Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] BAN BeZ PRI4INA - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
ReDBuLL4444
Mon Feb 02 2015, 14:27
Регистриран потребител #9081
Регистриран: Fri Jan 23 2015, 21:44
съобщения: 3
пускам тази тема спецялно за вашят колега соф Бате да го видите всички какув е админ и не само аз имам оплакване от него.Неговят прятел Александров играе с хак и тои знае и си трае застото сигурно си буркат по дупките.Колеги били в работата ахахах кви колеги сиг се ебат но няма зн.И така неговят прятел Александров понейе е слаб и садна здраво и пусна юалл хак а и аз за да сум сигурен че е юалл хацк пуснах хака ми само да го вийдам през стените какво прави и сичко се вийда как ме стреля през стените и аз не ходя за да ми кайат 4е е на звук аз ходя на юалк и няма как да ме 4уе и плус тоюа тои си признаюа че е хак на демото но понейе компа ми е зле с вируси е пулен и тя фаилоюе несто ми бугюат и го изтрих застото като го отюоря си4ко блоцкира но няма значение не искам да ми махате бана просто искам да видиите юсички какви админи имате и докато тоя соф бате олигофрена е админ серюера сте юи е винаги празен засото знаете ли как ми слойи бана....вика ми нета ми се прецака редбулл но като ми се оправи моя \'\'ПРИАТЕЛ\'\' сте ми прати демо да те банна.аз му викам твоя праител е хак юалл тои вика не вярвам.аз му казюам призна си на демото се юийда тои юика и аз мога да ти кайа 4е сум хак кво тюа озна4аюа ли 4е сум хак аз му казах ми то и аз мога да ти кайа 4е сум играл хак кюо тюа озна4аюа ли 4е сум играл с хак тои вика тюа ми беше достату4но да ти слойа бан и ми слойи 1 месец аххааххаха какув админ само без да има никво демо без да знае вуобсте нисто за слу4чката и ми слага 1 месец бан понейе негоюят прятел имал демо еми аиде да го даде тюа демо питаите да даде демо как играя с хак аиде да юидим кюо сте кайе мойе ли да ме банне без демо? за месец смятаите как е насрал но тюа не ме итересуюа скоро пускам мои серюер и сте си играя в него а соф бате да си играе само с хак с негоюя прятел
Най-отгоре
nLh#ExcisioN
Mon Feb 02 2015, 14:47
Регистриран потребител #7572
Регистриран: Fri Jun 28 2013, 19:22
Град: Бургас
съобщения: 123
ПриАтел, ти не си за нашата верига, ти си за някоя лудница... Отделил си 30 минути от живота си да напишеш тотална простотия с възможно най-много правописни грешки...Без да съм запознат със случая, само като прочета "и аз за да сум сигурен че е юалл хацк пуснах хака ми само да го вийдам през стените какво прави" ми става ясно що за стока си Да не говорим, че за 2-ри път си банван като пускаш хака "За да си сигурен за другите".Даже колегата е направил компромис като те е баннал само за месец

-

<br/><br/><p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;">Edited by nLh#ExcisioN</p>

[ Редактирано Mon Feb 02 2015, 14:50 ]
Най-отгоре
ASPKelesh
Mon Feb 02 2015, 15:23
Регистриран потребител #9062
Регистриран: Wed Dec 31 2014, 10:00
съобщения: 35
Спиндерман ти ли си ? Вчера играх и с двамата админа и за хак въобще не може да става на въпрос,а и без доказателства и тази неграмотност от твоя страна... това трябва да бъде запратено към коша ..
Най-отгоре
CHe!
Mon Feb 02 2015, 15:42
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Аз бих те баннал от сайта само за това как пишеш, но за жалост не мога.
До колкото успявам да ти разчета си написал, че си пуснал хак ... съответно и бана ти е правомерен. Темата ще я оставя отворена за да можем да се позабавляваме ако случайно решиш да нипишеш още нещо, както и разбира се да може колегата да ти отговори.
И ще помоля, ако имаш демо на някой, който играе с хак, да го споделиш за да го баннем ... о, извинявай, забравих, че компа ти е скапан от теглене на вируси покрай хаковете. Айде със здраве!
Най-отгоре
CBaJleH
Mon Feb 02 2015, 15:56
Гост
ReDBuLL4444 написа ...

пускам тази тема спецялно за вашят колега соф Бате да го видите всички какув е админ и не само аз имам оплакване от него.Неговят прятел Александров играе с хак и тои знае и си трае застото сигурно си буркат по дупките.Колеги били в работата ахахах кви колеги сиг се ебат но няма зн.И така неговят прятел Александров понейе е слаб и садна здраво и пусна юалл хак а и аз за да сум сигурен че е юалл хацк пуснах хака ми само да го вийдам през стените какво прави и сичко се вийда как ме стреля през стените и аз не ходя за да ми кайат 4е е на звук аз ходя на юалк и няма как да ме 4уе и плус тоюа тои си признаюа че е хак на демото но понейе компа ми е зле с вируси е пулен и тя фаилоюе несто ми бугюат и го изтрих застото като го отюоря си4ко блоцкира но няма значение не искам да ми махате бана просто искам да видиите юсички какви админи имате и докато тоя соф бате олигофрена е админ серюера сте юи е винаги празен засото знаете ли как ми слойи бана....вика ми нета ми се прецака редбулл но като ми се оправи моя \'\'ПРИАТЕЛ\'\' сте ми прати демо да те банна.аз му викам твоя праител е хак юалл тои вика не вярвам.аз му казюам призна си на демото се юийда тои юика и аз мога да ти кайа 4е сум хак кво тюа озна4аюа ли 4е сум хак аз му казах ми то и аз мога да ти кайа 4е сум играл хак кюо тюа озна4аюа ли 4е сум играл с хак тои вика тюа ми беше достату4но да ти слойа бан и ми слойи 1 месец аххааххаха какув админ само без да има никво демо без да знае вуобсте нисто за слу4чката и ми слага 1 месец бан понейе негоюят прятел имал демо еми аиде да го даде тюа демо питаите да даде демо как играя с хак аиде да юидим кюо сте кайе мойе ли да ме банне без демо? за месец смятаите как е насрал но тюа не ме итересуюа скоро пускам мои серюер и сте си играя в него а соф бате да си играе само с хак с негоюя прятел



Сигурно няма такъв програмист, който да напише такъв код като този!!!
Най-отгоре
ReDBuLL4444
Mon Feb 02 2015, 16:33
Регистриран потребител #9081
Регистриран: Fri Jan 23 2015, 21:44
съобщения: 3
пурво нямам хак на компа този хак ми е само един и нямам вируси от хаковете а просто не сум си преинсталнал компа скоро този хак е го е ка4вал един мои прятел преди много време и хака не вурви мойе само да ходиш и да вийдаш през стените но да стреляш не мойе демек не мойе да играеш с хака мойе само да да ги вийдаш и ако някои не вярва му давам веднага ид и пасс да ми влезне в компа и да види и второ не мога да разбера за какво сум баннат при полойение 4е не мога да играя с тоя хак хахахах отново соф бате не зна куде се намира налик вика че има демо аиде да даде просто няма никво демо насра се за неговата курва александров 4е е саднал и ме банна за нисто но в моя сервер такива дето банват без да имат демо им зимам правата и толко но аз по принцип не давам права на такива админи дето са насрани като соф бате и тем подбони
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Mon Feb 02 2015, 17:17
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Трябва да избиеш тази думичка "саднат" от речника си, налага ти се.
Или поне я използвай върху себе си, защото за да пишеш толкова по тази тема наистина ти има нещо.
Най-отгоре
CHe!
Mon Feb 02 2015, 17:28
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Ти в твоя сървър .... Върви там играй!
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System