Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Чудя се защо баннвате всички за 'wallhack'? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] Чудя се защо баннвате всички за 'wallhack'?
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
pobyrkan
Wed Jul 29 2009, 00:13
Str.AhiL
Регистриран потребител #1732
Регистриран: Sun Jun 21 2009, 19:06
Град: Варна
съобщения: 130
Абе виш какво,аз не съм на работа тук...Аз влизам да поиграя.А имам права за да мога да осигуря по-добра и нормална игра за мен и за вас.Само,че нещо не ми стига времето да пойграя от вас.Така,че като имаш бан-честито.Хората са казали "Да би мирно седяло-не би чудо видяло".Както има добри играчи и си играят и никои не ги закача,така има и хакове който се правят на хитри и като получат бан идват и почват да пишат темички.То наглоста ви край няма.А и на вас не ви е ясно,че админ като е спектатор вижда всичко и ти прекалено ясно и се личат и най-малките детайли от играта и се разбира много лесно дали даден играч играе по правилата.Незнам защо въобще ти обеснявам това,ама ваща наглост е безкрайна.Но има време ще пораснете ....
Най-отгоре
epickz
Wed Jul 29 2009, 00:56
Гост
TCM написа ...

А вие тогава ,защо сте админи .Да банвате наляво и надясно ,кой с хак,кой без . К'во ти пука ,че на ония му е гадно - я по добре го банни , хем ти пречи пък може по някаква случайност да е и с хак ... пък да си поиграеш на спокойствие в празен сървар ...



+1
Най-отгоре
TCM
Wed Jul 29 2009, 00:57
Гост
Е извинявай,г-н Безгрешен,виждащ свичко.Как така го баннват и него и мен изведнъж.До преди това с колко админи съм играл пак съм бил понякога 1ви ... и е така му скимва на някой ,"дето се мисли за велик ,който не е на работа - 'що па да не го банна - не ме кефи,не го знам какъв е ...',не че имам някакво основание/доказателство/"
А за темите не случайно ,който е правил сървара е знаел ,че ще се намери някой дървен философ да каже че приблема е в 'нашея телевизор' винаги и е написал 'ЗА ОПЛАКВАНИЯ ПИШЕТЕ НА RO-NI.net'.
А когато човек се заеме да върши нещо или го прави както трябва,или не го изобщо.
Най-отгоре
pobyrkan
Wed Jul 29 2009, 01:03
Str.AhiL
Регистриран потребител #1732
Регистриран: Sun Jun 21 2009, 19:06
Град: Варна
съобщения: 130
Ех,отидохте си като старото правителство.Навели глава,виновни,но пак нагли и нахални ....
Най-отгоре
TCM
Wed Jul 29 2009, 16:18
Гост
Къде сме отишли само не разбрах.Най-много да поиграя TF2 ,'щото от такива разбирачи кой крив и кой прав ... на човек му писва. А вие си губите хора ... някои ходат в mаn*а,други в руски сървари ,защо ? Защото там има/поне/ някакъв AC и админите първо си вършат задължението,което са поели и после играят ...
Най-отгоре
soak
Wed Jul 29 2009, 18:45
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
TCM написа ...

. А вие си губите хора ... някои ходат в mаn*а,други в руски сървари ,защо ? Защото там има/поне/ някакъв AC ...

Само заради това твое мнение, си мисля заслужаваш ли да ти бъде махнат бана.. Какво за бога търсиш в сървър без AC, щом толкова искаш да играеш в сървър със AC? Защо? Явно за да използваш средства, които AC-ът няма да позволи да използваш.. Сам си заби автогола!
Най-отгоре
Уебсайт
TCM
Thu Jul 30 2009, 00:17
Гост
Абе,защо ми е да предлагам АС , ако играя с хак ???Вкарай малко мисал ,последното нещо ако играех с хак щеше да е АС... Играя тук,защото не лагваше,нямах проблеми с админите от 2 месеца и ставаше игра ...
ПС ;Ако цитираш,моля да е целия пост,някой друм може да остане с погрешно мнение ... И не играя в мания,защото се правят на много умни и я правят платена ,а и АС-то има прецаква играта при някои хора,в и частност мен.И не играя/ех само във вашия сервер/не играя за ранг /
Най-отгоре
sTraNge
Mon Aug 17 2009, 15:32
Гост
HL guarda засича сд хак а не лол
Най-отгоре
TCM
Mon Aug 17 2009, 16:05
Гост
soak написа ...

Пич, Античийтове от тип HLGuard не засичат Wallhack-ове. За читава анти-чийт система трябва да се сложи и античийт от клиентската страна. Хората ги мързи да пускат такива работи.

Meн не би ме мързяло и не ме /имам 2 АС-та даже /,ако няма да ме баннват без причина и ако няма с хак* или бънгии*
Най-отгоре
BreathTaker
Mon Aug 17 2009, 17:07

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Абе чакайте бе вие го одарихте на яко спам, ко се карате във на човека темата, еkipz на явно банна ти няма да бъде махнат! Заключвам, че много се карате!
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System