Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 DeathMatch / Проблем - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 DeathMatch
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Проблем
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
~~~~~~Faster~~~~~
Wed Jan 02 2013, 16:40
Гост
Приятели мисля,че малко по малко Ви доказвам,че мисля за доброто на веригата за това се надявам да вземете на сериозно темата.Преди година мисля че беше ви казах,за бан който удря системата за flood за 6 минути.Не знам как се получава този бан тогава някой ми каза ама то само за 6 минути ок така е.
Но това не е в наша полза айде един път ще ме бане втори път аре на мен не ми пука както и на сериозните играчи на тази верига,но нали искаме и нови играчи да остават тук.
С един такъв безпричинен за мен бан може би самите ние си губим играчите.
Аз получавам този бан като играя със пистолет много време заслужавам ли го вие ми кажете...
за това вече изобщо не играя с пистолет че да не ме банва.
Моля ви нека да се стигне до някакво решение ако е възможно не разбирам много просто ако е възможно нещо да се направи моля да се направи.
Аз съм длъжен да го предложа както казах мисля за доброто на веригата.Благодаря за вниманието.
П.П:Моля излишни коментари или спам да няма всичко да е във връзка със темата благодаря на всички предварително за отделеното внимание!
Най-отгоре
PraCTiCaL
Wed Jan 02 2013, 17:00
Регистриран потребител #5259
Регистриран: Sat Aug 13 2011, 14:44
съобщения: 45
Мисля,че има достатъчно теми вече за самият флуд и не мисля ,че ако можеха ,нямаше вече главните да са го махнали .. доколкото си помням пишеш unbindall,ако не изчакай някой друг да ти обясни как се маха
Най-отгоре
~~~~~~Faster~~~~~
Wed Jan 02 2013, 17:05
Гост
Не мисля ,че това помагаше трябва пробвам сега имам отделен цс само за ро ни може би преди покрай играта в други сервери нещо съм изтеглил което да го предизвиква може би някой ден трябва пробвам дали сега пак ще ме бане и може да ви информирам когато използвам цс само за ро ни този бан дали пак ще се появява
Най-отгоре
reD sHocK*;]
Wed Jan 02 2013, 17:17
I'm gonna shock you !
Регистриран потребител #6307
Регистриран: Tue Mar 20 2012, 18:51
съобщения: 314
Пишеш в конзолата unbindall, после влизаш в Options -> Keyboard -> Use Default.И се получава, когато влизаш в сървъри като Iplay, които биндват някой копчета.
Най-отгоре
~~~~~~Faster~~~~~
Wed Jan 02 2013, 17:20
Гост
Благодаря reD sHocK*;] поне ми даде някакво решение на проблема и ще знам какво да съветвам играчите.Това за постоянно ли решава проблема?
И аз така като съм инасталирал цс отделно само за Ро ни означава ли че този проблем няма да го имам при положение че не влизам в други сървари освен тези на веригата
Най-отгоре
Watch me!
Thu Jan 03 2013, 09:52
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
Ами да ако ги напишеш тези неща тряваше да се излезе от цса за да се запаметят новите промени които си правил
Най-отгоре
reD sHocK*;]
Thu Jan 03 2013, 12:10
I'm gonna shock you !
Регистриран потребител #6307
Регистриран: Tue Mar 20 2012, 18:51
съобщения: 314
Значи, ако имаш цс само за Ро-ни не би трябвало да имаш проблеми, стига да не влизаш в такива сървъри.
П.С Това ти решава проблема, докато не влезеш в друг сървър, който биндва ;д
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System