕН,че няма да ме предаде с дадения от мен пас),защото никой не влизаше,аз бях държан под ЛИЧНА отговорност с най-простите права и кибичих 24/7 в сървъра за да бъдете доволни играчите.Така че вие лицемерчета няма да ми обяснявате дали съм бил прав или крив,със или без паролата ми PsIxO е чудесен админ и човек,и ако имах пак възможност ПАК бих му дал паролата си за да пази сървъра когато използвам живота си извън онлайн пространството. Peace !
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System