Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Оплакване от админ (LucKy) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Dying tallent
Wed Feb 11 2009, 11:41
Гост
Преди 5-10 мин играем на de_dust във wc3 сървъра и LucKy почна да слапва всички 2ки, защото чакалели и той се ядоса, че умира. Еми като не знае правилата на играта защо въобще е админ?!..Като има бомба 2ките чакалят, като има заложници 1ците чакалят. Това са си правилата на играта и той няма право да ме слапва, защото чакаля и съм го убивал... Ето скрийн link

[ Редактирано Wed Feb 11 2009, 11:42 ]
Най-отгоре
Mitev
Wed Feb 11 2009, 12:12
Let`s Rock !!!

Регистриран потребител #4
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 18:11
Град: Шумен / България
съобщения: 232
хм фен в привилата пише да се слапне веднаж не 100 пъти, пък и dying e прав, идете сложете бомбата като можете ! а че умираш и те е яд(ако е вярно.) не е мясото тука да се учиш да играеш , тука са само PRO-та шегичка :Р
Най-отгоре
Уебсайт
LucKy
Wed Feb 11 2009, 14:57
Гост
Митев штом казваш да не слапвам, но не сам сагласен с Dying tallent защото не сам се ядосвал ,че ме обива, пак и soak ж праилата е писал да се слапва campera но цам забравил 4е писхесхе един пат
Най-отгоре
LucKy
Wed Feb 11 2009, 14:58
Гост
няма да слапвам пое4е но ако 4акалиат много ще слапна само един пат
Най-отгоре
Dying tallent
Wed Feb 11 2009, 15:03
Гост
Ха! И тоя симпатяга в чата докато играхме пак ме слапна само че един път. И ми вика "Не ме интересува кфо е казал Митев, soak е писал правилата и там пише camper - amx_slap 0(един път)". И аз го питам ти разлика между camping и пазене на бомба правиш ли и той излезе. Се пак аз не чакаля всяка врътка и само на това да разчитам да си прая фраговете. Просто преценявам кога ми е изгодно и кога не да се фърлям в мелето Може да е малко тъпичка тема, за което се извинявам, ама безпричинното слапване може да те издаде и да ти провали играта.
Най-отгоре
GreeNGobliNn
Wed Feb 11 2009, 15:43
Гост
Незнам аз като съм играл с lucky не е правел мизерии !
Но мисля, че Dying tallent е прав
Най-отгоре
Dying tallent
Wed Feb 11 2009, 17:39
Гост
Еее, GreeN, доживях да видя, че ме подкрепяш ^^ хаха базик
Най-отгоре
GreeNGobliNn
Wed Feb 11 2009, 19:50
Гост
Най-отгоре
Battleman
Thu Feb 12 2009, 10:22

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Пф, правилата на играта не знаят, тръгнали правила да налагат... Ей, да правя тема с урок, какви са правилата и какво да правите в дадена ситуация ли?

PS:GreeNGobliNn, винаги като погледна твой пост, се вглеждам в аватара, чак тогава в писанията ти. Много смущаващ аватар

[ Редактирано Thu Feb 12 2009, 10:22 ]
Най-отгоре
iosif
Thu Feb 12 2009, 11:00
Гост
Battleman hubava shapka v impulse
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System