Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Оплакване от t0kera* - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплакване от t0kera*
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Jade
Fri Jun 25 2010, 12:58
Гост
Искам само да кажа ,че този нашият герой "т0кера" влиза в сървара и ние си играем най-спокойно (става въпрос за "Уар Крафт 3") и има някав играч не го помня кой и така стана ,че той уби всички терористи и имаше поставена бомба и той отиде и почна да натиска "Е" ту натиска , ту пуска ... и така гръмна бомбата идва другия рунд и аз му казвах "Много си прост :Х" ии величественият т0кер ми сложи гаг 24 часа ... След това по админ чата му казах ,че е адски лигав нещо такова и той ме банна за 10 часа ии там за последните 10 сек ,които ми останаха в сървара го наредих с две думи ама вече се бях изнервил много ... Та това е ... моля вземете мерки не може да се играе така
Благодаря !
Най-отгоре
t0kera*
Fri Jun 25 2010, 13:06
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Ха-Ха-Ха,а аз колко пъти те предупредих да се сдържаш бе лапе смотано?Ще се научиш че НЕ СЕ ПСУВА ИЛИ ОБИЖДА В СЪРВЪРА!А и за това което стана след като те баннах можех да ти направя бана поне за седмица НО не го направих.Така че си помисли следващия път когато си в сървъра какво и на кого ще приказваш!!!

Най-отгоре
I am God !
Fri Jun 25 2010, 13:08
K.Pettrow 10
Регистриран потребител #2002
Регистриран: Sun Aug 09 2009, 11:39
Град: V nas ;]
съобщения: 36
Та, какви мерки искаш някой да вземе ? Първо гага ти е заслужен може би не за времето,ама после, шом преди да излезнеш, си го обидил пак си е доста заслужен гаг
Най-отгоре
KOTAPAK
Fri Jun 25 2010, 13:22
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Хехеххехе еми как няма да му каже, че е прост(става дума за този който е обезвреждал бомбата)? И аз да бях и аз щях да го нахраня с големия черпак. токер, ако за такава глупост и на мен ми бе сложил гаг за 24 часа, нз какво щяха да ти чуят ушите(в случая видят очите). Много ясно, че ще те нарежда, може ли да си такъв балламурник?


Jade не си мисли, че ти помагам. Просто не смятам, че е редно това, което е направил. А и ти няма какво да го правиш има си админ, така че не се чуди много много.

[ Редактирано Fri Jun 25 2010, 13:30 ]
Най-отгоре
aboutme
Fri Jun 25 2010, 15:11
Гост
Бана е заслужен , щом го е предопредил няколко пъти ...и не ти дава право да обиждаш някой , защото не иска да обезврежда бомбата , той ги е убил , той си решава дали да си я обезврежда , кой си ти.
Котарак , ти си харесваш там 5 6 души , дето навремето сте си цъкали цял ден ЦС , и си се обичате до ден днешен , останалите без да ги познаваш са тъпаци , баламурници , твари , боклуци и т.н.
Най-отгоре
t0kera*
Fri Jun 25 2010, 15:39
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Jade,я ми кажи колко пъти съм те гагвал бе..?А след това те предупредих че ще те банна ако обидиш или напсуваш и ти каза добре.А аз си държа на думата!Така че не ме интересува!Няма да ти махам бана а и плюс това остават още 12 часа.Следващия път си помисли дали ще обиждаш или ще псуваш.А котарак знам че не ме харесваш но НЕ СЕ МЕСИ където не ти е работа,защото не знаеш какво се е случило!
Най-отгоре
Jade
Fri Jun 25 2010, 17:21
Гост
Абе душко ... ти си ми казал да не ПСУВАМ никой ... не съм псувал никой все слагам * кадето трябва ... и не отправям отвизи към играчи ... все съм казвал нещо като "е*ахти кофата" и тем подобни ... така , че ти 1 път ми каза да спра и толкова ...
Най-отгоре
aboutme
Fri Jun 25 2010, 17:27
Гост
Jade написа ...

Абе душко ... ти си ми казал да не ПСУВАМ никой ... не съм псувал никой все слагам * кадето трябва ... и не отправям отвизи към играчи ... все съм казвал нещо като "е*ахти кофата" и тем подобни ... така , че ти 1 път ми каза да спра и толкова ...

Ще си изтраеш бана и ще се научиш да не държип надменно , ако ти се играе в Рони , сървърите без или с теб няма да опустеят.Темата е изчерпана , ако някой иска нещо от главните до добави да си я отключи.
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System