Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / NoobSaibot - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
NoobSaibotBG
Mon Aug 16 2010, 23:53
Гост

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin Muerto!
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ link
[AMXBANS] Reason: 'aimhack'
[AMXBANS] Length: 'permanently'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBANS] Your IP: '89.106.105.241'
[AMXBANS] ===============================================
* You hit MS 13 2 time(s), 40 damage >> leftarm: 1 rightarm: 1
fwL. is joining the Terrorist force
*DEAD* NoobSaibot : :LD:D:D

Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check


нека бъде показано демото, след което преценете сами.. За да няма излишни коментари ще кажа, че не съм си правил демо естествено..
Най-отгоре
VOJDA
Mon Aug 16 2010, 23:57
Регистриран потребител #3938
Регистриран: Wed Jun 09 2010, 21:08
Град: София
съобщения: 37
Noob ти си поредния "пич" който не знае явно къде се пишат тези коментари . А именно тук : link
Най-отгоре
Muerto!
Mon Aug 16 2010, 23:59
Гост
link (music) Обяснение: 1во от моста като гледаше към порта направо във главата го цепеше.Чудеше се дали да го фраснеш.. Жалко щеше да се получи още по-добро демото. 2ро: през кашона как го видя е тва не ми е ясно, че и с глава го взе. Да не говорим мен как ме зе през порта и на мост. HF!!!
Най-отгоре
NoobSaibotBG
Mon Aug 16 2010, 23:59
Гост
Така е като няма време да се следят форумите, а последният път, когато се оплаквах от сложен бан, мястото беше тук
Най-отгоре
Muerto!
Tue Aug 17 2010, 00:01
Гост
И не само аз казах, че си хак... Просто изпреварих fwL. за бана..
Най-отгоре
NoobSaibotBG
Tue Aug 17 2010, 00:02
Гост
да си чувал за късмет? и при положение, че 80% от патроните ги хабя през стените е нормално понякога да убия някого, а ти като правиш демо за уол (нищо, че ме банваш за айм) поне нека бъде пълноценно.Почти всяка вечер след работа сядам да релаксирам малко и всички ме знаят какво представлявам, така че нека видим.. ако пък мислите, че мамя.. всичко добро
Най-отгоре
Muerto!
Tue Aug 17 2010, 00:04
Гост
Е то беше ясно, че ще кажеш, че е късмет. Всички така казват.. И извинявай ще го поправя да е reason: Wall. Главните да решат хак ли е или не е ...
П.С. Късмет беше това през портата (надявам се). Мога да викна и fwL. да се изкаже дали беше хак искаш ли?

[ Редактирано Tue Aug 17 2010, 00:05 ]
Най-отгоре
z0ke
Tue Aug 17 2010, 00:05
Гост
чист wall hack си приятел Muerto с право ти е лепнал банчето
Най-отгоре
NoobSaibotBG
Tue Aug 17 2010, 00:08
Гост
Ок, няма да споря (продължавам да твърдя, че грешите).Само ще ви дам съвет.. като си гоните най-добрите играчи в сървърите поне правете по-дълги демота, а не така за едно убийство и бан.Това никъде го няма.. иначе всеки си има право на мнение, разбира се.. и аз съм бил админ в много сървъри и ми се е случвало да греша, затова не се сърдя, но за жалост ми харесва да играя тук..
Най-отгоре
KTBFFH
Tue Aug 17 2010, 00:34
Регистриран потребител #4235
Регистриран: Sun Jul 25 2010, 08:46
съобщения: 7
нооба е прав. познавам го и съм го гледал лично как играе и мога да ви кажа, че не е с хак. освен това винаги когато играем заедно и мен са ме убили, гледам него понеже го познавам нали и пак си е личело, че няма хак. т.е дори и да не ми беше познат пак щях да твърдя, че не е с хак, но нямаше да го гледам тогава. а пък и това демо с 1 убийство е смешно... всеки има такова убийства...
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System