Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / хакери естествено - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
хакери естествено
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
mafiotkA*
Wed Jun 16 2010, 17:53
Гост
здравейте играя Paintball доста често...и мисля че там има доста хакери,доколкото знам там няма постоянни админи и ако може някои главен който има права (предполагам) да влезе и да провери дали има 60% от хората вътре които да не са хак..дори ако искате мога още сега да ви кажа доста хакери които много умело прикриват хоковете си

п.п: съжелявам но не бях сигурна тук ли да пиша или в "играчи и админи в нарушение"

[ Редактирано Wed Jun 16 2010, 18:08 ]
Най-отгоре
madurk0
Wed Jun 16 2010, 18:16
Гост
начина е този link защо пускаш 2-ра тема ? Преди беше за catch мод сървъра сега за пайнтбалл ай успокои се !


[ Редактирано Wed Jun 16 2010, 18:17 ]
Най-отгоре
aboutme
Wed Jun 16 2010, 18:20
Гост
mafiotkA* написа ...

здравейте играя Paintball доста често...и мисля че там има доста хакери,доколкото знам там няма постоянни админи и ако може някои главен който има права (предполагам) да влезе и да провери дали има 60% от хората вътре които да не са хак..дори ако искате мога още сега да ви кажа доста хакери които много умело прикриват хоковете си

п.п: съжелявам но не бях сигурна тук ли да пиша или в "играчи и админи в нарушение"


Вече може да си сигурна , че трябва да пишеш там , аз имам права там , ама много рядко играя , ако имаш стеам пиши на Creature01 или скайп krisio_vn , винаги ще вляза да ги банна , или другия начин е да направиш снимка с командата snapshot и демо с командата record и като си готова stop.Качваш ги и ще бъдат баннати.Темата ся я заключвам да не се пишат излишни постове.Ако нещо има пиши на PM / skype / steam
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System