Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / Не намирам причина .... БАН - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Не намирам причина .... БАН
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
f2w.Someday_x
Tue Jun 22 2010, 21:23
Гост
Админ furk0 ме банна без причина..Имахме кавга с at0mKZ <3 sbJ.. Тогава at0mKZ <3 sbJ ми предложи lj battle.. Аз му казах ,че ако влезнем в ро-ни lj и ми скочи 250 го признавам.. След което влезнахме в лжто и той от 1вия път скочи 254 ( което ми изглежда нереално ).. Казах му ,че е bot и retard..И аз пак се върнах в хнс-то..След това влезна furk0 с ник (lameri) и ми каза да спра да се отварям..Аз му казах ,че е или aboutme или furk0.. И след 1 мин изписа ADMIN furk0: bann f2w.Someday^_x

furk0 някъкво доказателство за убида или хак или нз какво
Надявам се да има отговор по-скоро (hi)

Най-отгоре
aboutme
Tue Jun 22 2010, 21:40
Гост
Аз не намирам бана в JUMP BANS , незнам , дали ти е махнат?


[ Редактирано Tue Jun 22 2010, 21:57 ]
Най-отгоре
madurk0
Tue Jun 22 2010, 21:43
Гост
f2w.Someday_x написа ...

Админ furk0 ме банна без причина..Имахме кавга с at0mKZ <3 sbJ.. Тогава at0mKZ <3 sbJ ми предложи lj battle.. Аз му казах ,че ако влезнем в ро-ни lj и ми скочи 250 го признавам.. След което влезнахме в лжто и той от 1вия път скочи 254 ( което ми изглежда нереално ).. Казах му ,че е bot и retard..И аз пак се върнах в хнс-то..След това влезна furk0 с ник (lameri) и ми каза да спра да се отварям..Аз му казах ,че е или aboutme или furk0.. И след 1 мин изписа ADMIN furk0: bann f2w.Someday^_x

furk0 някъкво доказателство за убида или хак или нз какво
Надявам се да има отговор по-скоро (hi)




Нека да започнем с това че на тази снимка която си предоставил се вижда как играеш с DEVELOPER тозu по-светлия цвят излиза когато пуснеш developer , през цялото време ви гледах с atom как се псувате и обиждате той изяде гаг в lj server-a след което те предупредих и теб да внимаваш и ти сам пожела да те бана ( Вашите желания са заповед за мен ) !
Нека някои от главните да му сложи ПЕРНАМЕНТ БАН защото му сложих config 9999 и нека му направи confing-а на PERNAMENTLY за игра с developer !

Ето и screen на които този потребител иска своя бан

link



[ Редактирано Tue Jun 22 2010, 21:47 ]
Най-отгоре
f2w.Someday_x
Tue Jun 22 2010, 21:49
Гост
Играя с дев ХАХАХА това ме разби... Ако искаш да питаме някои други админи или някои играчи дали досега са ме засичали с ДЕВ Искаш ли ?? хаха

+ това да си ме виждал в сървъра ПРЕД теб да скачам лж4 на авп рр или някое по голямо лж...

[ Редактирано Tue Jun 22 2010, 21:57 ]
Най-отгоре
madurk0
Tue Jun 22 2010, 21:56
Гост
1.Прочети правилата на форума !
- не пишете пост след пост , използвайте бутона редактирай
2.Не е задължително да скачаш някое \"по-голямо lj\" , за да се разбере дали си дев или не има и много други начини , но ти със тaзи снимка се издегустира доста хубаво , вижда се на снимката дева .... Чакам
някои висшестоящ да изкаже своето мнение за бана и нека да го направи пернамент



[ Редактирано Tue Jun 22 2010, 21:57 ]
Най-отгоре
f2w.Someday_x
Tue Jun 22 2010, 22:17
Гост
1во ти прочети правилата
1.Прочети правилата на форума !
- не пишете пост след пост , използвайте бутона редактирай

Докажи ми това къде го пише.. Ти сега гледаш да ме захванеш за нещо за да ми сложат ПЕРНАМЕНТ БАН..


about : Спама е недопустим, безсмисления флууд също.

То се е видяло ,че няма да играя хнс..Вие направо ме отказахте от Counter-strike .. От колкото години играя НИТО 1 ПЪТ НЕ СЪМ ПУСНАЛ ДЕВ !!!!!Но какво да направя ;( бб от мен

[ Редактирано Wed Jun 23 2010, 09:26 ]
Най-отгоре
KOTAPAK
Tue Jun 22 2010, 22:51
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Я се успокой бе многострадална Геновева... Какво си се разциврил?! На снимките се вижда, че си играл с дев(или там както му викате) и се прайш на ударен. Блъскайте му един перманентен и да отива да спи с плюшеното мече.
Най-отгоре
Alcoholica
Wed Jun 23 2010, 07:05
Alcoholica
Регистриран потребител #2170
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 12:05
съобщения: 294
f2w.Someday^_x написа ...

Играя с дев ХАХАХА това ме разби... Ако искаш да питаме някои други админи или някои играчи дали досега са ме засичали с ДЕВ Искаш ли ?? хаха

+ това да си ме виждал в сървъра ПРЕД теб да скачам лж4 на авп рр или някое по голямо лж...



Пич и старото правителство никой не ги виждал как крадат парите на българиа тва е както при теб питай кво да питам даваш снимка черно на бяло че не си играл с дев като гледам снимката сама говори за себе си
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System