Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Catch Mod / [анкета] Developer. Да решим проблема! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Catch Mod
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Developer. Да решим проблема!
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
CBaJleH
Wed Jan 21 2015, 18:43
Гост

За/Против девелопът

За

Против

Нямате права да гласувате в тази анкета

гласувания: 10
С един колега спекулирахме 2-та ми бана за девелопър. Каза ми че за това може да ми махнете правата и реших да съобщя и ако съм сгрешил да си призная грешката. Реагирам така, защото преди време BreathTaker беше казал, че е забранен, а сега разбирам, че не е и се обърквам!
Та на въпроса, девелопър е карикатлък, който играчите в кач мода с по-мощни компютри го използват(тези които знаят за него). Предимствата му са:
1. Изключително по-бързо вдигане на скорост дори и идея да си нямаш как е най-добрия метод.
2. Лично мое впечатление е ефекта при скок, малко по-дълъг става от нормалния.(така ги хващам)
3. Отново се хващам за скоростта. В мода си има тънкости при определени движения, когато не ги знаеш губиш скорост, което води до хващане в определени случаи. При девелопър тези тънкости се изтъняват.

В крайна сметка това са моите доводи. Аз лично смятам че девелопър трябва да се забрани, защото когато някой има повече пари от теб и това е причината да си по-слаб... сами можете да довършите изречението.&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by CBaJleH,/p&gt;

[ Редактирано Wed Jan 21 2015, 18:46 ]
Най-отгоре
indeX
Wed Jan 21 2015, 19:29
Mitko
Регистриран потребител #7961
Регистриран: Sat Nov 23 2013, 12:20
съобщения: 120
Девелопера е забранен. Не може 1 играч да цъка със 100фпс,а другия с 1000фпс.За класиците нз дали е забранен но за jump модовете е. Според мен трябва да се наказва с бан.
Най-отгоре
DarKsou1
Wed Jan 21 2015, 20:16
Регистриран потребител #8913
Регистриран: Wed Sep 03 2014, 22:07
съобщения: 23
И аз мисля че трябва да се наказва с бан.
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Wed Jan 21 2015, 21:04
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Аз мисля, че ако е забранен трябва да се спре! Аз лично бях писал на Митев да го спре и той го направи, но след 2-3 месеца се появи пак.. както бях супер обеден, че няма девелопер, а играчите ми се смееха и казваха, че са го пуснали.. Има и плъгин който киква играчи с над 100фпс, него също съм пратил на Митев, благодарение на avengeR се сдобих с него. Но той не е сложен!

Няма и правило, което да забранява ползването на девелопер, както и залагането на бомба, за това се получават такива недоразумения, просто кач мода няма правила!!! И всеки прави каквото сметне за добре там.
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Wed Jan 21 2015, 21:22
Гост
Предложих ти нещо Алекс преди време ако си спомняш за правилата ако имаш време ми напиши на лс и ще ги обсъдим с главните
Най-отгоре
CBaJleH
Thu Jan 22 2015, 20:53
Гост
Аз още тогава си казах, че имам пропуски за правилата, но на момента не се сещах.
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Thu Jan 22 2015, 23:09
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Ако на това му викаш правила
Най-отгоре
I'm Perfection!
Fri Jan 23 2015, 12:58
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Е какво има да обсъждаш, аз знам, че от край време тука са банвали за "developer" .
Най-отгоре
CBaJleH
Sat Jan 24 2015, 12:30
Гост
Значи да не се притеснявам да ги банвам по седмица? (по принцип по толкова им слагам)
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System