Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / [анкета] Warcraft XP - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Warcraft XP
Отиди на страница  1 2 [3]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
unman
Thu Jun 27 2013, 00:11
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
l0r написа ...

Ха.... Как се пенявите тука двамата ("ДПС + БСП") !?
Грим влизал съм в твоите сървъри спокойно... недей да се напираш като " глист на буца" спрямо това.
Спамерчо... ти близките 6/7 месеца (да не кажа година), къде беше ? Спектатор ли?
По темата тотално против!


липсвах ли ти ?

тва за 6ти левел е добра идея и е сполучлива ... не виждам какво пречи да се пробва ...
Най-отгоре
admin
Thu Jun 27 2013, 01:55

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
дига Левел без да дава ХР нали така беше .. мисля че не е проблем . реално никой няма да пострада !
Най-отгоре
unman
Thu Jun 27 2013, 11:09
unman
Регистриран потребител #1391
Регистриран: Fri Apr 03 2009, 21:03
съобщения: 786
admin написа ...

дига Левел без да дава ХР нали така беше .. мисля че не е проблем . реално никой няма да пострада !



йеп
Най-отгоре
SlaB
Fri Jun 28 2013, 13:07
Регистриран потребител #3723
Регистриран: Mon Apr 26 2010, 02:29
съобщения: 367
Да махнете XP-то от сървъра ли ?
Тези нови играчи, които нямат XP за 6 ниво, получават само нивото, доколкото разбирам. След като го получат и убият някого, XP-то би трябвало да започне да се трупа от 0 нататък и когато стигне нужното XP за 7 ниво, тогава отново да може да подобри някое умение. Правилно ли разбирам ?
Най-отгоре
Watch me!
Fri Jun 28 2013, 14:11
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
Незнам но сутринта в war3 DM се пукахме със 1 играч с ножки и при убийство ми даваше 141 xp 15 xp за рунд и отделно за глава ако е такаче колете ги
Най-отгоре
admin
Fri Jun 28 2013, 21:58

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
мисля че е точно така . хр си е толкова колкото си качил. но винаги когато влизаш в сървъра ти дава на дадена раса да качиш 6 левела, освен ако нямаш вече достигнатите такива за дадена раса !

като колегата по горе каза , новодошли не биха имали никакъв шанс срещу играчи вече да речем над 10-ти левел... !

ок . слагам 6 левел за вход ! но само за нормалният вар. за дм-то чакам мнение, то там и без това си е меле. не виждам причина и там да се слагат на 6
Най-отгоре
fearleSS
Sat Jun 29 2013, 01:40
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
admin написа ...

мисля че е точно така . хр си е толкова колкото си качил. но винаги когато влизаш в сървъра ти дава на дадена раса да качиш 6 левела, освен ако нямаш вече достигнатите такива за дадена раса !

като колегата по горе каза , новодошли не биха имали никакъв шанс срещу играчи вече да речем над 10-ти левел... !

ок . слагам 6 левел за вход ! но само за нормалният вар. за дм-то чакам мнение, то там и без това си е меле. не виждам причина и там да се слагат на 6



То там си е меле, но нали разбираш че примерно аз съм 9-ти левел, влезнат 5 играча които са с по 0 левел те нямат никакъв шанс срещу мен?!? ПРИМЕР, има други които играят асъл за ранк, там вече е друго, ще мачкат, бият, какво ли не и ще се кефят на як резултат...
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System