Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Помощ / Предложение за Deathrun - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Помощ
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Предложение за Deathrun
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Watch me!
Wed May 29 2013, 12:25
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
Пращаш смс и си готов админ а 11,12,15,20 команди тука не е както във други сървари казваш знам еди колко си команди и само защото ги знаеш да ти дадът права ,защото съм виждал такива случаи със командите
П.с.използваи бутона за редактиране на предния си пост защото иначе става излишен спам
Най-отгоре
admin
Wed May 29 2013, 22:13

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
Сървъра не е изтрит. може да бъде пуснат точно за 10 минути.
но ще е такъв какъвто беше последно.
ако ще требе се правят модификации тепърва ще требе да ги гледате и казвате !
Най-отгоре
Break
Thu May 30 2013, 16:06
Регистриран потребител #7290
Регистриран: Sun Apr 21 2013, 10:29
съобщения: 19
admin
ti Mitev li si?
Най-отгоре
ExcisioN
Thu May 30 2013, 16:25
..
Регистриран потребител #5771
Регистриран: Fri Nov 18 2011, 21:43
Град: Бургас
съобщения: 48
Бладе Първо, че в форума се пише на кирилица и само на кирилица.. Второ.. Стига спами с безсмислени работи в темата *Която е само към Deathruna А не кой кои е *... А за сервера.. Щом го пазиш когато имаш време дай да го пуснем да го видим как е,що е .. И да решим дали ще го правим на Fun и ли ще го оставяме така Но аз не разбрах ще го пускаме ли Deathrunа.. Но пак въпроса е дали ще е нормален или Фън.. Както Грим каза, ако е Фън и изпипкаме всичко както трябва, ще бъде Трепач.. Аз го давам само като идея.. Вие трябва да решите
Най-отгоре
Watch me!
Thu May 30 2013, 19:11
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
Земи да пуснеш една анкета най-добре иначе аз съм за 4фън нека да се види за кой са повечето хора
Най-отгоре
admin
Thu May 30 2013, 21:57

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
пуснал съм сървъра !

анкетите си пускайте вие.
Най-отгоре
fearleSS
Fri May 31 2013, 19:44
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Днес влизах и да ви кажа честно не ме зариби кой знае колко много.. Ето какво предлагам аз:

Advanced Roll The Dice - Изтегли: link

Описание: Когато напишете RTD в чата, хвърляте зарове и могат да ви се паднат много неща. Може да получите пълно въоръжение или да бъдете хвърлен от високо и да умрете, може да получите минаване през стени (noclip) или пък да ви бъде затъмнен екрана (blind). Много подходящ плъгин за deathrun сървъри, с него играта става по-забавна. - Перфектно за този мод...

Super Bunny Hopper - Изтегли: link

Описание: След като сложите този плъгин, когато скачате няма да ви забавя. Това улеснява strafe триковете. Също така можете да правите bunny hop автоматично, без умения. - За 4fun е добре..

Nice player trail - Изтегли: link

Описание: Показва "пътека" след играча.
За всички:
Играчите могат да напишат в чата: trail [аргумент], за да си сложат/махнат пътеката.

Пример за "say" командите в чата за играчите:

trail
trail random
trail 10
trail blue
trail light red
trail 6 dark olive
trail 11 blue
trail off
trail help


Имената на цветовете могат да бъдат предхождани от 'light' (светло) или 'dark' (тъмно), тоест: red, light red, dark red, и т.н. - Без него на къде?

И на края но не на последно място:

Knife Mod - Special Abilities (Updated) - Изтегли: link

Описание: Променя моделите на ножа (пет модела включително и обикновения скин на ножа ).

- Всеки нож има способности

- За да изберете нож нашишете командата /knife в чата ,за да ви излезе менюто

- Запаметява модела ,който си избрал (ако излезеш от сървъра и пак влезеш ще бъдеш със същия модел ,който си бил преди).

- Пуска съобщение с помощ на всеки 8 минути

Способности на ножа

1. Machete (Повече щети/По-малко скорост)
2. Bak Knife (Няма шумни стъпки)
3. Pocket Knife (Висока скорост)
4. Butcher Knife (Ниска гравитация)
5. Default Knife (Регенерира кръвта)

Разбира се по-добре да се сменят скиновете със други, за разнообразие.. Ето и моите предложения за скинове:


1: link
2: link
3: link
4: link
5: link

Разбира се плъгина трябва само да се редактира.. Ако се сетя някоя друга простотия ще редактирам поста си
Най-отгоре
Watch me!
Sat Jun 01 2013, 00:31
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
маповете от мене тези са по-големи за [4фън] са идеални нека да останат тези които ги има и да се добавят които ги няма а другите да се премахнат
deathrun_army_fixed - link
deathrun_arctic - link
deathrun_bkm - link
deathrun_baw - link
deathrun_since_beta4 - link
deathrun_ice - link
deathrun_4life - link
deathrun_s7ars - link
deathrun_helvis - link
deathrun_forest - link
deathrun_dust2009 - link
deathrun_bieber - link
deathrun_temple - link
deathrun_absolute - link
Най-отгоре
DarkstyleR
Sat Jun 01 2013, 18:24
Регистриран потребител #4638
Регистриран: Thu Feb 10 2011, 13:51
Град: Варна
съобщения: 29
GrimmJow[6 написа ...
]
Днес влизах и да ви кажа честно не ме зариби кой знае колко много.. Ето какво предлагам аз:

Advanced Roll The Dice - Изтегли: link

Описание: Когато напишете RTD в чата, хвърляте зарове и могат да ви се паднат много неща. Може да получите пълно въоръжение или да бъдете хвърлен от високо и да умрете, може да получите минаване през стени (noclip) или пък да ви бъде затъмнен екрана (blind). Много подходящ плъгин за deathrun сървъри, с него играта става по-забавна. - Перфектно за този мод...

Super Bunny Hopper - Изтегли: link

Описание: След като сложите този плъгин, когато скачате няма да ви забавя. Това улеснява strafe триковете. Също така можете да правите bunny hop автоматично, без умения. - За 4fun е добре..

Nice player trail - Изтегли: link

Описание: Показва "пътека" след играча.
За всички:
Играчите могат да напишат в чата: trail [аргумент], за да си сложат/махнат пътеката.

Пример за "say" командите в чата за играчите:

trail
trail random
trail 10
trail blue
trail light red
trail 6 dark olive
trail 11 blue
trail off
trail help


Имената на цветовете могат да бъдат предхождани от 'light' (светло) или 'dark' (тъмно), тоест: red, light red, dark red, и т.н. - Без него на къде?

И на края но не на последно място:

Knife Mod - Special Abilities (Updated) - Изтегли: link

Описание: Променя моделите на ножа (пет модела включително и обикновения скин на ножа ).

- Всеки нож има способности

- За да изберете нож нашишете командата /knife в чата ,за да ви излезе менюто

- Запаметява модела ,който си избрал (ако излезеш от сървъра и пак влезеш ще бъдеш със същия модел ,който си бил преди).

- Пуска съобщение с помощ на всеки 8 минути

Способности на ножа

1. Machete (Повече щети/По-малко скорост)
2. Bak Knife (Няма шумни стъпки)
3. Pocket Knife (Висока скорост)
4. Butcher Knife (Ниска гравитация)
5. Default Knife (Регенерира кръвта)

Разбира се по-добре да се сменят скиновете със други, за разнообразие.. Ето и моите предложения за скинове:


1: link
2: link
3: link
4: link
5: link

Разбира се плъгина трябва само да се редактира.. Ако се сетя някоя друга простотия ще редактирам поста си


Не, не и не. Това не трябва да е поредния deathrun4fun сървър. Някой играл ли е старото DeathRun 24/7 ? Е то беше само сървърче (българско) и беше пълно постоянно. И си беше класик деатрън без бозави ауто бхоп и някакви rtd-та дето само развалят играта. Имаше си lifes и drshop ама нямаше сто глупости в него(обикновените гравитация,скорост,гранати,невидимост...). И вместо с точки (което е МНОГО по-добре) нещата от шопа се купуваха с пари(нормалните пари в играта с които и се купуват оръжия в classic сървъри) които се печелеха на края на всеки рунд (даваше някаква сума) и след като убиеш някой. Имаше и Life Top и по едно време който достигнеше 1000 живота админа обеща да му ги удвои. Админа добавяше нови и яки мапове от време на време като виждаше, че омръзват, защото той играеше в сървъра. Сървъра имаше /showkeys и /speclist което е винаги полезно ако питате мен. Надявам се и че сегашния сървър е така (ще отида да го проверя). Ако не мисля, че ако се сложат тези неща сървъра доста ще се напълни - мога да дам добри предложения за мапове които мисля, че ще се играят. Ако админите се навият да сложат тези работи (на което се надявам) ще пусна 3 смс-а за реклама в cs-bg.
Най-отгоре
DarkstyleR
Sat Jun 01 2013, 18:26
Регистриран потребител #4638
Регистриран: Thu Feb 10 2011, 13:51
Град: Варна
съобщения: 29
[quote]
GrimmJow[6 написа ...
]
Днес влизах и да ви кажа честно не ме зариби кой знае колко много.. Ето какво предлагам аз:

Advanced Roll The Dice - Изтегли: link

Описание: Когато напишете RTD в чата, хвърляте зарове и могат да ви се паднат много неща. Може да получите пълно въоръжение или да бъдете хвърлен от високо и да умрете, може да получите минаване през стени (noclip) или пък да ви бъде затъмнен екрана (blind). Много подходящ плъгин за deathrun сървъри, с него играта става по-забавна. - Перфектно за този мод...

Super Bunny Hopper - Изтегли: link

Описание: След като сложите този плъгин, когато скачате няма да ви забавя. Това улеснява strafe триковете. Също така можете да правите bunny hop автоматично, без умения. - За 4fun е добре..

Nice player trail - Изтегли: link

Описание: Показва "пътека" след играча.
За всички:
Играчите могат да напишат в чата: trail [аргумент], за да си сложат/махнат пътеката.

Пример за "say" командите в чата за играчите:

trail
trail random
trail 10
trail blue
trail light red
trail 6 dark olive
trail 11 blue
trail off
trail help


Имената на цветовете могат да бъдат предхождани от 'light' (светло) или 'dark' (тъмно), тоест: red, light red, dark red, и т.н. - Без него на къде?

И на края но не на последно място:

Knife Mod - Special Abilities (Updated) - Изтегли: link

Описание: Променя моделите на ножа (пет модела включително и обикновения скин на ножа ).

- Всеки нож има способности

- За да изберете нож нашишете командата /knife в чата ,за да ви излезе менюто

- Запаметява модела ,който си избрал (ако излезеш от сървъра и пак влезеш ще бъдеш със същия модел ,който си бил преди).

- Пуска съобщение с помощ на всеки 8 минути

Способности на ножа

1. Machete (Повече щети/По-малко скорост)
2. Bak Knife (Няма шумни стъпки)
3. Pocket Knife (Висока скорост)
4. Butcher Knife (Ниска гравитация)
5. Default Knife (Регенерира кръвта)

Разбира се по-добре да се сменят скиновете със други, за разнообразие.. Ето и моите предложения за скинове:


1: link
2: link
3: link
4: link
5: link

Разбира се плъгина трябва само да се редактира.. Ако се сетя някоя друга простотия ще редактирам поста си


Не, не и не. Това не трябва да е поредния deathrun4fun сървър. Някой играл ли е старото DeathRun 24/7 ? Е то беше само сървърче (българско) и беше пълно постоянно. И си беше класик деатрън без бозави ауто бхоп и някакви rtd-та дето само развалят играта. Имаше си lifes и drshop ама нямаше сто глупости в него(обикновените гравитация,скорост,гранати,невидимост...). И вместо с точки (което е МНОГО по-добре) нещата от шопа се купуваха с пари(нормалните пари в играта с които и се купуват оръжия в classic сървъри) които се печелеха на края на всеки рунд (даваше някаква сума) и след като убиеш някой. Имаше и Life Top и по едно време който достигнеше 1000 живота админа обеща да му ги удвои. Админа добавяше нови и яки мапове от време на време като виждаше, че омръзват, защото той играеше в сървъра. Сървъра имаше /showkeys и /speclist което е винаги полезно ако питате мен. Надявам се и че сегашния сървър е така (ще отида да го проверя). Ако не мисля, че ако се сложат тези неща сървъра доста ще се напълни - мога да дам добри предложения за мапове които мисля, че ще се играят. Ако админите се навият да сложат тези работи (на което се надявам) ще пусна 3 смс-а за реклама в cs-bg. Ако питате мен неща като rtd, knives само развалят мода.

&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by DarkstyleR&lt;/p&gt;

[ Редактирано Sat Jun 01 2013, 18:31 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System