Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Редбул - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
~~~~~Faster~~~~~
Sat Nov 21 2015, 07:59
.
Регистриран потребител #9189
Регистриран: Tue Jul 07 2015, 16:51
съобщения: 94
Тъй като много обичаш да ме обсъждаш , нека по обсъдя аз теб .
Да не забравяме , кой беше редбул едно време , а и сега въпреки , че се правиш на много добричък.
Аз си бях леке едно време , никога не съм отричал , че съм сгрешил , но ето че влизам вече само да си проверявам темата , както съм се разбрал с главния почти не се меся в други неща и гледам със всеки да се разбирам .
А ти света вода ненапита забрави много неща
Първо : Не забравяй колко пъти пуска хак уж за да разбереш някой който те съмнява ,че е вал
После орева форума да ти се махне банът и взе , че обеди главните да се смилят над теб иначе отдавна да беше забравил за ро ни и не забравяй колко рева на мене "махни ми бана" мрън , мрън имаше колеги тогава които не искаха да го правя , но ти го махнах .
Второ: Да не забравяме какво леке беше , тъй като повечето в този форум виждат и помнят само лошото в човек , е и аз мога така .
Та като беше любовника ти Jmull тука как нареждахте играчите в това число и админи Александров беше един от колегите за , които знам . Виждал съм го с очите си , момчето ме е викало да влизам и сам да се убедя защото винаги той ви бил провокирал и вие света вода ненапита. От тогава до ся си си същия все невинен и хулещ другите.
Като голям разбирач от хакери пишеше ми в админ чата за всеки малко по - добър от теб и любовника ти че е хак , о да не забравяме Александров е вал нали ?
После същото това леке стана и админ по време когато правата се даваха по лесно когато настана кризата с играчите.
Неблагодарници , като теб на всякъде има .
Какво искаш да видиш тема , че искам да остана без права ли?
Мина това време .
Не съм се отказал от другата верига напразно.
Дойдох да помагам тука и ще го правя докато главен не прецени , че не съм му от полза и ми свали правата - до тогава аз ще си държа правата и ще си влизам редовно , колкото и да не ти отърва както и на други хора от този екип.

П.п: давайте хейтъри не очаквам добри коментари , само дето не ми дреме.
Това беше просто напомняне що за леке е редбула .И аз не съм цвете за мирисане , но чак до такова хулене като него не съм стигал. Единствено за това влизаш в този форум уж че ти пука а просто искаш да настроиш батле да ти направи кефа да ми свали правата уж че ти пука за веригата .
<br/><br/><p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;">Edited by ~~~~~Faster~~~~~,/p>

[ Редактирано Sat Nov 21 2015, 09:50 ]
Най-отгоре
ReDBuLL_Bg
Sat Nov 21 2015, 12:18
Регистриран потребител #9097
Регистриран: Sat Feb 07 2015, 22:49
съобщения: 59
първо аз хак не съм пускал така че не говори на изуст второ- не съм нареждал играчите освен че имах спор с александров аиде даи демо да видим как ги нареждам трето- твоите романи и самосъжаления и оправдания и още какво ли не сме ги слушали и преди когато ме убеждаваше да зарежа рони и така си мислеше че като се махне наи редовния играч рони ще умре.Само да ти кажа че рони умря не защото аз не влизам (е да по принцип се стараех да пълня сървъра като влезне некои да го задържа дори съм давал нарочно да ме зимат с нож за да вдигне левелите дадения играч и да не излезне да му стане по интересно ) а ти влизаш за наи малкото нещо джас прас аиде нема го играча отнесе бановете или наказанието дето си му сложил е как да влезне повече запомни хората не са като тебе всички .Има хора дето като им се сложи бан за 1 ден и после се разбират от дума а не за по 1 месец или преди както се слагаха перманент.Заради това няма играчи а не че аз не съм толко редовен но по принцип искаш ли да почна да играя всеки ден редовно в рони и да видиш сървъра как се пълни но заради такива като тебе ми се отби желанието.И четвърто хаиде да не си отварям устата как твоите измислени приятелки елеонора димитрова и Jinx всъщност не бяха никакви приятелки а беше самият ти които искаше да има права на 100000 ника и да не показвам скаипа на хората че ще им стане лошо с твоите коли за по 400 бона то не бяха небостъргачи то не бяха мутри то не бяха бащи на приятелките ти то не бяха жени на мутри абе направо стана за смях и наи лошото беше че ти наистина си вярваше на лъжите и си живееше в собствен свят а аз само ти се смеех и се чудех тоя наистина ли е толкова зле .Аиде лека и успех с интригите
Най-отгоре
ReDBuLL_Bg
Sat Nov 21 2015, 12:24
Регистриран потребител #9097
Регистриран: Sat Feb 07 2015, 22:49
съобщения: 59
ааа и забравих да кажа че съм сигурен че един от хората дето влизаха посред нощите и разваляха играта на всички когато аз нямах права и пускаше хакове и рескаше рутера беше самият ти само и само да развалиш играта и да изгониш хората защото тогава ти имаше права в друга верига и искаше рони да замре изцяло и като цяло си такъв пробит човек които иска само да прави интриги ида прецаква на хората труда.Затова наи вече поисках права в рони а не като тебе за да се хваля че имам права запомни го това може да ти е от полза
Най-отгоре
ReDBuLL_Bg
Sat Nov 21 2015, 12:25
Регистриран потребител #9097
Регистриран: Sat Feb 07 2015, 22:49
съобщения: 59
и гледаи въпросният РеДБуЛЛ дето пускаше аим да не се окаже че си ти хаха
Най-отгоре
CBaJleH
Sat Nov 21 2015, 12:29
Гост
Аз помня друго...

Най-отгоре
~~~~~Faster~~~~~
Sat Nov 21 2015, 12:43
.
Регистриран потребител #9189
Регистриран: Tue Jul 07 2015, 16:51
съобщения: 94
Благодаря ба колегата , че потвърди "измислицата " ми!
Най-отгоре
ReDBuLL_Bg
Sat Nov 21 2015, 14:11
Регистриран потребител #9097
Регистриран: Sat Feb 07 2015, 22:49
съобщения: 59
лежите на остарели данни то ако почна и аз да пращам стари неща от преди 1 година със сигурност ще си промениш мнението за фастъра ама нищо зашитаваи го и без това лека по лека започва да ми писва като ви гледам колко сте заблудени обаче батъла надали ще се заблуди а ти свален с тази снимка нищо не доказваш на мен всеки ден ми казват че съм хак и какво да почна да правя снимки и да ги разпротранявам в нета ли да си дигам самочувствието и без това александров на цс особено на гън гаме не е нищо особено забрави тои как садваше като влезнем и неможе да се дореди карта да земе иначе нека дигаите си самочувствието за това ще си играете само от време на време няколко админа като соф бате докато на края соф бате не си играе един срещу друг със собствените си никове
Най-отгоре
ReDBuLL_Bg
Sat Nov 21 2015, 14:12
Регистриран потребител #9097
Регистриран: Sat Feb 07 2015, 22:49
съобщения: 59
само че това дето го показваш като снимка не съм го писал аз ама дълго за обяснение няма значение
Най-отгоре
ReDBuLL_Bg
Sat Nov 21 2015, 14:13
Регистриран потребител #9097
Регистриран: Sat Feb 07 2015, 22:49
съобщения: 59
приятна ви игра
Най-отгоре
CBaJleH
Sat Nov 21 2015, 14:16
Гост
Има го и във форума... link това доказва ли вече нещо?
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System