Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 DeathMatch / POD Bot MM - в DM сървърите ! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 DeathMatch
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
POD Bot MM - в DM сървърите !
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Watch me!
Fri Jun 07 2013, 09:44
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
Честно ту ги има ту ги няма а нали ги беше сложил по едно време и в War3 FT DM сложи ги пак няма да е лошо
Най-отгоре
admin
Fri Jun 07 2013, 11:23

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
има ги , но зависи от мапа. нямам waypointi за всички мапове , и не мисля да правя..

идеята предполагам е сещаш каква. е ! да влезнат хора , да изместят ботовете и после да продължат да играят само хора ..

но всичко е много относително
Най-отгоре
SlaB
Fri Jun 07 2013, 15:51
Регистриран потребител #3723
Регистриран: Mon Apr 26 2010, 02:29
съобщения: 367
Досега играх war3 dm само с ботове, но не дава XP ;(
Най-отгоре
admin
Fri Jun 07 2013, 16:18

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
hmm.
ми да вземем да го пуснем да дава.. така или ина4е е мъртвило.. ок сега ще го сложа на 1 човек .
Най-отгоре
Feed me more
Fri Aug 02 2013, 11:04
Гост
Колеги аз по принцип не харесах това за ботовете ама това друга тема , сложили сте ги добре ама много е голямо нивото на трудност е. . . Каква е тая работа искача и набива веднага глава , то битер с хакери да играеш същото щи е чувстовото малко от малко да му мяза , много от хората които ме знаят в играта знаят , че не съм от най - силните играчи не съм го крил трябва малко от малко да му мязат тия ботове че да влизат и по слабите кат мен да цъкат то така направо ги отказвате!Веригата си е ваша аз мога да дам само лично мнение и молба за намаляне на нивото на трудност Се пак ще е хубаво да съобщите какво ще правите да знам да продължавам ли да влизам в дм или да се отказвам и аз от тоя сервер колкото и да ми беше любим на времето от както ги има тия ботове се отказах то не се играе срещу тях >.<
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System