Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Kрадене на Steam ВЪЗМОЖНО ЛИ Е?! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Kрадене на Steam ВЪЗМОЖНО ЛИ Е?!
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
MMG
Sat Jan 29 2011, 23:11
Striker
Регистриран потребител #4291
Регистриран: Tue Aug 03 2010, 21:22
Град:
съобщения: 102
Днес 29.01.2011 един боклук с ник silithus влезе в сървъра и веднага ме добави от steam-а в приятели.Секунди след това той започна да ми чати по steam-chat-a.Изведнъж ми изписа на чата Never tell your password to anyone!. в подчертано. След това тоя каза че с някав си steam-hack ми е променил паролата и трябва да му кажа (старата) ми парола тоест моята си с която съм бил за да може да оправи нещата.Всичко това той оправда че изкал да изпробва дали действа така наречения от него steam-hack. Аз запазих хладнокръвие и не му дадох паролата си.Той каза е добре айде щом не искаш да си получиш акаунта ти го зимам ще го дам да 1 фр. СЕГА СЕ ОСТАВЯМ НА ВАШИТЕ СЪВЕТИ ПРИТЕЖАТЕЛИ НА STEAM ACCOUNT-и. Помогнете ми с подходящо решение и ми дайте съвет какво да правя

ПИШЕТЕ САМО ПРИТЕЖАТЕЛИ НА СТИЙМ АКАУНТИ НЕ НЯКАКВИ ТУКА САМО ДА ЗАМЕСТВАТ МЯСТО С ПОСТА СИ!!!
Най-отгоре
Уебсайт
smarkacha
Sat Jan 29 2011, 23:22
smarkacha
Регистриран потребител #2178
Регистриран: Mon Aug 31 2009, 14:26
Град: Sandanski
съобщения: 84
Може да ти го вземе по 2 начина като ми дадеш acc и пас или ако ти даде link влизал ли си от даден от него link ?Друг начин все още не познат xD.Aтози link е копие на оригиналния (steampowered) и ако и ако се логнеш с steam акаунта в него ти знае acc и пас променя си на своя имеил слага нова парола и си ....
Най-отгоре
WGP | P.Atanasov*Irraplaceable
Sat Jan 29 2011, 23:27
retrader
Регистриран потребител #3037
Регистриран: Mon Jan 18 2010, 18:41
Град: Sofia
съобщения: 70
Паролата не се дава на никой не влизай в никакви линкове които ти дава аз така пострадах откраднаха ми единия стийм така че паролата си е за теб няма такива неща за пробване не пробване те от стийм си знаят работата не им е нужна паролата ти за да ти тестват акаунта!
Най-отгоре
MMG
Sat Jan 29 2011, 23:27
Striker
Регистриран потребител #4291
Регистриран: Tue Aug 03 2010, 21:22
Град:
съобщения: 102
smarkacha написа ...

Може да ти го вземе по 2 начина като ми дадеш acc и пас или ако ти даде link влизал ли си от даден от него link ?Друг начин все още не познат xD.Aтози link е копие на оригиналния (steampowered) и ако и ако се логнеш с steam акаунта в него ти знае acc и пас променя си на своя имеил слага нова парола и си ....



нито 1 от 2 те не е станало
Най-отгоре
Уебсайт
smarkacha
Sat Jan 29 2011, 23:32
smarkacha
Регистриран потребител #2178
Регистриран: Mon Aug 31 2009, 14:26
Град: Sandanski
съобщения: 84
оспокояваш се и не даваш никво acc и пас на никoй .А 2-ри път видиш ли такива ги гавриш тва е xD
Най-отгоре
DSGL
Sun Jan 30 2011, 01:10
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Ако случайно ти откраднат акаунта или си дадеш паролата на някой, както аз се направих на тарикат. Така като притежателите на "nvidia" видео карти получавах бонус игри, "HALF-LIFE 2: Lost Coast и още някаква... Реших да се направя на тарикат във един общ стийм чат и казах разменям 2 игри за "Counter Strike" и един "Уж" се нави, първо аз дадох паролите защото не ми пукаше, ама уви той не ги даде, писах на стийм съпорта и ми върнаха акаунта на другия ден а този изяде милион средни пръсти и псувни на английски с моя ново зеландски акцент, така че да има кражба стига да имаш emailите и всичко останало да докажеш че акаунта е твой съпорта ще ти възстанови паролата.

ПП: Поздравления ти написа първата си смислена тема ! Искаш ли картинка?

[ Редактирано Sun Jan 30 2011, 01:15 ]
Най-отгоре
Mr.Happy aka B4k.
Sun Jan 30 2011, 01:32
Mr.Happy
Регистриран потребител #559
Регистриран: Mon Jun 30 2008, 10:54
съобщения: 205
филм като откраднаха ми акаунта.. пишеш на стиим съпорт (както направих аз) за 24 часа и ми го въстановиха.. ако имаш нещо в ацц-то може дори да приложиш снимки на кутиите (ако са retail все пак)
Такива смешковци напрао ги праи мармалад лигави се с тях ала бала никой нищо неможе да ти земе без сам да си го дадеш,че дори и тогава е обратимо
Най-отгоре
doob
Sun Jan 30 2011, 15:17
Регистриран потребител #2173
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 16:00
съобщения: 466
t0kera* написа ...

Battle,той каза че не я е давал Unbelivable и за напред да знаеш някои ако ти иска паролата не я давай

нз брат .... хубу че му каза иначе щеше да си я дава на секи ... убеден съм
Най-отгоре
MMG
Sun Jan 30 2011, 19:41
Striker
Регистриран потребител #4291
Регистриран: Tue Aug 03 2010, 21:22
Град:
съобщения: 102
.... написа ...

t0kera* написа ...

Battle,той каза че не я е давал Unbelivable и за напред да знаеш някои ако ти иска паролата не я давай

нз брат .... хубу че му каза иначе щеше да си я дава на секи ... убеден съм


Хора не знам но тоя почна да ме плаши каза ми Е добре като не ми вярваш че съм ти зел акаунта излез и пробвай да влезеш пак.. Това ми го каза той (НИЩО НЕ СЪМ МУ ДАВАЛ И НЕ СЪМ ВЪВЕЖДАЛ ДАННИ С ПАРОЛАТА СИ... :X :X :X Да ви призная НЯМАМ СИ НА ИДЕЯ КАКВО ДА ПРАВЯ :x

[ Редактирано Sun Jan 30 2011, 19:51 ]
Най-отгоре
Уебсайт
Nevermore69
Sun Jan 30 2011, 19:50
Регистриран потребител #3712
Регистриран: Sat Apr 24 2010, 09:37
Град: de_dust2 - mini bomb
съобщения: 68
Абе унбе нищо не може да ти направи щом не си му казал нiщо...

[ Редактирано Sun Jan 30 2011, 19:51 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System