Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / бан от бот - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
бан от бот
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5 6
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
NoObY* ;]
Sun Sep 26 2010, 13:37
Регистриран потребител #3685
Регистриран: Mon Apr 19 2010, 19:27
съобщения: 140
whitesnake1977 написа ...

Първо имам слушалки.Второ не стоя на едно място а се оглеждам.Трето не съм ти на годините за да ми викаш пич.Четвърто когато пишеш на кирилица поне пиши без правописни грешки.


Оф пич казвам ти тая тема е ненужна първия ти бан беше за хак но ти си го махна сам УНБАННА СЕ ЧЕСТИТО а втория бан ти е сложен заради това че си се унбаннал от 1вия дано сега да ме разбра и спреш да се оправдаваш като учени4ка оглеждал са слушалки имал ами браво и аз мога сега да пусна хака и да кажа имам слушалки и се огледждам несъм хак да си ресна модемчето да влеза в сервера и да кажа ами нямам демото щото влязох пак и се презаписа
Най-отгоре
whitesnake1977
Sun Sep 26 2010, 13:52
Гост
Слушай лапе,никога не съм играл с хак никъде,достатъчно ясен ли бях,демо видял ли си ? не си,тогава к'во ми говориш че съм ????????
Най-отгоре
NoObY* ;]
Sun Sep 26 2010, 13:56
Регистриран потребител #3685
Регистриран: Mon Apr 19 2010, 19:27
съобщения: 140
whitesnake1977 написа ...

Слушай лапе,никога не съм играл с хак никъде,достатъчно ясен ли бях,демо видял ли си ? не си,тогава к'во ми говориш че съм ????????


ами не небше достатъчно ясен несъм видял демо дето си хак ама несъм видял и кадето неси затва стига рева и оспамва темата а си затвори устата и изчакаи отговор от ГЛАВЕН!
Най-отгоре
doob
Sun Sep 26 2010, 13:58
Регистриран потребител #2173
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 16:00
съобщения: 466
нууби* , тук не си прав.Играчът е винаги невинен до доказване на противното.. Така че .. А това че ПБ няма демо нещо не разбрах??Какво като е влязъл наново той с името на сървъра ли прави демотата ??!?!?
П.С. извинявам се многооо .. просто съм много разсеянн ..за никовете става въпрос

[ Редактирано Sun Sep 26 2010, 14:03 ]
Най-отгоре
NoObY* ;]
Sun Sep 26 2010, 14:01
Регистриран потребител #3685
Регистриран: Mon Apr 19 2010, 19:27
съобщения: 140
doob написа ...

SpeedY* , тук не си прав.Играчът е винаги невинен до доказване на противното.. Така че ..


то противното е доказано тва че си ресна модемчето не е ли достатъчно докъзателство апък и дори да не е само това рескане на модема и премахване на бан си е достатъчно да си изпроси config и поради тая причина му казах още в началото да спре да садва

[ Редактирано Sun Sep 26 2010, 17:20 ]
Най-отгоре
P.Zdravchev
Sun Sep 26 2010, 15:28
Petur
Регистриран потребител #4516
Регистриран: Tue Sep 07 2010, 12:33
съобщения: 26
щом няма демо да му бъде махнат bann ,хайде докажи , че е хакер. Бил си реснал модема еми и аз да съм и аз ще си ресна модема това не доказва нищо .....

[ Редактирано Sun Sep 26 2010, 15:29 ]
Най-отгоре
whitesnake1977
Sun Sep 26 2010, 22:27
Гост
Ако бях хак щях да си ресна модема,сменя ника и да си играя нуби.А не да рескам модема и да влизам да пиша на Пб да предостави демо и да ми каже къде точно е видял че съм хак.Ако пб е глух,сляп ясно защо банва всеки за уал.А ти престани да се мазниш.
Най-отгоре
whitesnake1977
Sun Sep 26 2010, 22:35
Гост
Спирам да говоря отивам да играя в други сървари.Където администраторите са по-добри и разбират поне малко от играта.Поздрави за останалите играчи,добри игрички направихме.Селектед+пб друг път като банваш някой предоставяй демо,и като не разбираш от играта и банваш всеки един играч за уал,а повечето не са,допитай се до някой,по-добър администратор да огледа играча.Нуби,порасни малко,лицемерството не води до никъде,разбира се нищо лично против теб.Успех на всички.
Най-отгоре
PB *_*
Mon Sep 27 2010, 03:59
SeLecTeD + | ... P@intB@ll Hell yeah, I'm ready to play
Регистриран потребител #3709
Регистриран: Fri Apr 23 2010, 23:12
Град: Sofi@ Jungle-Divoto zove...
съобщения: 90
P.Zdravchev написа ...

щом няма демо да му бъде махнат bann ,хайде докажи , че е хакер. Бил си реснал модема еми и аз да съм и аз ще си ресна модема това не доказва нищо .....


Ти си гений бе...
Да махнем бана на всички мазни и нахални хакери в сървъра, щото като ги баннат те вместо да пишат в сайта и да си дадат демото, си рескат модема (едно от най-тежките нарушения) за да нямат такова... така ли???
А и като си реснеш модемчето само ме викни да ти сложа конфигчето, щом си такъв пич, ок?

Моя е грешката, че изгубих демото, тъй като винаги си пазя такова. В бързината не го копнах и върху него се записа друго... С удоволствие щях да му затвора пенливата уста на досадния хакер с т'ва демо и да го пращам да ходи да си хаква някаде, кадето няма админи да му нараняват смешните хакерски чувства...

Колкото до това, че "Играчът е винаги невинен до доказване на противното" - това е остаряла концепция. Новата е точно обратната... Защо решихме да има ауто-демо постоянно ??? Ако имаш бан и си чист - качваш това демо и се вижда че си чист ! Ако имаш бан и си хакер - си намираш причина да не качваш това демо ! Лесно е.

whitesnake1977 кефиш ме защото:
1. Си поредния саднат хакер, който реве и се кълне по форумите, че никога не е бил банван и естествено никога не е играл с хак (задължително без доказателства).
2. Във всеки свой пост обиждаш и плюеш Админа, който те е баннал, тъй като разбира се той не разбира нищо от играта-камоли от хакове и банва само най-големите ПРО-та, какъвто си и ти (даже май си най-добрия).
3. Защото, когато чуя тази песен все за теб се сещам последно време...
Много специален поздрав от мен --> link

Кажи ми само има ли смисъл верно да говоря вече с теб ? Позна...
Няма всякакви палета да ме хранят по форумите. Аз си стоя зад решенията.

П.П. Моля стига спам по тази тема (ако някой Главен или Модератор иска да пише, той ще пише).
Най-отгоре
whitesnake1977
Mon Sep 27 2010, 07:04
Гост
Добро утро,пб нещо ти е грешна ориентацията,хак не съм ползвал,И аз мога да кажа че ти си хак нали ? До сега всеки ме е гледал,и никой не е казал че съм,но госодин пб го прави,защото е бот,аз пък слушам една песен.В която се пее за еврей като теб.Когато лъжеш и обвиняваш го прави като хората палячо защото ми вдигна нервите от всякъде.За мен си една лъжлива долнопробна ку..а,сложете античийт на сървара и да видим бре,пак ще си играя така защото мога,а ти не защото си бот,на това от горе и лъжеш като циганин.Не бил записал демо,браво оправданията ти не струват,хакер и админ но и в двете не си добър.Успех ботче.В зона-цс има античийт пейнбола,ела там да направим вечерта 1в1 да видим тогава от какво ще се оплакваш,може би че съм хакнал цялата система
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5 6  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System