Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Бъг с женския скин - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Бъг с женския скин
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
mimito
Sun Jul 11 2010, 15:29
Гост
Вече 2 пъти ми се получава този буг и разбрах как става... Значи когато си влязъл/ла с ник който има скин и по време на игра си смениш ника скина се запазва... обаче като отидеш от другия отбор докато си със сменено име скина ти остава същия . Тоест ми се е случвало да сам с женския скин на терористите а всъщност да съм контра... и обратното.. Понеже аз съм човек който си сменя ник през 5-10 мин и почти винаги гледа да е кам по-слабите искам бъга да се оправи защото ушите ми са чували всякакви неща от типа "Хакерка" "Бахму хака" и подобни...

Благодаря за вниманието предварително
Най-отгоре
soak
Sun Jul 11 2010, 15:40
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Странно, за първи път го чувам..
Какво правиш точно? Влизаш си с ника(със женския модел), сменяш го на някой друг и модела ти остава? Дори и да смениш отбора?
Най-отгоре
Уебсайт
mimito
Sun Jul 11 2010, 16:53
Гост
точно Пример : Влизам с ник "MimiTo" влизам към терористите... сменям си ника на "saddd !?" и скина ми остава какъвто е... Минавам контра и пак съм с момичешкия скин за терористите..
Най-отгоре
bad girl
Sun Jul 11 2010, 18:32
bad girl
Регистриран потребител #634
Регистриран: Wed Aug 27 2008, 16:17
съобщения: 230
Ох това е от толкова време още от както е сложен плъгина...Може да не сменяш ника дори и с този на който ти е скина да минеш CT от Т скина си остава на Т...няма значение в случея дали сменяш ника или не..единственото което каза и е така е че при влизането с ника на който е скина и след това при смяната му скина си остава до края на картата...
Най-отгоре
soak
Mon Jul 12 2010, 15:14
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Мисля, че разбрах къде е проблема. Докладвайте ако се получи пак.
Най-отгоре
Уебсайт
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System