Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / [анкета] Рестарт на Top15 и XP ! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Рестарт на Top15 и XP !
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
VOJDA
Tue Oct 05 2010, 16:46
Регистриран потребител #3938
Регистриран: Wed Jun 09 2010, 21:08
Град: София
съобщения: 37
Рестарт на Top15 и XP по едно и също време ?
да

не

По този начин ще има равно начало и край за всички !
Най-отгоре
I'm Perfection!
Tue Oct 05 2010, 16:57
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Аа тва е тъпо топа се ресва почти на всеки месец,ако и ХР се ресва така ще е тъпо,защото ако някой иска например да си дигне 3,4 раси 10 lvl как ще успее.Аз съм против(мое мнение).
Най-отгоре
VOJDA
Tue Oct 05 2010, 17:27
Регистриран потребител #3938
Регистриран: Wed Jun 09 2010, 21:08
Град: София
съобщения: 37
Kpuc0 ; написа ...
]
Аа тва е тъпо топа се ресва почти на всеки месец,ако и ХР се ресва така ще е тъпо,защото ако някой иска например да си дигне 3,4 раси 10 lvl как ще успее.Аз съм против(мое мнение).




Идеята ми е когато се ресне XP-то да се ресва и топа , но размених местата в анкетата
Най-отгоре
ZFPuhi
Tue Oct 05 2010, 17:32
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
vojda78 написа ...

По този начин ще има равно начало и край за всички !

абе вожде по колко пъти да го рестартират ? а ? кажи ми само по колко пъти да го рестартират ? ти к'во искаш всеки месец рестарт ли ? ти за 1 месец 10 левел неможе да направиш .... Скоро го рестартираха щото ся имам почти половин милион ехр (а не играя толкос често като преди)

vojda78 написа ...

Kpuc0 ; написа ...
]
Аа тва е тъпо топа се ресва почти на всеки месец,ако и ХР се ресва така ще е тъпо,защото ако някой иска например да си дигне 3,4 раси 10 lvl как ще успее.Аз съм против(мое мнение).




Идеята ми е когато се ресне XP-то да се ресва и топа , но размених местата в анкетата

Ама ти чули се какво каза а? Ама не наистина ? ТЕМАТА ДА СЕ ЗАКЛЮЧИ ... Направена е от ...
Когато Се Ресне ХР-то и всички станат с 0 ЕХР кажи ми как ТОП-а на ХР-то ще е същото а ? Моляте обясни ми ... Влизаш 0 ХР влизаш в топа и се гледаш 0 ХР ... Няма как 1-то да е реснато без другото ...

[ Редактирано Tue Oct 05 2010, 17:34 ]
Най-отгоре
Уебсайт
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System