Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / !!!Набирам хора за отбор за турнира 5vs5 на pff-gaming!!! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
!!!Набирам хора за отбор за турнира 5vs5 на pff-gaming!!!
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5 6 7
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
foRmaL
Thu Aug 13 2009, 02:00
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
F.B.I.~Stankov~ написа ...

Абе вижте просто искаме да участваме в турнира. Никога не бих зарязал ро-ни заради пфф-гаминг И това не е реклама на друг сървар ами на турнир

покрай турнира и сайта и сървърите добиват посещаемост!
Най-отгоре
pa4o1000
Thu Aug 13 2009, 02:17
Гост
Като не се вслушвате в идеята ми да разпространим сървара така ще е сиг и 1 модератор не е прочел темата
Най-отгоре
msrm
Thu Aug 13 2009, 08:43
Гост
верно е че се рекламира друг сайт но ако се представим добре ще попорализираме нашия сървър
Най-отгоре
BreathTaker
Thu Aug 13 2009, 11:03

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
msrm написа ...

верно е че се рекламира друг сайт но ако се представим добре ще попорализираме нашия сървър

Но нали знаеш има едно ако! Ние щяхме да бием и евроком, но видяхте какво стана за това недейте си прави планове!
Най-отгоре
msrm
Thu Aug 13 2009, 11:18
Гост
е там е бил друг отбора
Най-отгоре
DSGL
Thu Aug 13 2009, 11:29
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Здрасти от мен,вчера имах малко време и викам да проверя за какво става на въпрос,имат много добри играчи и повечето са със стеам клиент демек не са хакове затова не си правете напразно надежди че ще стигнем далеч(говоря за нещо от сорта на ESL),мисля че турнира няма да е скоро ако е така мисля клана Believe In Me да се включим + sAks (естествено).И от сега казвам ще играем за спорта,едва ли ще имаме шансове,обаче за да стане по интересно нека да се включат и наще момиченца {f-rlz} да бъдем 3-4 отбора които се познаваме.GL HF.(И като модератор моля да не се дават никакви линкове към саитове и сървъри)

[ Редактирано Thu Aug 13 2009, 11:29 ]
Най-отгоре
msrm
Thu Aug 13 2009, 12:22
Гост
незнам дали се тегли случайна карта за всяка среща
или
едната среща единия избира другата другия

но хайде ако е с избиране да се уговорим коя карта ще избираме
картите са
de_dust2
de_inferno
de_ nuke
de_train

аз лично съм за dust2 или inferno
Най-отгоре
fwL.
Thu Aug 13 2009, 12:31
Гост
de_nuke forever пичага там 2-ка или 1-ца на 5-ци нямам равен : )
Най-отгоре
F.B.I.~Stankov~
Thu Aug 13 2009, 12:43
Гост
DSGL написа ...

Здрасти от мен,вчера имах малко време и викам да проверя за какво става на въпрос,имат много добри играчи и повечето са със стеам клиент демек не са хакове затова не си правете напразно надежди че ще стигнем далеч(говоря за нещо от сорта на ESL),мисля че турнира няма да е скоро ако е така мисля клана Believe In Me да се включим + sAks (естествено).И от сега казвам ще играем за спорта,едва ли ще имаме шансове,обаче за да стане по интересно нека да се включат и наще момиченца {f-rlz} да бъдем 3-4 отбора които се познаваме.GL HF.(И като модератор моля да не се дават никакви линкове към саитове и сървъри)

Ем не знам обаче fwL. и trIk * сам ги писал в отбора (sad') така че ако правите отбор BELIEVE IN ME трябва да сте без тях
Най-отгоре
Golchev
Thu Aug 13 2009, 13:12
Golchev
Регистриран потребител #774
Регистриран: Wed Nov 12 2008, 12:42
Град: Сандански
съобщения: 901
Па може и да стане обратното те кадето си решат!
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5 6 7  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System