Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / ОТНОСНО АДМИНчЕТО furko - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
ОТНОСНО АДМИНчЕТО furko
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
DTN
Fri Jul 16 2010, 21:09
DTN
Регистриран потребител #4094
Регистриран: Mon Jul 05 2010, 20:30
съобщения: 13
Защо това келешче ме slap без причина ????????
link
Моля направете нещо да остане без права при условие че незнае как да ги ползва и прилага.

[ Редактирано Fri Jul 16 2010, 21:10 ]
Най-отгоре
kris
Fri Jul 16 2010, 21:11
Гост
келеш ? Идваш и се оплакваш за нещо което си виновен и обиждаш ? Каква невъзпитание от твоя срана и това келешче ако те срешне някъде незнам какво ще стане , а относно слап зимаи си там през трибуквието си ми , буташ сe всяка игра и и очакваш да няма противодействие на твоите действия е няма да стане няма да те слапвам ами ще киквам следващия път





[ Редактирано Fri Jul 16 2010, 21:18 ]
Най-отгоре
DTN
Fri Jul 16 2010, 21:18
DTN
Регистриран потребител #4094
Регистриран: Mon Jul 05 2010, 20:30
съобщения: 13
а значи се бутам че то ако затова се slap то всички ще сме постоянно slap ти правила на сарвара чел ли си и как се използват админските прва
Най-отгоре
kris
Fri Jul 16 2010, 21:25
Гост
Kакво да те правя като запушваш пътя и се буташ да седя и да та чакам така ли ? Ех доста добра логика имаш !


[ Редактирано Fri Jul 16 2010, 21:26 ]
Най-отгоре
DTN
Fri Jul 16 2010, 22:18
DTN
Регистриран потребител #4094
Регистриран: Mon Jul 05 2010, 20:30
съобщения: 13
седя и запушвам пътя ти си с желязна логика неможеш да минеш покраи мен ли как още 8 човека минаха до мен ти неможа и реши като си взел на мама телефона и си пратил СМС да ме преместиш браво бе нека ти вземат правата заслужаваш го да се научиш после да ги използжаш но това ще го решат администраторите
Най-отгоре
Technoesuper
Fri Jul 16 2010, 23:00
Makaveli the Don ™
Регистриран потребител #3749
Регистриран: Sun May 02 2010, 20:21
съобщения: 65
DTN написа ...

седя и запушвам пътя ти си с желязна логика неможеш да минеш покраи мен ли как още 8 човека минаха до мен ти неможа и реши като си взел на мама телефона и си пратил СМС да ме преместиш браво бе нека ти вземат правата заслужаваш го да се научиш после да ги използжаш но това ще го решат администраторите


Само да добавя, че furk0 не е смс.
Най-отгоре
kris
Fri Jul 16 2010, 23:26
Гост
DTN написа ...

седя и запушвам пътя ти си с желязна логика неможеш да минеш покраи мен ли как още 8 човека минаха до мен ти неможа и реши като си взел на мама телефона и си пратил СМС да ме преместиш браво бе нека ти вземат правата заслужаваш го да се научиш после да ги използжаш но това ще го решат администраторите


аве не ми се обеснявай кой бил смс и кой не и че съм взимал телефона мама и тн. пълен blk

Най-отгоре
aboutme
Fri Jul 16 2010, 23:27
Гост
Айде стига сте се карали , ако някой от главните прицини , че фурко има вина ще го накажат , не вярвам да го понесе свръх-тежко.
Според мен слапа , не е чак толкова незаслужен , локвам я , ако има развитие от страна на главните да си отключат и ако са решили да оповестят решението си тук .Видяхме ви "гледните точки"
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System