Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Помощ / XTrust Mini Mouse Problem - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Помощ
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
XTrust Mini Mouse Problem
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Feel the mood! { }
Sun May 23 2010, 18:54
Гост
Така значи искам да попитам някой дали може да ми помогне.. Проблемът е следния: Купувам си аз днес тази нова мишка и когато започна да игря, мишката ми засича отвреме навреме, и то не става игра...

Моля не флуудете излишно, пишете само ако можете да ми помогнете.

П.П. Благодаря предварително!
Най-отгоре
aboutme
Sun May 23 2010, 19:26
Гост
С пад или без пад играеш ?
Най-отгоре
XiksA
Sun May 23 2010, 19:38
Гост
Чуи сега какъв може да е проблема:
1во. Ако мишката е безжична , то тя трябва да има добри батерии (най-добре си копи презареждащи.. 20 лева са но пък са над 10 пъти по-полезни от обикновенни)
2ро Ако си с нормална оптична мишка, проблема може да е от ПАД-а или повърхноста върху която е тя , също може да е от кабела, провери дали е вкаран добре в буксата
Провери, дали всичко това е наред в зависомост от това със каква мишка си и няма да имаш проблеми, а пък ако продължи да ти дава този проблем , фъргай тая мишка на боклука и си вземи х7 или Разер
Най-отгоре
Feel the mood! { }
Sun May 23 2010, 20:02
Гост
Ами
1во благодаря ти.. И мишката ми е с кабелче, но накрайника е на USB добре е вкарано инсталирал съм драйвъра, повърхноста на която играя е бюрото дърво.. и от време на време ми сече, но тва е в ро-ни пробвах в др сървър и не ми сечеше така .... направо е УЖАСНО.. И то този проблем е само в цс-а никаде др ..
Пробвах с и без подложка- ефект никъв! ...

[ Редактирано Sun May 23 2010, 20:03 ]
Най-отгоре
plezliio0o
Sun May 23 2010, 21:09
Гост
моята мишка беше с същия проблем начи тряя да е на подложка с един цвят препоръчително е да е черна сиг дървото ти е светло и тъмно кафяво .... като моето или си земи лазерна мишка :Д аз откакто съм с такава нчмам проблеми
Най-отгоре
Feel the mood! { }
Sun May 23 2010, 22:37
Гост
Да благодаря ви отново! Но вече го оправих прсото е трябвало да влезна в контрол панела и да си увелича скоростта... Благодаря пак за оказаната от вас помощи обърнатото ми внимание . Вече може да се слага ключа..
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System