Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / AbouT Me и kazi ... ( бан без причина ) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
AbouT Me и kazi ... ( бан без причина )
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
NoobSaibot
Tue Sep 01 2009, 14:07
Гост
А доказателство имаш ли !? май си измисляш Казии .......
Най-отгоре
aboutme
Tue Sep 01 2009, 14:12
Гост
exeqtR? написа ...

Първо "kazi" двойния пост не е разрешен има си бутон "edit" като гледам не си добре запознат с правилата на сървара и на ФОРУМА .. нека да прегледаме правилата на администраторитее който вие нарушихте и те са ясно изяснени в мойте снимки :

На администраторът му се забранява да:
1. Забранява се категорично ban-ването, kick-ването, slay-ването, slap-ването, gag-ването и прочие, БЕЗ основателна причина! !

3. Забранява се псуването и обиждането. !







Причината е на лице , като искаш нещо що да не ти го дам ?
Сега само не ми се прави на интересен а си намери некакво друго занимание различно от манипулиране на факти и бездействане цял ден.Може седнеш да прочетеш некоя книжка да си обогатиш речника , че като глдам си служиш с едни и същи думички и изразчета доста време
И ако главните държат повече на дуамта на някои от обикновенните или от скороиграещите , то това е техен проблем , който говори , че не държат и не защитават избора си , защото те са решили да ме направят админ , те са решили и кази да има права и т.н
А относно коментарите на 2 реда , с които целите да защите съседа просто защото ти е кракнал GTA-to и трябва да му върнеш услугата като го протектираш из форумчето не смятам да ги коментирам.
Най-отгоре
kazi
Tue Sep 01 2009, 14:15
Гост
офф мой писна ми от комплексари като теб питай lam1* и Creatin че имаше хора който искаха смяна на мапа включително и те 2-мата ...

ОТНОСНО ПОСТА НА EXEQR :
__
На администраторът му се забранява да:
1. Забранява се категорично ban-ването, kick-ването, slay-ването, slap-ването, gag-ването и прочие, БЕЗ основателна причина! !

3. Забранява се псуването и обиждането. !
Еxeqr или там какъв си не ме интересува аз от 1. 2. точка който ти ми цитираш не съм gag , ban , псувал играчи във ro-ni без причена ... , а за бана който ABOUT ME ти лепна сам си си виновен когато незнаеш кога да си затвориш устата защото прекрачи всякакви граници !


[ Редактирано Tue Sep 01 2009, 14:17 ]
Най-отгоре
NoobSaibot
Tue Sep 01 2009, 14:18
Гост
aboutme написа ...

exeqtR? написа ...

Първо "kazi" двойния пост не е разрешен има си бутон "edit" като гледам не си добре запознат с правилата на сървара и на ФОРУМА .. нека да прегледаме правилата на администраторитее който вие нарушихте и те са ясно изяснени в мойте снимки :

На администраторът му се забранява да:
1. Забранява се категорично ban-ването, kick-ването, slay-ването, slap-ването, gag-ването и прочие, БЕЗ основателна причина! !

3. Забранява се псуването и обиждането. !







Причината е на лице , като искаш нещо що да не ти го дам ?
Сега само не ми се прави на интересен а си намери некакво друго занимание различно от манипулиране на факти и бездействане цял ден.Може седнеш да прочетеш некоя книжка да си обогатиш речника , че като глдам си служиш с едни и същи думички и изразчета доста време
И ако главните държат повече на дуамта на някои от обикновенните или от скороиграещите , то това е техен проблем , който говори , че не държат и не защитават избора си , защото те са решили да ме направят админ , те са решили и кази да има права и т.н
А относно коментарите на 2 реда , с които целите да защите съседа просто защото ти е кракнал GTA-to и трябва да му върнеш услугата като го протектираш из форумчето не смятам да ги коментирам.


мн си весел пич продължавай да збъдваш мечти


А до КАзи ....имаше 2-3 от 17 човекааа да признавам имаше.....


[ Редактирано Tue Sep 01 2009, 14:18 ]
Най-отгоре
kazi
Tue Sep 01 2009, 14:24
Гост
Ето и снимка която овековечава незакъснелите реакции на интернет бойците въоражени с клавиетурно устройство и динамично IP (internet protocol) , СНИМКАТА Е СЛОЖЕНА ЗАРАДИ ОБИДА КЪМ АДМИН , май освен със вашите некомпетентни постове май неможете и да четете.....





Тъй като спама е забранен ето и този spammer получи GAG , даже след като бях го предопредил.....

SPAMMER

[ Редактирано Tue Sep 01 2009, 14:37 ]
Най-отгоре
exeqtR?
Tue Sep 01 2009, 14:32
Гост
Не разбрах само защо си сложил тази снимка ? хахахаха
Най-отгоре
NoobSaibot
Tue Sep 01 2009, 14:49
Гост
и аз не сванах ....какво имат общо двата пика със мен и ExeqtR? ?!?!?!
Най-отгоре
exeqtR?
Tue Sep 01 2009, 14:59
Гост
Ами и аз незнам важното е да спами и да си праи постове
Най-отгоре
gOg
Tue Sep 01 2009, 15:41
Гост
Абе вие луди си сте или ся полудявате?Кви са тия теми 'аз искам да съм бан"Админите защо си правите живота сложен,какви са тиа банове?АХАХАХАхахах!!!Я се вземете малко в ръце,разберете се като хората не правете такива теми!!!Хахахахах
Най-отгоре
soak
Tue Sep 01 2009, 16:05
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
NoobSaibot не си проси банове! И аз съм слагал по желание на играч банове и нищо не ми пречи да го правя отново и отново.. Админите няма да бъдат наказани, поради простата причина, че не са виновни те, а ти самия! Те са си в правото! Внимавай какво правиш и как го правиш, че да не се наложи да ти слагам аз банове! Темата я заключвам и ти махам бана, но следващия път може и да се замисля!

Една забележка за NoobSaibot: това че съм ти отнел правото за БАН, не означава, че трябва да търсиш същата съдба и за други админи! В крайна сметка ти ще излезнеш крив! Много админи нямат по някой флаг заради своите грешки, но както виждаш те още са от екипа и повече не ги правят.
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System