Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / Колко още? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Колко още?
Отиди на страница  1 2 [3]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
aboutme
Fri Jan 22 2010, 21:01
Гост
FReeze! написа ...

about me, темата предполагам е направена с цел да бъде наказана Алекс, но до колкото разбирам няма чак такова основание да се наказва?.. А naspoo е наказан (правата му в HideNSeek са отнети). Та въпроса ми към тебе да ти заключа темата или настояваш още нещо да се прави по проблема ти?

Аз ако иксам да я накажат щях да пиша само с някой от главните и да не давам възможност на Алекс(която не я познавам , но ще я наричам така) да се защити.Ако аз всеки път се опитам да си свърша работата и някой ме възпребятства , просто няма ми е приятно.С цел това да не става традиция и навик на Алекс да ме банва макар и за кратко (полвоин час) за несъществуващи нарушения , аз направих темата и се пак да не се обричам на мазохизъм иначе към Алекс нищо лично .Още едно допълнение не съм някой пайтак дето е пратил СМС или хванат от улицата , не съм админ от вчера.Админ съм от Април месец 2009 година просто бях прекъснал да играя за известно време , така че не ме третирайте като абсолютния новобранец.Мерси предварително и нищо лошо не Ви мисля.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System