Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / ИДЕЯ >< ПРЕПОРЪКА ! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
ИДЕЯ >< ПРЕПОРЪКА !
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
M&M
Wed Jun 30 2010, 07:24
Регистриран потребител #3987
Регистриран: Fri Jun 18 2010, 13:41
съобщения: 62
Някаде от 1 седмица играя тук и ми харесва сървърчето за пеинтб. От около 2 години и нещо играя някаде пеинтб.първо в цс.геимес който отдавна несъществува и др.

1.Има един мап който винаги се бъгва и няма смисъл да стой понеже хората циклат избират него после той се збъгва и след като се бъгне винаги пуска една и съща карта и се получава цикъл хем се бъгва хем го избират и после айде на ново на старият мап до безкрайност .

2.Незнам но тук като е правен сървара не са направени някой жизненно важни настройки примерно като пишеш съобщение и даси умрял то се чете и от живите друго контрите след като умрът могат да наблюдават не само своят тиим а и терото и обратно , което следователно води до подсказки !

3.И още нещо времето за рунд е много дълго 8 мин много често се случва да има "прота" който седат и не мърдат с минути се чакат, 3 мин за рунд е достатъчно според мене.

4.Няма да е лоше ако може да добавите някой друг мап има няколко който са ви се изплъзнали найстина добри има един дъст който не за цс а си е за пеинтб.и мисля че ще се хареса на всички.

5.Също така да може да се копува граната и димка.

6.Както и да се направи сървъра от 15 на 20 човека


Това мисля ако може нещо да се направи ще е добре за играещите следователно и за вас, говора от опит кадето и да съм играл винаги е било пълно заради тези неще който изброих знам че с желание и труд всичко се постига !
П.С.
Искренно ще съм доволен поне по една от точките да се направи нещо и мисля че не само аз който смята че идеите ми струват нека подкрепи с коментaри !

[ Редактирано Wed Jun 30 2010, 09:55 ]
Най-отгоре
FCSV
Wed Jun 30 2010, 07:44
fcsv
Регистриран потребител #1867
Регистриран: Tue Jul 14 2009, 09:28
Град: някаде из българия
съобщения: 501
Идейте ти са много хубави само 5.Също така да може да се копува граната и димка. това неми хареса и по 6-та точка защото мястото за хора е определено според възможностите на машината. 4 Точка до колкото знам когато поискат нови карти Митев казва пратете карти такаче ти ако имаш някой карти на ум качиги на сайта
Най-отгоре
Уебсайт
NoObY* ;]
Wed Jun 30 2010, 09:03
Регистриран потребител #3685
Регистриран: Mon Apr 19 2010, 19:27
съобщения: 140
Дам и аз смятам че трябва да се направи нещо по тези проблеми.Много добри идеи пич за някои и аз се бях сещал но за други не.Браво!Темата е наистина смислена и мисла че трябва да и се обърни голямо внимани и с всяка изпълнена препоръка хората които ще играят в сървара ще стават все повече и повече.
Най-отгоре
Banned!
Wed Jun 30 2010, 10:27
Гост
Да наистина идеите ти са доста добри, но и аз ще се съглася с FCSV, че някой не могат да бъдат променени. Относно качването на мапове, Митев е казал ако искаме мапове праштаме му ги на майла. Ето го и майла: <mitev@ro-ni.net> .

Поздрави!
Най-отгоре
admin
Wed Jun 30 2010, 10:30

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
ok , кажи ми кой е мапа да го махна , и ми пращайте на майла карти който искате да слагате , и без това имам да качвам за хнс и другите съвръри поне да го направя наведнаж
Най-отгоре
t0bl3ro_BG
Wed Jun 30 2010, 10:30
Гост
Идейте добри , ама пейтбал едвали беше създаден преди 2 години (имам предвид,че е създаден преди по-малко време този плугин ли е какво е)
Най-отгоре
admin
Wed Jun 30 2010, 10:35

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
t0bl3ro_BG написа ...

Идейте добри , ама пейтбал едвали беше създаден преди 2 години (имам предвид,че е създаден преди по-малко време този плугин ли е какво е)


човека от 2 години играе пент но не тука, чети по-добре
Най-отгоре
M&M
Sat Jul 31 2010, 03:26
Регистриран потребител #3987
Регистриран: Fri Jun 18 2010, 13:41
съобщения: 62
исакам да попитам кво става с маповете дето ги пратих пратете ми маповете па после нищо не че давам зор де ма 1 месец мина отогава и нищо незнам пона да се каже ще се сложат ли или не !
И друго нещо разбрах че е сложена нова програма Wallhack Guard от която 2 хубави мапа отидоха те и бес тва са кът маповете та дайте да ги съкратиме още повече и са вече няколко дена подред се играят само едни и същи мапове то втръсва доповръща ми се и не само на мен мисля че всички ще ме подкрепят които играят ! Аз съм за всяка програма кято ще ограничи хаковете ама тая осакатява играта и бъгва маповете по добре без нея !
Най-отгоре
t0kera*
Sat Jul 31 2010, 11:00
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Banned! написа ...

Да наистина идеите ти са доста добри, но и аз ще се съглася с FCSV, че някой не могат да бъдат променени. Относно качването на мапове, Митев е казал ако искаме мапове праштаме му ги на майла. Ето го и майла: <mitev@ro-ni.net> .

Поздрави!


Banned! е-mail-a леко не е "mitev@ro-ni.net" a e "cs.ro-ni.net"....
Най-отгоре
M&M
Sat Jul 31 2010, 16:22
Регистриран потребител #3987
Регистриран: Fri Jun 18 2010, 13:41
съобщения: 62
токера >>>> не си ме разбрал относно маповете аз му ги бях пратил отдавна вече месец мина и щяха да се слагат ама кво стана незнам поне да каже дали стават или не щото съм ги свалял от нета дали нелипсва някои файл и тн.или ако са ок да го сложи и да ги пробваме некоя вечер когато не го затруднява да ги тества тва ми е мисалта че мина вече месец на мене ми е ясно че едва ли му е до тва а и е лято може и д апочива незнам просто да се кайе кво става относно маповете !
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System