Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / Какво мислите ? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Какво мислите ?
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Cskarcheto0
Fri Nov 02 2012, 23:13
Регистриран потребител #5458
Регистриран: Sat Sep 17 2011, 16:06
Град: Sofia
съобщения: 48
Искам да разбера каква е логиката постоянен админ като евил да играе на турнира ?това е се едно на тотализатора шефа да пуска тото..логично е жребия да бъде лек за него и банкай ..нямам нищо против тях дори ги уважавам ама не мисля че е честно пък и евил е организатор както и ред шок ако не се лъжа...
Най-отгоре
NoObY* ;]
Fri Nov 02 2012, 23:27
Регистриран потребител #3685
Регистриран: Mon Apr 19 2010, 19:27
съобщения: 140
Cskarcheto0 написа ...

Искам да разбера каква е логиката постоянен админ като евил да играе на турнира ?това е се едно на тотализатора шефа да пуска тото..логично е жребия да бъде лек за него и банкай ..нямам нищо против тях дори ги уважавам ама не мисля че е честно пък и евил е организатор както и ред шок ако не се лъжа...


/off Ето Банкаи, затова не искаме с Ирри да играем! Винаги ще се намери някой недоволен да каже, че като админи и организатори или сме с лек жребий или някаква друга глупост, само за да оправдаят представянето си на турнира.
/on Прасчо и админите сме хора и на нас ни се играе и сега специално за теб ще направя клип как тегля жребия за да не плачеш че жребия ти е виновен! Доволен ли си или с още нещо мога да помогна?
Най-отгоре
ExcisioN
Fri Nov 02 2012, 23:28
..
Регистриран потребител #5771
Регистриран: Fri Nov 18 2011, 21:43
Град: Бургас
съобщения: 48
Те са админите който ще следят срещите.. Това не значи, че не могат да участват нали ??.. А организатор си е ири, на когото трябва да му се каже браво защото найстина се захвана за този турнир.. И едва ли добри играчи като евила и банки ще искат по-слаби противници..Така че не бери грижа.. Всичко ще бъде избрано рандом стайл *поне както мисля* и на който каквото му се падне.. Освен тва турнира е за забавление
Най-отгоре
IrritanT
Fri Nov 02 2012, 23:29
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Честно казано аз съм раздвоен. И на мен не ми се струва правилно щом са от админите дет ще гледат да играят, но като се замислиш нищо не пречи. Играе им се ся на хората не е болка за умиране да ги оставим да си цъкат. Колкото до това дали ще е равностойно - да, ще е! Правилата са за всички и всеки, който ги наруши ще бъде наказван, а ако се случи някой от тях да ги наруши наказанието ще е още по-голямо.

Само искам да попитам - Защо пусна нова тема? Ако имате някакви въпроси или предложения свързани с турнира пишете в тази тема - link Не случайно съм си играл да ги пиша две отделни теми. Една за записване, другата за въпроси/предложения и всякакви дискусии относно турнира.

Ключ.



[ Редактирано Fri Nov 02 2012, 23:37 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System