Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / war3 сърварите - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
war3 сърварите
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
[ExplosiOn]
Sun Aug 15 2010, 18:42
Гост
аиде фанете се земемете по вапроса в лар3 1цата недава хп а в лар3 2ката която до скоро беше бъгната го няма мода напулно ... много чести почнаха да стават тези проблеми с лар3 сърварите

[ Редактирано Sun Aug 15 2010, 18:44 ]
Най-отгоре
VOJDA
Sun Aug 15 2010, 19:00
Регистриран потребител #3938
Регистриран: Wed Jun 09 2010, 21:08
Град: София
съобщения: 37
Напълно съм съгласен ! И двата сървъра дават яко проблеми и то не от вчера . Да не казвам , че сигурно са най-посещаваните сървъри , а така да се прецакват не е на добре . Някой наистина да се заеме с нещата !
Най-отгоре
fwL.
Sun Aug 15 2010, 21:06
I can't breath.. but i still fight !
Регистриран потребител #4269
Регистриран: Sat Jul 31 2010, 15:18
съобщения: 44
vojda78 написа ...

Напълно съм съгласен ! И двата сървъра дават яко проблеми и то не от вчера . Да не казвам , че сигурно са най-посещаваните сървъри , а така да се прецакват не е на добре . Някой наистина да се заеме с нещата !


и аз съм на същото мнение ^
Най-отгоре
Disturbed.dll
Mon Aug 16 2010, 10:48
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
След като сървърите дават проблеми и то не от вчера, защо чак сега ги казвате. Или поне кажете по подробно какви са проблемите. Аз играя само вечер и невиждам никакви проблеми.
Най-отгоре
exzorsista
Tue Aug 17 2010, 09:14
Регистриран потребител #4373
Регистриран: Mon Aug 16 2010, 01:39
съобщения: 33
ами то вечер кат има по малко хора наистина няма проблеми ама през деня е ужас сякви бъгове на мен ми се бъгна ранга често кат сменя мап ме изхвърля и с часове немога да се конект което е мн изнервящо и аз мисля че мн хора спират да играят зареди това може да има добри играчи тук но след като условията са такива доста хора ще изберат други сървари то е за вас сървари много!!!
Най-отгоре
[ExplosiOn]
Wed Aug 18 2010, 08:00
Гост
disturbed може да я има още темата ми от преди кадето се оплаках за бъгването на хп но някои от по така админите ми се изрепчи и ми писа ЗАЩО ПРАВИШ ИЗЛИШНИ ТЕМИ МОЖЕШЕ ДА ПИТАШ НЯКОИ В ЧАТА И ТОИ ЩЕШЕ ДА ТИ ОТГОВОРИ И И СЛОЖИ КЛЮЧА ВЕДНАГА . А проблемите ще ти ги кажа то аз играя по цел ден такаче г/д немога да определя кога стават секи пат е различно но като се бъгне ХП-ТО в ЛАР3 1-ЦАТА СУТРИН чак до обяд няма ХП за в лар3 2-ката невлизам толко често ама пак става тоя проблем но там има и друг проблем до скоро време беше бъгнат на мап dust_2006 и неможеше да си избираш теам като го оправиха това влизам и няма никакви раси нямаше го мода напълно беше махнат/ранк/ме/хп/ и темподобни команди нищо поне тази тема след като се оголемиха проблемите и има кои да ме поткрепи за тях не и сложиха ключа и в коша веднага
Най-отгоре
VOJDA
Wed Aug 18 2010, 15:42
Регистриран потребител #3938
Регистриран: Wed Jun 09 2010, 21:08
Град: София
съобщения: 37
Не знам кой кога играе , но аз играя попринцип по цял ден ( от 10-24h. ) почти всеки ден ( освен когато не съм на работа ) . Проблемите са много и са много на често . Ще ги изброя в ред най-често срещани : 1 - Не дава XP , 2 - сървърите ( най-често wc3#1 ) not responding , 3 - голям LAG и на последно място - на мен специално ( като админ ) ми се случва ( до сега 2-3 пъти ) да не мога да BAN-а играч от menu-то ( всички команди са си там , но само бана отказва ) .
Най-отгоре
ZFPuhi
Wed Aug 18 2010, 23:38
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Dist , това найстина не е от вчера този проблем ... Няколко пъти писах в чат бокса в присъствието на влиятелни хора, но без ефектно...
Това спорет мене е станало след новото подобрение /resetscore *поне преди него нямаше този проблем* може да има конфликът м/у модовете...Незнам точно какво е наблъскано в 1-цата (защото там играя аз, само и единствено), но влизам 1-вата врътка има ехр след Рестарт Раунд-а няма ехр :/
Най-отгоре
Уебсайт
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System