Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Псуване - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Псуване
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Billie
Thu Sep 03 2009, 20:44
Franklin
Регистриран потребител #1474
Регистриран: Wed Apr 22 2009, 15:44
съобщения: 291
pobyrkan прав си трябва да се сложи плугина който като някой напише "педал" "на майка ти" "тъпак" "курва" с извинение и т.н. да го киква а не да изписва звездички ^^

p.s. Че наистина ми писна от ТЪПИ комплексари.Няма да е с извинение, защото това е самата истина


p.s.2. Ако само видите колко много теми има във форума само за псуване... просто... =[[

[ Редактирано Thu Sep 03 2009, 21:08 ]
Най-отгоре
UNKL | FaNaTiKa
Thu Sep 03 2009, 21:16
Гост
Онзи Ден влезнах в 1 сервер и 1 играч написа в чата :Az sum tup!!! и му се засмях и тои ми обясни за плугина и аз прогвах да напиша някоя мръсна дума но ми излезе че сам написал аз съм тъп а и прогвах с p-e-d-a-l , c p.e.d.a*l и все различни но ми изписва че сам написам Аз Съм Тъп !!!
Най-отгоре
Billie
Thu Sep 03 2009, 21:20
Franklin
Регистриран потребител #1474
Регистриран: Wed Apr 22 2009, 15:44
съобщения: 291
А като напишеш нещо друго (не псувня) пак ли излиза така? Да, но така пак си остава смисъла, че някой псува според мен плугина с кикването е най-добре : ))
Най-отгоре
JODA
Fri Sep 04 2009, 00:26
JODA

Регистриран потребител #192
Регистриран: Sun Jan 06 2008, 18:20
съобщения: 130
Имаще такъв плъгин пуснат но го спряхме защото тои не засича само обидни думи но и комбинации от букви,и в един момент неможеше да напишеш едно изречение нормално защотот всичко излизаше със звездички(ако искаш да каже нещто започващо с "мога да ти го....."и зваздичките цафваха. Да ли искал да кажеш -мога да ти го дам- или м-ога да ти го начукам- плугина него интересва,а за админите като тябва да напишат нещо бързо на играчите и като им се изпишат звездичките 2-3 пъти и им се отписва..............
гаг 1,2,3 ,земи бана ако не млакваш и това е........
ли4но аз, ако некои си изпуска нервите има само един опит, на другия гори...ако ти е нервно изпуши един фас, пий една бира поеми малко свеж вуздух и пак играй ,не са се сабрали 20 души да тарпят простотията на 1.......
Най-отгоре
BreathTaker
Fri Sep 04 2009, 00:37

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
JODA написа ...

Имаще такъв плъгин пуснат но го спряхме защото тои не засича само обидни думи но и комбинации от букви,и в един момент неможеше да напишеш едно изречение нормално защотот всичко излизаше със звездички(ако искаш да каже нещто започващо с "мога да ти го....."и зваздичките цафваха. Да ли искал да кажеш -мога да ти го дам- или м-ога да ти го начукам- плугина него интересва,а за админите като тябва да напишат нещо бързо на играчите и като им се изпишат звездичките 2-3 пъти и им се отписва..............
гаг 1,2,3 ,земи бана ако не млакваш и това е........
ли4но аз, ако некои си изпуска нервите има само един опит, на другия гори...ако ти е нервно изпуши един фас, пий една бира поеми малко свеж вуздух и пак играй ,не са се сабрали 20 души да тарпят простотията на 1.......

Значи плъгина няма да бъде сложен отново, защото какъв ще е смисъла като няма да можем да си пишем нормално. Айде сега каже какво ще става с въпросния играч заради който е направена тема, че обърнахте тази тема, в тема за плъгини.

П.П : Админите трябва найстина да правим така както каза JODA :
JODA написа ...

гаг 1,2,3 ,земи бана ако не млакваш и това е........



[ Редактирано Fri Sep 04 2009, 00:40 ]
Най-отгоре
agrszgwagwa
Fri Sep 04 2009, 01:59
Регистриран потребител #686
Регистриран: Thu Sep 25 2008, 13:40
Град: Варна
съобщения: 260
Ако се вкарат комбинации от букви няма да може да се пише нормално, но пък ако само думите се вкарат ще е тъпо. В някой сървъри с такъв плугин опитвам да напиша "педал" - не става. Пиша "педдал", "пеедал" и т.н. и си ги изписва... Така, че май пак ще продължаваме да си гагваме...
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System