Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Оплакване от админ(и) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплакване от админ(и)
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
todor_a_ivanov
Thu Dec 24 2009, 14:48
Гост
Значи влиза някъв админ осм : тхъ еффект и ме гагва за това че съм копирал какво е казал елемент и той разбрал че аз псувам.

DEAD:todor_a_ivanov vijte kvo napisa element DEAD:EleMenT ^_^:kak izbqga pedal
Най-отгоре
LoLa ;]
Thu Dec 24 2009, 14:49
LoLa ;]
Регистриран потребител #999
Регистриран: Tue Feb 03 2009, 05:04
Град: Южната Трибуна
съобщения: 789
Не разбрахте ли ,че без доказатества нищо няма да стане
Най-отгоре
Nismo.dll
Thu Dec 24 2009, 14:49
nismo
Регистриран потребител #1173
Регистриран: Wed Mar 04 2009, 10:48
съобщения: 396
ае за 1 гаг цяла тема.. вие... просто имам чуството че си немате раота и търсите с кво да си запълните времето ... за некав гаг за 7 мин ии вече орева орталъка :Х бахти земете се в ръце бе .


EDIT : така е... може пък и грешка на админа да е... НО НЯМА ДОКАЗАТЕЛСТВО... Научете се да правите демота и снимки :Х

[ Редактирано Thu Dec 24 2009, 15:07 ]
Най-отгоре
LoLa ;]
Thu Dec 24 2009, 14:54
LoLa ;]
Регистриран потребител #999
Регистриран: Tue Feb 03 2009, 05:04
Град: Южната Трибуна
съобщения: 789
Nismo.dll написа ...

ае за 1 гаг цяла тема.. вие... просто имам чуството че си немате раота и търсите с кво да си запълните времето ... за некав гаг за 7 мин ии вече орева орталъка :Х бахти земете се в ръце бе .


Ако е било така както той казва що да няма значение той не иска да му се махне гаг ами се оплаква от админа секи може да гагва без причина и кво после винаги някой ше се намери да каже "за един гаг оревахте сичко кво значение има не можете ли да истърпите?" еми има понякога...
Най-отгоре
The Effect
Thu Dec 24 2009, 15:06
Гост
Аз имам доказателство защо съм го гаг влизам незнам какъв е бил спора виждам той да казва "pedaL" и гагвам него.. не се спря да флуудваш.. още да изреждам ли.. заплахи към мен и Assasin* какво ще било станало? и какво стана .. пак флуудиш .. за коша..

[ Редактирано Thu Dec 24 2009, 15:08 ]
Най-отгоре
furk0
Thu Dec 24 2009, 15:15
Гост
РАЗБЕРЕТЕ ТРЯБВА СНИМКА / ДЕМО КАКВО ЦИТИРАТЕ КАКВО Е КАЗАЛ ДРАГАН И ПЕТКАН .............. ANGRY !
Най-отгоре
gidikov
Thu Dec 24 2009, 15:26
Гост
Абе аз бях там и наистина тодор беше копирал какво е казал елемент и аз гагнах елемент.. Може би е станала една голяма обърквация.
Най-отгоре
todor_a_ivanov
Thu Dec 24 2009, 15:40
Гост
The Effect написа ...

Аз имам доказателство защо съм го гаг влизам незнам какъв е бил спора виждам той да казва "pedaL" и гагвам него.. не се спря да флуудваш.. още да изреждам ли.. заплахи към мен и Assasin* какво ще било станало? и какво стана .. пак флуудиш .. за коша..


искам да видя снимка където ви заплашвам с ассасин.Проблема не ми е в това за 1 гаг, а това че не четеш всичко.Видял/а си че в думите ми има "педал" но не си прочел/а цялото мнение, а то гласеше така
DEAD: todor_a_ivanov vijte kvo napisa element DEAD:EleMenT :] :kak izbqga pedal .Предишния потребител ти го каза същото "КОПИРАМ МНЕНИЕ".Само че като нямам доказателство няма как да го докажа и няма да прибягвам към метода "Този/онзи ще потвърди"

[ Редактирано Thu Dec 24 2009, 15:42 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System