Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / [анкета] ТУРНИР по CS WC3 !? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] ТУРНИР по CS WC3 !?
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
KOTAPAK
Fri Aug 13 2010, 17:26
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
Мога да кажа само: ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХА

Ае вие верно сте яко изпростели, не знам може би летните жеги ви влиаят на мозъчните вълни. От писалите в тази тема има само 1 човек, който може би знае как се провежда турнир, другите пишете толкова колкото да отчетете дейност. Та въпроса ми е коя заблудена душа ще се натовари с организацията около турнира? А Червеният Чайник, който е създал темата(за вожда говоря) май и той сам не знае какво иска да се направи... Общото взето поредната тема, която е за кофата.
Най-отгоре
VOJDA
Fri Aug 13 2010, 18:40
Регистриран потребител #3938
Регистриран: Wed Jun 09 2010, 21:08
Град: София
съобщения: 37
Значи идеята ми е следната : Прави се списък с желаещите за участие в турнира . Ако са повече от 16 ( което вероятно ще стане ) се правят квалификаций и след това най-добрите 16 играят в схема 4 групи по 4 човека и след това както си е : четвърт финал , полуфинал , финал . Мачовете да се играят вечер примерно от 20ч .Разбира се на всеки мач ще има админ ( аз съм готов , но ако има и друг ще е по добре ) . Всеки играч да може да си избере раса на която само за турнира да бъде 10 level за да бъде честно и да играе само с нея през целия турнир . Мога да направя схема за целия турнир , но както виждам и tokera ще ми помогне . А вече от главните зависи наградния фонд какъв ще бъде ( примерно : XP за раса по избор - 1-во - 51 200 , 2-ро - 25 600 , 3-то - 12 800 .. или admin права 1-во 3 месеца , 2-ро - 2мес. 3-то - 1мес. или пък такса за участие чрез SMS и с част от събраните средства да се осигурят предметни награди (идеи за такива много) , а с останалата част да се събират средства за сайта ( за сървъри и т.н.) ) Това са само идеи и примери . Ако някой от главните желае може да помогне , а от моя страна съм готов да отделя време и всичко останало за начинанието !
Най-отгоре
KOTAPAK
Fri Aug 13 2010, 19:06
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
А защо да се губи време с турнири и др такива глупости, като може да се определи 1 час и да се играят 3 карти и хората с най-високо XP да са наградени ;]] Записват си се в няква тема, примерно 20 човека + 5 резерви и GL&HF... Доста по-лесно осъществимо, с тази задача дори някоя маймуна би се справила с организацията.
Най-отгоре
Ivcho91
Fri Aug 13 2010, 19:11
Ivcho91
Регистриран потребител #4049
Регистриран: Mon Jun 28 2010, 23:55
Град: Някъде w ИтаlY
съобщения: 106
ДА! както каза вожда...Ако сме повече от 16,Кога ще се направи??
Най-отгоре
doob
Fri Aug 13 2010, 19:21
Регистриран потребител #2173
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 16:00
съобщения: 466
Според мен е добре да се определи брой на играчите и да не се допускат повече и да е директна елиминация без групи.
ПС: А КОТАРАК, откъде знаеш кой знае как да направи турнир и кой си няма на представа.
Най-отгоре
Muerto!
Fri Aug 13 2010, 21:54
Гост
Хора, ПРИБЪРЗВАТЕ!!! Питайте главните (ако нямате сървър) иначе НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ!!!
Най-отгоре
KOTAPAK
Fri Aug 13 2010, 22:14
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
doob написа ...

А КОТАРАК, откъде знаеш кой знае как да направи турнир и кой си няма на представа.


Просто виждам кой колко е наясно с CS. Ти да не се засегна нещо? До колкото си спомням не съм споменавал никове, за да няма сърдитковци и после кажете, че не съм мислил за крехките ви и нежни душички.
Най-отгоре
Treaxy
Fri Aug 13 2010, 22:45
Гост
такъв турни мисля че ще стане голяма боза (мое мнение)
Най-отгоре
BreathTaker
Fri Aug 13 2010, 23:07

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Не е лоша идея, но кой ще се заеме със организацията? Сървър от каде ще се вземе? Оточнявайте.. Кой, какво, кога, защо? Няма смисъл от анкета, просто трябва да събереш екип и да намериш сървър и ти си човека..

[ Редактирано Fri Aug 13 2010, 23:08 ]
Най-отгоре
Alcoholica
Fri Aug 13 2010, 23:53
Alcoholica
Регистриран потребител #2170
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 12:05
съобщения: 294
BreathTaker написа ...

Не е лоша идея, но кой ще се заеме със организацията? Сървър от каде ще се вземе? Оточнявайте.. Кой, какво, кога, защо? Няма смисъл от анкета, просто трябва да събереш екип и да намериш сървър и ти си човека..


t0kera* написа ...

Ако искате мога да ви намеря сървър за турнира само ама незнам точно какво имаш предвид WC3?С мода ли да играем турнир?Или може би класик?Пишете ако ви трябвам.


Малко четене само
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System