Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / Картите в Paintball - предложения, дискусии и т.н. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Картите в Paintball - предложения, дискусии и т.н.
Отиди на страница  [1] 2 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
IrritanT
Wed Apr 03 2013, 21:42
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Тъй като доста хора са против "classic" картите в сървъра правя тази тема за да може всеки да даде мнението си за тях - дали да се оставят/махнат всички, или да се премахне само част от тях и/или да се добавят други. Общо взето можете да предлагате всичко, но разбира се, на мнението ви ще бъде обърнато повече внимание ако бъде аргументирано.

Това са картите, които се имат предвид:
de_dust2
de_inferno
de_dust
de_aztec3
de_cbble
de_dust2_2006
de_dust4ever
de_train

Тъй като съм виждал хора в сървъра да задават въпроси от сорта на "к'во правят тия карти тука" и т.н. сега ще отговоря за тези, които не знаят. Аз предложих тези карти да бъдат добавени, а причината за това е обичайната - разнообразяване на играта и привличане на нови играчи. За съжаление обаче се получи точно обратния резултат - играчите излизат, когато такъв map бива пуснат и затова искам да знам какво не ви харесва в тези map-ове.

Моето лично мнение за тези карти е положително и сега ще обясня защо.
Както сигурно повечето от вас знаят Paintball mode-а се води FUN MODE, в което, разбира се, няма нищо лошо, но бързо омръзва. За съжаление Paintball сървъра не може да се похвали с много редовни играчи, които са се задържали с години и продължават да играят както е при, да речем, classic 1 сървъра и това е точно поради тази причина, че омръзва(поне така мисля) и за да го направим така, че да НЕ омръзва трябва да добавим нещо ново и тук идват classic картите. Целта ми при предлагането(и последвалото добавяне в сървъра) на тези карти беше да промени(така да се каже) това FUN и вместо както беше играта преди излизаш-стреляш, да се добави малко повече мисъл от страна на играчите, което смятах, че ще доведе и до по-интересна игра,но уви...
Спирам да пиша, защото стана доста дълго и предостатъчно за да разберете моята гледна точка затова сега сте вие на ред да кажете какво мислите.

П.С. Ако имате някакви предложения за нови карти не се притеснявайте да го споделите като дадете link към въпросните карти.

[ Редактирано Fri Apr 05 2013, 18:25 ]
Най-отгоре
Pavka
Wed Apr 03 2013, 21:49
Gravity is a myth,the world sucks.
Регистриран потребител #4946
Регистриран: Sun Jun 05 2011, 00:01
Град: de_paintball,София
съобщения: 137
Лично за мен картите трябва да останат. Сървъра е по-разнообразен, въртят се много карти и е по-готино. Преди 2 години като почнах тука се въртяха може би 5-6 карти най-много ( пригодените за пейнтбол карти ) и омръзваше. По-добре да не се махат.
Най-отгоре
iNSUFFZ wOw~
Wed Apr 03 2013, 22:24
T."iNSUFFZ" Manolski
Регистриран потребител #6954
Регистриран: Wed Jan 02 2013, 14:03
съобщения: 99
Е да ама не, тия карти не са направени за пейнтбол и трябва да се махнат, има си карти специално направени за пейнт нужно ли е да се слагат други..най-големия проблем с реалните карти е че човек като види да кажем на дъста влиза 1 ярд и той само стреля докато другия не излезе, излезе ли другия просто изяжда патрона и ляга без да има възможност да стреля, друго че може да се залага кекс а контрите не съм сигурен че могат да купуват кит, тва дето го казах важи за всички карти, дъста го давам като пример
Най-отгоре
IrritanT
Wed Apr 03 2013, 22:30
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
За c4 и kit съм съгласен, че е "-", но не и с това, което твърдиш за предварителното стреляне. То може да бъде правено на абсолютно всеки map, а вече е друг въпроса дали този, който го стрелят ще се покаже дори като вижда топчетата.
Също така един не толкова голям "-" е това, че сандъците на някои карти гърмят като се уцелят.
Най-отгоре
ExcisioN
Wed Apr 03 2013, 23:32
..
Регистриран потребител #5771
Регистриран: Fri Nov 18 2011, 21:43
Град: Бургас
съобщения: 48
Разбира, се че идеята на Ири за нови мапове е добра.. Но проблемът е точно такъв.. Той сам каза, че е FUN сервер...И когато сложим Классик мапове, който са големи ... Някакси не се връзват нещата..Обикновено в пб-то рунда продължава макс 20-30 секунди ако не и по-малко.. А при тези големи мапове, се чака по 2-3 мин...Освен тва не си вървят с мода.. В ПБ ръшваш и на късмет удряш колко можеш..А при de_dust например има голямо търсене..Не знам вече.. Аз съм по-нов играч, но това е моето виждане към нещата.. Да бъдат оставени да кажем макс 2-3 классикове и според мен ще е перфект.. Друг е въпроса , че в пб-то над 6 хора не влизат.. За жалост
Най-отгоре
Watch me!
Wed Apr 03 2013, 23:41
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
не играя ПБ но мога да предложа няколко мапа незнам дали ги има или ги няма
1. link
2. link
3. link
4. link
5. link
п.сако ви харесат да се добавят дори и да са 1 или 2.Надявам се да съм помогнал
Най-отгоре
fearleSS
Thu Apr 04 2013, 00:00
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
По-добре тези карти да се махнат :
e_aztec3
de_cbble
de_dust2_2006
de_dust4ever
адски големи са за този мод.. По-добре да се добави някоя друга по-малка карта... Както е посочил по-горе Говната.. Иначе за другите карти на ирри нека останат, беше ми много fun, когато влязох преди в сървъра, и се смени на dust2...
Най-отгоре
ExcisioN
Thu Apr 04 2013, 00:15
..
Регистриран потребител #5771
Регистриран: Fri Nov 18 2011, 21:43
Град: Бургас
съобщения: 48
На тебе ти е било хубаво като си влязъл , окей ..Не казвам, че идеята за маповете е лоша.. Просто хората не харесват такива големи мапове..Всички сме забелязали, че ПБ-то има много малко играчи *пък да не говорим за редовни..* И ето ти влизаш и виждаш 2вс2-ма играят на някъв огромен мап.. И за един рунд чакаш 3-4 минути.. Не те ли дразни това ?? Пак казвам,това е проблема на тези мапове.. Просто са ГОЛЕМИ.. Иначе са си супер..Да трябва да се вкарат нови мапове , Классик или пб мапове да са няма значение, но да са по-малки
Най-отгоре
fearleSS
Thu Apr 04 2013, 00:35
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Excision ; написа ...
]]
На тебе ти е било хубаво като си влязъл , окей ..Не казвам, че идеята за маповете е лоша.. Просто хората не харесват такива големи мапове..Всички сме забелязали, че ПБ-то има много малко играчи *пък да не говорим за редовни..* И ето ти влизаш и виждаш 2вс2-ма играят на някъв огромен мап.. И за един рунд чакаш 3-4 минути.. Не те ли дразни това ?? Пак казвам,това е проблема на тези мапове.. Просто са ГОЛЕМИ.. Иначе са си супер..Да трябва да се вкарат нови мапове , Классик или пб мапове да са няма значение, но да са по-малки

Ти май не прочете какво съм писал? Няма спамя повече по темата, каквото съм искал, казал съм го..!

[ Редактирано Thu Apr 04 2013, 00:35 ]
Най-отгоре
CBaJleH
Thu Apr 04 2013, 09:53
Гост
iNSUFFZ написа ...

Е да ама не, тия карти не са направени за пейнтбол и трябва да се махнат, има си карти специално направени за пейнт нужно ли е да се слагат други..най-големия проблем с реалните карти е че човек като види да кажем на дъста влиза 1 ярд и той само стреля докато другия не излезе, излезе ли другия просто изяжда патрона и ляга без да има възможност да стреля, друго че може да се залага кекс а контрите не съм сигурен че могат да купуват кит, тва дето го казах важи за всички карти, дъста го давам като пример

+1
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System