Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Catch Mod / [анкета] Catch mod - ЗАБРАНЕНО ли е да се залага бомба? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Catch Mod
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Catch mod - ЗАБРАНЕНО ли е да се залага бомба?
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
s0f*Bate SA
Sun Jan 04 2015, 17:35
Гост
Watch me! написа ...

1. Предупреждение
2. Слей
3. Бан за мах 1 ден
Мое мение!

Това решение ми звучи най-добро да е и докато не се изкаже някой главен да се действа по - него ако обичате
Най-отгоре
avengeR
Tue Jan 06 2015, 11:52
avenger
Регистриран потребител #5216
Регистриран: Wed Aug 03 2011, 16:33
съобщения: 48
CBaJleH написа ...

Предлагам да бъде внесено това правило:

3. Ако някой играч заложи бомба, админа е задължен да го предупреди, че това е против правилата. Ако конкретният играч продължава админа има право да банне играча до 60 минути!


+1
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Tue Jan 06 2015, 12:08
Гост
Много Ви е лесно да банвате айде изпотръшкайте цялата верига с банове и после като умре и този мод да не идвате да ревече във форума що няма хора вместо да гледате да си ги пазите хората на които са ви предоставени права там вие се чудите как да ги изпотръшкате . Давайте правете каквото искате на главните не им дреме явно щом не се изказват , аз не го играя и на мен не ми дреме дали ще си изгоните хората от там или не няколко човека сте дето трябва се разберете по между си какво да правите . Банвайте наред да се успокоите днес ще изгоните един утре друг играч модове и вериги много като тоя не си мислето че ро-ни е сама верига с тоя мод .
Както и в бизнеса така е и тука 1 доволен играч ще ни предложи на 3 ма един недоволен играч ще разправя на ляво и на дясно колко некъдърни сме с извинение ама всеки е минал през този период когато са го банали за някоя глупост и се е отказал да влиза и като го питат за веригата от която се е отказал как хубаво я нарежда
Най-отгоре
avengeR
Tue Jan 06 2015, 12:16
avenger
Регистриран потребител #5216
Регистриран: Wed Aug 03 2011, 16:33
съобщения: 48
s0f*Bate SA написа ...

Watch me! написа ...

1. Предупреждение
2. Слей
3. Бан за мах 1 ден
Мое мение!

Това решение ми звучи най-добро да е и докато не се изкаже някой главен да се действа по - него ако обичате


Първо казваш банвайте за по 1 ден, сега не банвайте.. ?
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Tue Jan 06 2015, 12:34
Гост
Или просто четеш избирателно
преди бан има слай опция а ти си копирал мнението в което слай опцията я няма написана
Най-отгоре
CBaJleH
Tue Jan 06 2015, 20:18
Гост
Към s0f*Bate SA:
1. Според мен е ненужно да ги слейваме в такава ситуация.
2. Бан за един ден е прекалено голям.

Нищо лично относно критиките, но ако беше отделил 1 седмица, в която по 1 час на ден да посещаваш сървъра щеше да знаеш защо аз и колегата сме на мнение, че моето предложение е доста по подходящо. БУКВАЛНО играчите си правят каквото си искат в сървъра, когато няма админ. Някой път с колегата DarkSou1 влизаме с други никове, защото системно се бъгва(на асаулт), псува и обижда! Единственото, което целя е да подобря нивото на сървъра, но играчите просто не разбират от дума!
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Tue Jan 06 2015, 21:08
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Аз не съм съгласен с теб, никога не съм банвал, слайвал и в много случай не съм предупреждавам за залагане на бомба даден играч.. в крайна сметка това е ЦС.. пада му бомбата и ходи да я залага.. За това и пуснах темата, защото за мен това е нещо незначително, заложил една бомба - голяма работа..

За поведението на хората, доста се е променило от когато имаме толкова админи там.. Знам какво беше преди и какво е сега.. ПСУВАЩИ и БЪГЕРИ ще има винаги!!! Все едно да баннеш един хакер и той да не пусне повече хак.. няма как да стане, ще влезне в друг сървър или ще изчака да му изтече бана и айде пак..
За това сме админи там, да не им позволяваме подобни неща, но да сравняваш псуване и бъгване с едно залагане на бомба.. моля ти се
Най-отгоре
CBaJleH
Thu Feb 05 2015, 18:29
Гост
Темата може да се заключи. С админите действахме на собствена глава с този метод:
avengeR написа ...

CBaJleH написа ...

Предлагам да бъде внесено това правило:

3. Ако някой играч заложи бомба, админа е задължен да го предупреди, че това е против правилата. Ако конкретният играч продължава админа има право да банне играча до 60 минути!


+1



Сработи... В близките 2 седмици имаше само 1 залагане и то от играч, който играеше за 1ви път мода. Мисля че е излишно да се спекулира...
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Thu Feb 05 2015, 19:52
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
При мен си залагат редовно, всеки рунд! Но не ги наказвам
Най-отгоре
CBaJleH
Thu Feb 05 2015, 20:43
Гост
AJIeKcaHgpoB написа ...

При мен си залагат редовно, всеки рунд! Но не ги наказвам


Еми щом не залагат при мен, а при теб да това означава, че проблема е 2рото изречение от недоказания ти пост...
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System