Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / Проблем с ХНС сървъра ... - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Проблем с ХНС сървъра ...
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
TheSkull
Sun Jul 25 2010, 14:59
Гост
А някой дали може да ми помогне на мен : като цъкам да вляза в хнс-то и като почти зареди (към края) винаги ми изключва цс-а без ерори - пробвал съм на всякакви мапо-ве и това се случва само в този сървър ...
ПП. Пробвал съм и с преинсталиране на играта , но не става ...
Най-отгоре
Stre3t`cLuB |*{S}tEfO
Sun Jul 25 2010, 15:37
Stefo
Регистриран потребител #1926
Регистриран: Sun Jul 26 2009, 16:14
Град: BurGas
съобщения: 164
На кои цс си?? Ако си на МЕга едишан Значи е от него.. Ако си на него го махаи
Най-отгоре
TheSkull
Sun Jul 25 2010, 15:41
Гост
CS-a ми е от маниата (дано да не правя реклама) - това е най чистия цс без никакви добавки като скинове ...
Най-отгоре
TheSkull
Sun Jul 25 2010, 18:16
Гост
Сега си изтеглих цс-а от ронито и ще го инсталирам без пачове ... Ако не стане ще му сложа v23 пач и ако пак не стане ще сложа v27 и ако пак не стане вече не знам !
ПП1. Съжелявам за двойния пост !
ПП2. От ронито цс-а + сички пачове изпробвах и пак същата работа сега ще изтегля цс-а от друг сайт и ако тогава не стане направо ще се гръмна
ПП3. УСПЯХ !!! Само че трябваше да тегля link и като го пуснах ми показа грешката свалих си awp_rooftops.wad от link и го сложих в cstrike и съм готов да играя !!!
ПП4. Локвайте темата и се надявам да няма хора , които ще имат този проблем !

[ Редактирано Sun Jul 25 2010, 19:31 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System