Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Играене с ника ми ?!!?!??! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Играене с ника ми ?!!?!??!
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Seventeen
Fri Jul 16 2010, 18:52
Гост
Днеска влязох да си проверя ня кое мястото съм в интернет класацията (PsychoStats) и нали съм си регистрирал и там ника и виждам,че някой е играл с името в цс-а това видях в профила ми където пише,че е влизал човек от друго ип и то без стеам,а аз играя само със стеам и първите 3 части от ип-то ми са винаги еднакви,а това е коренно различно искам да знам има ли някакъв начин да си напрая ника,така че да не влизат с него в сървара без примерно кякъва идентификация ..? Мерси ЕТО И КАРТИНКА ЗА ВИЗУАЛИЗАЦИЯ :}}
---->(натисни в/у картинката D)

Най-отгоре
sunchy
Fri Jul 16 2010, 18:57
Гост
До колкото помня някой от админите беше споменал, че единствения начин някой да не ти играе с ника е, като си регнеш ника и станеш СМС Админ(или Админ) Ето и link
Най-отгоре
OpueHTupaH
Fri Jul 16 2010, 18:58
Гост
link
тука регнал ли си си ника?
sunchy написа ...

До колкото помня някой от админите беше споменал, че единствения начин някой да не ти играе с ника е, като си регнеш ника и станеш СМС Админ(или Админ) Ето и link

еми уж има рег за уар 3 сървърите безплатен

[ Редактирано Fri Jul 16 2010, 18:59 ]
Най-отгоре
Seventeen
Fri Jul 16 2010, 19:00
Гост
OpueHTupaH написа ...

link
тука регнал ли си си ника?
sunchy написа ...

До колкото помня някой от админите беше споменал, че единствения начин някой да не ти играе с ника е, като си регнеш ника и станеш СМС Админ(или Админ) Ето и link

еми уж има рег за уар 3 сървърите безплатен




Kaк да го регна там като не виждам никви линкове ..???
Най-отгоре
sunchy
Fri Jul 16 2010, 19:01
Гост
Мисълта ми е, да заплатиш цената и да станеш СМС Админ със този ник(който искаш)
Най-отгоре
Seventeen
Fri Jul 16 2010, 19:02
Гост
слабо да давам пари за цс .... !!!
Най-отгоре
sunchy
Fri Jul 16 2010, 19:03
Гост
Еми и аз съм на това мнение, просто ти казвам как няма да ти играят си ника.. : )
Най-отгоре
Seventeen
Fri Jul 16 2010, 19:05
Гост
Дам ясно ми и аз просто ти казвам,че няма да го напрая това DD
Най-отгоре
aboutme
Fri Jul 16 2010, 23:33
Гост
Е вече си дал пари за ЦС купил си стийм ахах не те карам да пращаш СМС просто се изкуших да ти го напиша нищо лично
Най-отгоре
Seventeen
Fri Jul 16 2010, 23:35
Гост
ако трябва да съм конкретен не бих дал пари за сървър по-скоро :}}
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System