Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Обяснения. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Обяснения.
Отиди на страница  [1] 2 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Battleman
Sat Nov 20 2010, 14:53

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Така, нашият женски идол в Уаркрафта - npe3ugeHTkaTa, ми се оплака от държанието на няколко админа. Преди няколко дена, докато играела, имало според нея хакер. В същото време е имало 4 админа. След като ги е помолила да го видят, никой нищо не направил. Тя влязла спектатор да записва демо. От там започнали предупреждения, тя да се върне в играта или ще бъде кикната. Станало, каквото станало, тя била кикната два пъти. Искам подробно обяснение на случилото се.

Тя си спомня тези админи от случката. Disturbed.dll, Shmaizer, GalakTus, KervaN.
Най-отгоре
Disturbed.dll
Sat Nov 20 2010, 15:01
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
До колкото си спомням и четиримата админи го гледахме и заключихме, че няма хак. Но президентката опурито мислеше, че е wall. Казах и че сме го гледали и е чист. След седене спектар няколко врътки я помолих да влезне, накрая я кикнах понеже отказа да влезе, а в лара малко или много почти винаги има хора и заема слот. Попитах я дали мисли, че и четиримата неможем да засечем wall, та тя ще успее....? Просто си беше чист. Това че не седим спектари не означава, че не сме invisible....това ми е отговора.
Най-отгоре
GalaktuS.dll
Sat Nov 20 2010, 15:19
GalaktuS
Регистриран потребител #1665
Регистриран: Tue Jun 09 2009, 20:06
съобщения: 82
Немога да помня неща преди 1 седмица подробно .По спомен пРеЗидеНТкаТа настояваше да си седи спектар за да снима демо на човек който ние преценихме ,че не е хакер ,боби я помоли да влезе ,но тя прецени да си остане спектър и последва кик.
Най-отгоре
npe3ugeHTkaTa
Sat Nov 20 2010, 18:39
Гост
Никой не ми беше казал, че сте заключили, че не е с хак... Пък и какво пречи да оставите човек да направи нещо за 2 минути за да се увери за себе си ?
Най-отгоре
Disturbed.dll
Sat Nov 20 2010, 18:49
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
За вашето спокоиствие се грижим ние, затова ни има.......
Най-отгоре
npe3ugeHTkaTa
Sat Nov 20 2010, 19:27
Гост
И така да е.. какво пречех.. щях за 2 минути да си свърша работата и щях да играя..
Най-отгоре
Nevermore69
Sat Nov 20 2010, 19:52
Регистриран потребител #3712
Регистриран: Sat Apr 24 2010, 09:37
Град: de_dust2 - mini bomb
съобщения: 68
Съжелявам за държанието си . ..

Сега нека обясня всичко,аз таман влизам в цс-а и президенктата ми пише,че има хакер.. влизам spec гледам го гледам го и то се вижда, че не е хакер .. та в един момент дистурбед влиза и чака президенката да влезе да играе,защото сервера беше фулл,и накрая колегата дистурбед я киква
Това е надявам сте,че сте ме разбрали

[ Редактирано Sun Nov 21 2010, 17:39 ]
Най-отгоре
npe3ugeHTkaTa
Sat Nov 20 2010, 20:13
Гост
Ми добре.. повече няма да общувам с админите.. те си вършат работата.
Най-отгоре
DSGL
Sat Nov 20 2010, 20:31
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Президентке , точно тези админи дето са номинирани си вършат работата отлично.Всичко което са направили е в правомощията им.Само дигнахме шум за нищо , разбирам имаш гледна точка , искала си и ти да се увериш , няма нищо лошо в това , но понякога е по-добре да се доверяваме един на друг , все пак вярата ни един в друг ражда твърд екип...Няма безгрешни тука положението е под везна , нито ти , нито те са сгрешили , никой от тях както виждаш не те е нападанал да кажат "Виж ти за какво стоиш така и гледаш , те просто изразиха гледна точка , както и ти.Да се откажеш да общуваш с тях не е най-добрият вариант , сигурен съм че нямате нищо лично един към друг...Така че всичко е вързано ако ги няма играчите , няма да ги има и админите , затова не спирайте да общувате , усещам се че взимам да проповядвам затова спирам до тук.
Най-отгоре
npe3ugeHTkaTa
Sat Nov 20 2010, 21:32
Гост
Но можеха да ми кажат, че са го гледали.. не ги упреквам.. вършели са си работата.. и аз съм админ в един сървър... знам какво е.. могат да приемат помощта на хората от време на време.. не само да си говорят в екипа и никой нищо отвън да не знае...
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System