Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / [преместен] PERMANENT BAN - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] PERMANENT BAN
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
ReDBuLL4444
Sat Jan 24 2015, 22:36
Регистриран потребител #9081
Регистриран: Fri Jan 23 2015, 21:44
съобщения: 3
баннут съм защото в сервера имаше хакери и нямше админ и исках да ги изгоня и пуснах за 1 2 врутки аим и Че велзна и ме банна перманент но не е прав защото по цял ден няма админ онлине и като влезне по4ва да банва тя дето не са виновни искам да играя вув вашя сервер имам много прятели и мога да помогна на сервера ви да се пулни с хора бил сум админ и знам как стават нещата.знам че сте ми искате демо но демото ми се пази някуде около месец а бана ми е одавна и нямам демо не сум го трил не ползвам хакове даге ги мразя но трябва админите да си вурхсат работата за да вурви добре сервера моля да ме унбан сте сум благодарен
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Sat Jan 24 2015, 22:56
Гост
При положение , че си признаваш единственото което мога да направя за теб е да помоля CHe да ми разреши да намаля бана на един месец ако се съгласи не мога да намалян бановете на колегите по своя воля за това , че от CHe зависи съдбата ти в тази верига
Най-отгоре
CHe!
Sat Jan 24 2015, 23:29
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
ХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аз като видя хакер не пускам ейм, щото нямам подобно нещо на компа си
Дай си ника и ИПто да те видя кой си.
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Sun Jan 25 2015, 04:50
Гост
link
Най-отгоре
CHe!
Sun Jan 25 2015, 09:26
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Махнал съм ти бана не защото съм повярвал на нелепите ти оправдания, а зящото няма хора в сървърите. Както и знам, че пак ще пуснеш хак съвсем скоро и повярвай ми, аз ще съм там със друг ник
Приятна игра.
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Sun Jan 25 2015, 14:04
Гост
Само да добавя че ако не колегата аз ще те спипам за това внимавай
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Sun Feb 01 2015, 22:35
Гост
Колега както и очаквахме той пак пусна хак за да следи нашия колега Александров защото имал съмнения , че е вал и да направил демо имам запазено демо но направих снимки на целия чат и мисля , че доста подробно съм заснел всичко и е достатъчно основание да му сложа бан при положение , че той отново си призна сам
redbul.zip
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System