Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Помощ / Имам проблем с началните надписи в цс, който незнам как да премахна - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Помощ
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Имам проблем с началните надписи в цс, който незнам как да премахна
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
HADES KbCMETA
Fri Apr 09 2010, 17:28
Гост
Пичове ще съм ви много благодарен ако ми помогнете да си реша този проблем, който изключително много ме дразни
Проблема ще го видите на снимката която ще ви покажа.....


Въпроса ми е как да махна тези имена на сървъри, които са над New Game и всичко да си е както по старо му ?
И идея нямам как са се аднали тези работи и как да ги махна......надявам се, че ще можете да ми помогнете за решаването на този проблем и да ги премахна от заглавното меню
Най-отгоре
surprise
Fri Apr 09 2010, 17:38
Гост
Еми пич , незнам от къде си го теглил но това си е реклама на сървъри те .. Най - добре си изтегли нов цс или изчакай някой който е по - навътре в тея неща да ти пише как да го махнеш .
П.С. Ако не искаш нов цс заради background-а ето ти е един урок в vbox :
ЦЪК..

[ Редактирано Fri Apr 09 2010, 17:46 ]
Най-отгоре
HADES KbCMETA
Fri Apr 09 2010, 18:00
Гост
Имах впредвид това с тея сървъри дето са аднати на Вестела, иначе тази картинка на стадиона съм си я слагал аз и тя от година и повече
Най-отгоре
МВР СОБТ
Fri Apr 09 2010, 18:00
Гост
Това знам как да го махнеш сложи си нов "фаил" GameMenu това е името на фаила сложи нов вместо преинстал контра удар но не ми се занимава да качвам фаила ако ти не можеш да намериш "фаил" отвори фаила с notepad или друга текстова програма намери 2-те (рекалми) и изтрии ^^
Оп забравих да допълня фаила се намира във тази директория cstrike\resource

[ Редактирано Fri Apr 09 2010, 18:02 ]
Най-отгоре
HADES KbCMETA
Fri Apr 09 2010, 18:14
Гост
Много ти благодаря пич......оправих си проблема
Може да заключвате темата
Най-отгоре
Stre3t`cLuB |*{S}tEfO
Fri Apr 09 2010, 19:31
Stefo
Регистриран потребител #1926
Регистриран: Sun Jul 26 2009, 16:14
Град: BurGas
съобщения: 164
HADES KbCMETA написа ...

Пичове ще съм ви много благодарен ако ми помогнете да си реша този проблем, който изключително много ме дразни
Проблема ще го видите на снимката която ще ви покажа.....


Въпроса ми е как да махна тези имена на сървъри, които са над New Game и всичко да си е както по старо му ?
И идея нямам как са се аднали тези работи и как да ги махна......надявам се, че ще можете да ми помогнете за решаването на този проблем и да ги премахна от заглавното меню


Мисля че това е от самият мод така са го добавили за реклама и едва ли можеш да махнеш само имената на сърварите ...
Най-отгоре
МВР СОБТ
Fri Apr 09 2010, 21:29
Гост
не е от мода всеки може да промени и да добави надпис
от GameMenu фаила като добавиш надпис добавяш и функция пример deathrun.ro-ni.net
функция:connect ip-ро-ни деатхрън ип-то
не е така давам пример има точки запетайки и кавички но сега не ми се пишат романи.
Не спамя.

[ Редактирано Fri Apr 09 2010, 21:30 ]
Най-отгоре
surprise
Fri Apr 09 2010, 22:02
Гост
HADES KbCMETA написа ...

Много ти благодаря пич......оправих си проблема
Може да заключвате темата

Момчето каза че се е оправил .. СПРЕТЕ да пишете ..
Се някой модератор ще заключи темата
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System