Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] ДРАГИ МИ БИВШИ КОЛЕГИ И В БЪДЕЩЕ БИВШИ АДМИНИСТРАТОРИ В СЪРВЪРИТЕ НА RO-NI SERVERS - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] ДРАГИ МИ БИВШИ КОЛЕГИ И В БЪДЕЩЕ БИВШИ АДМИНИСТРАТОРИ В СЪРВЪРИТЕ НА RO-NI SERVERS
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
I see dead people!
Mon Mar 17 2014, 20:37
Марио
Регистриран потребител #6732
Регистриран: Wed Aug 22 2012, 01:54
Град: Бобов дол
съобщения: 137
* Направо на въпроса, започвам с демото - link

Ситуацията е следната: Както ще видите, влизам и си пъцкам. Малко по-навътре в играта (т.е. 2-3 рунда) убивам две момчета на стълби, давам командата "Need backup!", следователно по voice-com-а казвам, че C4 е на стълби, но от там чувам някакъв още не мутирал детски глас, който ми казва: "КАКВО СА ОБАЖДАШ ВА ЕЕЕЕЙ!", следователно разбрах, че е лапенце и му казах: "Не ме обиждай лилипут (води се заядлива дума за "джудже" за тези, които не знаят) малък, за да не получиш gag, той започна да ме псува на майка, да ме нарича с обидни думи и т.н.
Оплаках се на админ Vodata, че детето ме псува на майка и пр. по voice-com-а, а явно му е дружка и за да отърве на неговото приятелче наказанието ми казва "ne sam vidql takowa neshto )", продължих да се оплаквам защото в игра имаше още два админа - nLh#ExcisioN и Watch me! (именно "Watch me!", момчето, което си смени ника именно заради моите забележки, когато до преди известно време имах права - именно той се опита да се застъпи и ме попита кой ме е обидил, казах и написах сигурно 5 пъти, че по voice-com-a ме напсува, а те започнаха с нелепите изречения от рода на "az ne sam go widql da pishe nishto w konzolata )".
Разберете лапунгери, че тук има и играчи, които знаят много по-добре от вас какво е да си админ и какво е да няма шест-пет и шуробаджанащина и от сега нататък ви обещавам, че като съм в сървърите няма да смеете да трепнете! c:

Съжалявам, Battleman, Disturbed, (обръщам се към вас, защото именно вие ми дадохте правата и се застъпихте за мен, докато се карах с останалата част от екипа), че имах доста сложни причини, по които се отдръпнах от веригата и нямах време за игра, но ви обещавам, че ще се завърна и че тези олигофрении няма да ги има!

МОЛЯ! КОМЕНТАРИ ПО ТЕМАТА ДА ИМА САМО ОТ ГЛАВНИ АДМИНИ И НИКАКВИ ДРУГИ ПСЕВДО-АДМИНИ И ДЕЦА ПОД 20 ГОДИНИ!

За сега е това, МОЛЯ! Ако дечурлигата имате малко разум, прочетете това с главните букви и не поставяйте коментари, на които няма да бъде обърнато внимание!
Най-отгоре
Disturbed.dll
Mon Mar 17 2014, 20:59
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Дай нов линк на демото.
Най-отгоре
Battleman
Mon Mar 17 2014, 21:14

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Брех, голяма драма, братче...
И двете страни са виновни в случая.

1. Админите при подаден сигнал, трябваше да поискат от I see dead people доказателство (ако трябва и след играта да се даде) и да се гагне даденият играч.
2. От друга страна, Марио, ти като бивш админ знаеш, че без доказателство не може да правят каквото и да е. И вместо да се развиват теории за шуробаджанащини, просто да им беше казал, че ще предоставиш доказателство след патардията.

Не знам каква е ситуацията, но трябва да се разбере, че хората със Стийм не могат да чуват нон-стиймърите и обратното. До колкото знам, Watch Me! е стиймър и е напълно вероятно да не чуе нищо. Ако пък ситуацията е стиймаджийска, в последствие Водата и Ексижън няма как да чуят нищо. Но както казах, и двете страни са виновни.

В крайна сметка, боднете на т'ва дете IP-то и му сложете един бан за 12 часа и толкоз'.
Най-отгоре
I see dead people!
Mon Mar 17 2014, 21:33
Марио
Регистриран потребител #6732
Регистриран: Wed Aug 22 2012, 01:54
Град: Бобов дол
съобщения: 137
link

Ето нов линк за демото, явно е имало проблем с upload-a.

Battle, не бих направил такова нещо на въпрос, ако не се бях издразнил до краен предел. Гледай демото и тогава давай оценки, не ми обяснявай, че аз не съм прав. Започнах да агресирам в момента, в който започнаха да ми се правят на луди. Отлично знаеш, че при мен шест-пет няма и мен не ме грее, ако ще да е на Буров син, като е виновен - ще изгърми!

Просто на тези деца, на които сте им дали права, защото са ви качили демота на по пет aim-ера от gun-game - примерно, не означава, че имат качествата да бъдат админи - от друга страна разбирам, че изборът ви е ограничен! За мен частта с демотата за даване на права е нелепа, защото отлично знаете, че или ставаш за админ или не!
Подразних се на един памперс, че е с права и ми се прави на интересен! Не може на стар играч (в предвид опита ми като играч за близките 12-13 години вече и бивш админ във веригата) да ми се прави на интересен, за да не ръгне половин часов gag на някакъв мърляч, който още не може сам да си сложи да яде, а обижда като 50 годишен пияница. Вече започна да ми припалва от олигофрени просто...

А отлично знаете, че в сървърите не е бил толкова зора до хакери, колкото до език - начин на общуване.
Най-отгоре
Battleman
Mon Mar 17 2014, 21:48

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Марио, кажи ми честно, колко щеше да ти струва ако им беше казал, че ще предоставиш доказателства след това?

Причината, поради която те не действат е защото не знаят как да процедират поради липсата на информация как да се отнесат към проблема. И това е защото не го пише в правилата.

За това с демата, ще ти кажа, че грешиш тотално. Не тея, дето псуват, гонят играчи, а тея дето си пускат помощните средства. Аз не смятам да давам права на хора, които не са показали нищо за знанията си при хващането на хакери. Обмислям вариант за даване на минимални права на хора, които искат да следят за приятния чат и разговор в играта, и само това. Но това по-нататък...
Най-отгоре
I see dead people!
Mon Mar 17 2014, 21:57
Марио
Регистриран потребител #6732
Регистриран: Wed Aug 22 2012, 01:54
Град: Бобов дол
съобщения: 137
Battle, виж демото, казах им, че ще го кача и че ще се оплача от тях, задето ми се правят на интересни, нещо обърка човека, аз ако нямам причина и аргументация, няма да се отстоявам, а ще престана да споря по въпроса!
Най-отгоре
Battleman
Mon Mar 17 2014, 22:00

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Е, гагнаха ли го след това, не разбрах?

Не мога да го гледам, в момента няма ресурсите и времето да го правя..

Edited by Battleman



[ Редактирано Mon Mar 17 2014, 22:01 ]
Най-отгоре
nLh#ExcisioN
Mon Mar 17 2014, 22:02
Регистриран потребител #7572
Регистриран: Fri Jun 28 2013, 19:22
Град: Бургас
съобщения: 123
Да, след 30 секунди той изпсува в чата и изяде 30 минутен ГАГ* лично от мене.. Няма как да го гагна, за нещо което не съм чул по-рано, но го гагнах за нещо което видях...
-&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by nLh#ExcisioN&lt;/p&gt;

[ Редактирано Mon Mar 17 2014, 22:04 ]
Най-отгоре
I see dead people!
Mon Mar 17 2014, 22:03
Марио
Регистриран потребител #6732
Регистриран: Wed Aug 22 2012, 01:54
Град: Бобов дол
съобщения: 137
Не схващаш общата идея, приятел!
Темата е за отношението на админите по нарушението, не по това, че не са действали на време. Просто тези, които изгледат демото ще им стане ясно какво е положението. Няма нужда от излишен spam по случая.
Най-отгоре
D a N g E r
Mon Mar 17 2014, 22:40
Регистриран потребител #331
Регистриран: Sun Feb 03 2008, 01:21
съобщения: 245
Battleman написа ...

Марио, кажи ми честно, колко щеше да ти струва ако им беше казал, че ще предоставиш доказателства след това?

Причината, поради която те не действат е защото не знаят как да процедират поради липсата на информация как да се отнесат към проблема. И това е защото не го пише в правилата.

За това с демата, ще ти кажа, че грешиш тотално. Не тея, дето псуват, гонят играчи, а тея дето си пускат помощните средства. Аз не смятам да давам права на хора, които не са показали нищо за знанията си при хващането на хакери. Обмислям вариант за даване на минимални права на хора, които искат да следят за приятния чат и разговор в играта, и само това. Но това по-нататък...



Аз може ли да участвам в минималните права теи като не разбирам от хакери :Д :Д :Д

По темата мисля че точно тук в този коментар е истината!!!&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by D a N g E r&lt;/p&gt;

[ Редактирано Mon Mar 17 2014, 22:41 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System