Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / Бан - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
ProstatataviALARMIRA
Fri Jun 18 2010, 21:33
Гост
Така накратко с един от играчите бяхме на тема "породи кучета" ,в която тема НЕпоканен се включи доста устатият furk0 разменихме няколко мнения,след което той започна да обижда,отвърнах му с "пишлеме" и gag !Попитах го защо не разговаря с мен и да даде мнение спокойно без да се възползва от права и последва това:

Server # 32
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin furk0
[AMXBANS] You have 4 days , 3 hours , 38 minutes and 26 seconds left on your ban.
[AMXBANS] Banned nick : Prostatata vi ALARMIRA !!!
[AMXBANS] Reason : ' prostata i e vreme da si po4ine '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ link
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 212.70.146.'
[AMXBANS] ===============================================
Requesting tempdecal.wad
Оставям на главния да прецени за кви админи става въпрос
Към furk0:моето момче не се мисли за велик само защото си СМС админ в сървър
Постарай се да общуваш с играчите нормално не да ми се правиш на "кой съм аз"

[ Редактирано Fri Jun 18 2010, 21:35 ]
Най-отгоре
madurk0
Fri Jun 18 2010, 21:39
Гост
а аз съм обиждал нека главните да видят конзолата на ХНС писах се МИКО никoй не съм обидил просто изказах мение относно 2-те тъпи породи кучета и ти почна да ме обиждаш след което те gag отново за 1 ден след като неска ти махнах гаг защото обеща че ще си коректен след което почна да пишеш на саъ_теам и хапна бана ай ще търпиш там бана ти е за 4 дена малко да ти почине простата и пак можеш да влизаш в сървъра да я увреждаш не просто съм велик смс admin аз съм оня отгоре господ бог :Д ай да са научиш следващия път да не знаеш много



[ Редактирано Fri Jun 18 2010, 21:41 ]
Най-отгоре
The Effect
Fri Jun 18 2010, 21:44
Гост
Свидетел съм подкрепям furk0! Беше гагнат и на обяд и ме молеше да му махам гага и т.н.
Най-отгоре
ProstatataviALARMIRA
Fri Jun 18 2010, 21:50
Гост
Тъй,тъй значи наобяд бях gag заради въпроса:КОЙ Е ДЕВ ... След което не съм се "молел" а казах:furk0 ако обичаш да ми махнеш несправедливия gag

Както и да е именно причината поради която играя рядко са "АДМИНИТЕ" като това все още недорасло дете:furk0,виж сега моето момче,моят ban ще свърши,ама надали твоето ограничено мислене ще се оправи някога

Айде със здраве
Най-отгоре
Alcoholica
Fri Jun 18 2010, 21:51
Alcoholica
Регистриран потребител #2170
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 12:05
съобщения: 294
този бан не е незаслужен както се вижда... аз те видях в сървара малко повече ти плямпаше устата от колкото треаше може би като си изял гага си продалжил да плямпаш по саи_теам @ и за това сигорно ти е бана другия път ше знаиш как да се даржиш
Най-отгоре
ProstatataviALARMIRA
Fri Jun 18 2010, 21:59
Гост
Всички много добре видяха как се майтапя с всичко и всички това е естествено не с цел заяждане,а с "цел" повишаване на настроението
Е дотук нито имам на кой да се "оправдавам" нито въпросните личности са ми на годините и на акъла
А относно това че на така "интелигентния и умен" админ furk0 не му е изгодно да е СМС админ можем да му кажем:прав ти път
Като неможе да се държи като хората няма място в листа с админи

Най-отгоре
madurk0
Fri Jun 18 2010, 22:09
Гост
Oтивай да прочетеш правилата на цс.ро-ни.net какво трябва и нетрябва да правиш в сървърите , за да не бъдеш банат отново , бъди спокоен простата ще те алармира като ти изтече ban-a !


[ Редактирано Fri Jun 18 2010, 22:10 ]
Най-отгоре
ProstatataviALARMIRA
Fri Jun 18 2010, 22:14
Гост
Отивай се дърви на някое лапе
Като ПОРАСНЕШ простатата ще те АЛАРМИРА
Айде всичко най-рошаво
И се научи да водиш ДИАЛОГ моето дете (ако естествено знаеш какво е диалог)
Най-отгоре
ProstatataviALARMIRA
Fri Jun 18 2010, 22:19
Гост


За кво говорим тука то изпростяла детска работа,ти ходи им обяснявай неща непонятни за техния акъл

Абе з***и

[ Редактирано Fri Jun 18 2010, 22:23 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System