Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / БАННАТ??? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
БАННАТ???
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
ArchidoX
Fri May 21 2010, 23:43
Гост
Бях баннат преди време от ХНС то на рони поради дев ... пишех се COLD HANDS и админа Фурко ме банна перм за девелопер... а аз не бях почти целия теам ме гледаше бях на 99 Кръв и като го скочих нд LJ4 на Рооф Топс РЕМАКЕ останах на 45 а не на 46 и тои ме банна за дев...

[ Редактирано Fri May 21 2010, 23:44 ]
Най-отгоре
EuphoriA
Sat May 22 2010, 00:05
г-ца Асеноwa ^^
Регистриран потребител #1086
Регистриран: Wed Feb 18 2009, 16:41
съобщения: 627
ArchidoX написа ...

Бях баннат преди време от ХНС то на рони поради дев ... пишех се COLD HANDS и админа Фурко ме банна перм за девелопер... а аз не бях почти целия теам ме гледаше бях на 99 Кръв и като го скочих нд LJ4 на Рооф Топс РЕМАКЕ останах на 45 а не на 46 и тои ме банна за дев...


бас лоwа че лъжеш
;p


Най-отгоре
furk0
Sat May 22 2010, 00:09
Гост
off човек бана ти от преди 5 месеца и ще си остане защото беше с дев и като гледам банхисторито не съм първия които те банва
може да ползваш тази усплуга да си махнеш бана - >
link

[ Редактирано Sat May 22 2010, 00:10 ]
Най-отгоре
ArchidoX
Sat May 22 2010, 11:30
Гост
абе вие RETARDI ЛИ СТЕ ??? Тея банове там са от Ghost Moda кадето имаше злета дето като варвят и се виждат киллвам ги и банн за АИМ а никога не сам имал аим на компа...
Най-отгоре
furk0
Sat May 22 2010, 13:34
Гост
ArchidoX написа ...

абе вие RETARDI ЛИ СТЕ ??? Тея банове там са от Ghost Moda кадето имаше злета дето като варвят и се виждат киллвам ги и банн за АИМ а никога не сам имал аим на компа...


ретарди или не ти си прецакания в случея и бъди малко сдържан дечурлига!
Kак да ти се обесни по ясно ? БАНА ОСТАВА !!!!!!!! Може да си го махнеш като изпратиш 1 СМС !
Най-отгоре
EuphoriA
Sat May 22 2010, 13:45
г-ца Асеноwa ^^
Регистриран потребител #1086
Регистриран: Wed Feb 18 2009, 16:41
съобщения: 627
ArchidoX написа ...

абе вие RETARDI ЛИ СТЕ ??? Тея банове там са от Ghost Moda кадето имаше злета дето като варвят и се виждат киллвам ги и банн за АИМ а никога не сам имал аим на компа...


Умнико щом си баннат от админ .. няя как да е сбъркал ... особено за aim .. който е очеваден ..
не се оправдаваии ;p
.. ако искаш пак да играеш в ро-ни .. <СМСче на номер: 1971 с текст "roniban" цена 4 лв. без ДДС . т.е. 4.80 лв. с IP-то ти и си готов> ;]
Най-отгоре
aboutme
Sat May 22 2010, 15:03
Гост
ArchidoX , темата за мен е изчерпана бана ти от 6 меесца , за тези 6 месеца човека си е преинсталирал компютъра не е очаквал човек с богата история в банлисите да се оплаква като знае , че е виновен.Разясниха ти как работи СМС метода , ти решаваш.
П.С Ако искаш демо как се остава на 45[с дев] пиши 1 ЛС , ще направя и ще ти пратя.

[ Редактирано Sat May 22 2010, 15:05 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System