Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / Оплакване от админ - Patricia - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплакване от админ - Patricia
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
CBaJleH
Sun Apr 24 2016, 12:31
Гост
Админа явно се обиди, че играхме all map, макар че държахме спортсменски играчите от Т отбор и аз лично прехвърлях всеки който искаше да влезе към нас в по-слабия отбор. Нарече ме смешка и го гагнах. След известно време реши и той да се прибвави в Т отбора, нямаше минута след като прехвърлих и той реши да ме банне за ламинг(саморазправата е най-тежкото провинение).

link
Най-отгоре
CHe!
Sun Apr 24 2016, 12:34
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Аз доколкото съм запознат нямаш право да решаваш кой играч в кой отбор да е ...
Най-отгоре
CBaJleH
Sun Apr 24 2016, 12:37
Гост
Уравновесявах отборите.

До колкото знам забранено е обиждането и саморазправата.&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by CBaJleH&lt;/p&gt;

[ Редактирано Sun Apr 24 2016, 12:37 ]
Най-отгоре
CHe!
Sun Apr 24 2016, 12:39
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Който обижда го гагват. Който си злоупотребява с правомощията го банват - просто е.
Щото докато съм "Патриция" си правите квото си искате, ама ако бях "Че!", надали щеше да ме местиш ...
Най-отгоре
CBaJleH
Sun Apr 24 2016, 12:46
Гост
CHe! написа ...

Който обижда го гагват. Който си злоупотребява с правомощията го банват - просто е.
Щото докато съм "Патриция" си правите квото си искате, ама ако бях "Че!", надали щеше да ме местиш ...


За мен няма разлика, и като си че, и като си патриция ти наруши правилата. Аз не злоупотребих с правомощията си. Нито съм ги ползвал за собствена облага, нито за нечия друга освен за противниковият отбор. Това че явно не ти издържаха нервите и намеси правата си, не бива аз да поемам вината за това твое действие.
Най-отгоре
CHe!
Sun Apr 24 2016, 12:54
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Аз като искам да уравновеся играта местя себе си, не хората. Никой си тука за да казваш кой ще е 1 и кой 2. Аз искам да играя 2ка, сървъра го позволява, обаче нашия решава, че няма да съм 2ка .... кой си ти бе ?
Аз ти казах, че си смешен - ти ме гагна
ти злоупотребяваш с правата си - аз те наказвам

Спирам да спамя, махнал съм ти бана да можеш да си играеш, а който трябва да си взема решенията.
Най-отгоре
CBaJleH
Sun Apr 24 2016, 13:05
Гост
Добре е... Оплаквахте се че играем Алл мап, макар че не заложихме нито един път Б(даже не сме ходили до този спот). Оплакахте се че играта е неуравновесена. Ся се оплакваш от това че аз уровновесявах играта. Аз как трябва да реагирам? Трябва ли да търпя това държание и тези нападки??? Трябва ли като цяло действията и държанието ти да бъде повлияни от твойте нерви?
Най-отгоре
CHe!
Sun Apr 24 2016, 13:22
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Няма нищо повлияно от нервите ми. По-уравновесен човек от себе си не познавам. Игра не се уравновесява като ми метнеш един ламер при мен. Метни себе си, метни герито. Или просто спри да минаваш гръб. Може би, вместо да местиш мен, можеше да идеш ти на моето място и всичко щеше да е ок, но пък надали щеше да правиш тези толкова нужни фрагове.
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Sun Apr 24 2016, 17:30
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Направих си труда да изгледам демото.

Свален тъпо беше да минаваш СТ и Х, без да уведомиш противниковият отбор за действията си. Точно това провокира хората отсреща. Аз също не мисля, че е правилно, когато сте почнали само ярд и няколко игри последователно сте играли ярд, да минеш от другаде и то при положение, че ги биехте..

Също така абсолютно съм ПРОТИВ, това, че местиш хора от един отбор в друг, по твоя преценка..! Кой си ти, че ще казваш кой къде да играе??? Не веднъж сме коментирали това.. Нямаш това право! Аз лично бих лефнал, ако ме преместят.

Що се отнася до ЧЕ, аз бих постъпил по абсолютно същия начин.. Съгласен съм, че само саморазправата между админи е абсолютно забранена. Но понякога ние взимаме мерките, защото тук едва ли някой ще направи нещо.. Излиза, че са ми развалили играта, вдигнали са ми кръвното, след това трябва да излезна от играта, да се занимавам да качвам демо и да чакам да вземат мерки - Който всички знаем, че няма да бъдат взети..! Темата ще седи седмици наред и ще последва забележка.


Най-отгоре
CBaJleH
Sun Apr 24 2016, 17:42
Гост
AJIeKcaHgpoB написа ...

Направих си труда да изгледам демото.

Свален тъпо беше да минаваш СТ и Х, без да уведомиш противниковият отбор за действията си. Точно това провокира хората отсреща. Аз също не мисля, че е правилно, когато сте почнали само ярд и няколко игри последователно сте играли ярд, да минеш от другаде и то при положение, че ги биехте..

Също така абсолютно съм ПРОТИВ, това, че местиш хора от един отбор в друг, по твоя преценка..! Кой си ти, че ще казваш кой къде да играе??? Не веднъж сме коментирали това.. Нямаш това право! Аз лично бих лефнал, ако ме преместят.

Що се отнася до ЧЕ, аз бих постъпил по абсолютно същия начин.. Съгласен съм, че само саморазправата между админи е абсолютно забранена. Но понякога ние взимаме мерките, защото тук едва ли някой ще направи нещо.. Излиза, че са ми развалили играта, вдигнали са ми кръвното, след това трябва да излезна от играта, да се занимавам да качвам демо и да чакам да вземат мерки - Който всички знаем, че няма да бъдат взети..! Темата ще седи седмици наред и ще последва забележка.





Тука грешиш, цял ден 4ма от играчите бяхме в игра и играхме алл мап, в последствие хората влизаха и питаха. Слаб може да потвърди, той 2пъти влезе и пита, беше му отговорено.

Вие все едно цял живот местя играчи е хора... Оплакаха се че е неуравновесена играта и гледах да са с 1 повече от нас. Просто ЧЕ си садна, и ся цялата раота е че аз трябва да отнеса неговия бан който се води най-тежкото провинение.... Тук дори и да си изгубя флагове и права искам и на ЧЕ наказанието да бъде абсолютно същото, защото то това трябва да стане след като явно не си е припомнял правилата!!! Вашата работа бетер от парламента...
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System