Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / омръзна ми от некадарни и некоректни админи - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
омръзна ми от некадарни и некоректни админи
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
fena01
Fri Sep 11 2009, 17:39
Гост
1рви васку ме блоква 2пати а нема слаи за него 2ро когато казвам на другя админ кази тои казвам "неме занмаваи неси ми интересе" след това се преместват одборите )с админ панела .> и слд това като го питам шо "щото така искаше " кво е тва ?
link


[ Редактирано Fri Sep 11 2009, 17:43 ]
Най-отгоре
kazi
Fri Sep 11 2009, 17:48
Гост
1. Васко като те е блокнал се оправяй с него какво ме занимаваш мен ,като аз те блокна тогава ще ми пишеш , че като гледам си неграмотен човек ...
2. Какво като съм преместил Васко от 2-ка към 1-ница това е по-негово желание и да не го местя всеки рунд .
P.S. писна ми да се занимавам с комплексирани хлапетий на по 13-15 годинки които нямат какво да правят , а постояно се навират между шамарите ....
fena01(Flash) спри да спамиш форума със безмислените си и неграмотно написани теми !


[ Редактирано Fri Sep 11 2009, 17:49 ]
Най-отгоре
BreathTaker
Fri Sep 11 2009, 17:59

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
kazi, да ти кажа тук не си прав някой играч, ако бъде блокнат нарочно, по-принцип ти трябва да накажеш този който е блокнал, но вие за най-малкото нещо го обръщате на блок качвам се аз по-стълбата и някакъв ми скача на главата и ко опа, ония вика що ме блокна ве , По-принцип не съм виновен така, аз ко мога да направя, че той е скочил върху мене, но айде както и да е. А това за трансфера,по принцип не е забранено това не е DeathRun, но не и препорачително. Но, все пак той не го е трансфервал всеки рунд а само един нали, тогава какво вече да се убиваме за един трансфер ли?

[ Редактирано Fri Sep 11 2009, 18:08 ]
Най-отгоре
Tony.
Fri Sep 11 2009, 18:04
Гост
сега аз да се "навра между шамарите" в този случаи според мен фена е прав за това преместване ако ставаше така секи щеше да реве да го местите което до колкото сам запознат с правилата на админа е забранено за собствени облаги или на негови приятели ако можеше да са мести плъгина щяха да го направят да избираш CT или ТR а не с ауто ! аз мисля че трябва да ти вземат флага
Най-отгоре
CrazY
Fri Sep 11 2009, 18:10
Регистриран потребител #1529
Регистриран: Wed May 06 2009, 15:33
съобщения: 297
Относно блока- оправяйте се. Ама за трансфера... като губи яко единият отбор, логично е да помолиш или направо да преместиш някой добър в слабия отбор. Да се балансира играта и да се запази тръпката. Аз като играя срещу Малка-лигла, Петя или друга от клана да не ги местя? Трепаме се и толкова.
Тону, не мисля, че ти си човекът, който ще преценява наказания и т.н. Тази привилетия е на главните. Както казвам: "Трай и играй". (дори рима има)
Най-отгоре
fena01
Fri Sep 11 2009, 18:22
Гост
CrazY[ANBU написа ...
]
Относно блока- оправяйте се. Ама за трансфера... като губи яко единият отбор, логично е да помолиш или направо да преместиш някой добър в слабия отбор. Да се балансира играта и да се запази тръпката. Аз като играя срещу Малка-лигла, Петя или друга от клана да не ги местя? Трепаме се и толкова.
Тону, не мисля, че ти си човекът, който ще преценява наказания и т.н. Тази привилетия е на главните. Както казвам: "Трай и играй". (дори рима има)

хехехе ние бяхме 1 печелехме 3-4 игра и тои му умазна да е 2 и се премести 1 а за блока аз слизах по сталбата и тои ско4и пред мене аз трагнах нагоре и тои но отгоре имаше 1 да слиза и аз да ско4а на другата стълба ама васку седеше и ме чекаше таме е тва е блок
Най-отгоре
aboutme
Sun Sep 13 2009, 14:02
Гост
оф фенче , че малко от форума играят хнс да видят що за стока си.Нищо лошо да си слабичак ама ти хал хабер си нямаш кво правиш в сървъра
Най-отгоре
fena01
Sun Sep 13 2009, 15:05
Гост
ахахаха каза малкя невкадарник аз играя и в серверите пиша си си играчите вартием моабет а ти само нахалстваш золпотребяваш с правата (слаптавш се като си зад мрежа и мн други)които няма да кажа щото самият тебе ще те хване срам
Най-отгоре
kazi
Sun Sep 13 2009, 17:42
Гост
fen4o вземи се върни в 1-ви клас и се научи да пишеш ГРАМОТНО !
Най-отгоре
fena01
Mon Sep 14 2009, 11:06
Гост
къде имам грешка?
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System